Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-03-2020, 20:03   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 607
Pohvaljen: 1,571
Nivo reputacije: 284
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Dovpo topside lite

Topside lite colors:

- Red
- Black
- Silver

Specifications and features:

- Material: Polycarbonate + PCTG
- Size: 97.5 x 58 x 28.2mm
- Battery: 18650/21700/20700 (not included)
- Temperature Range: 100-315℃/200-600℉
- Display: 0.96"OLED
- Input Voltage: 3.2V-4.2V
- Output Voltage: 0.8V-0.5V
- Resistance: 0.08ohm-3.50ohm
- Squonk mod or standard mod
- Top fill

In the box:

- DOVPO Topside Lite Mod
- Battery cover
- Battery adapter sleeve
- Accessory pack
- USB cable
- User manual

Dovpo topside je mod koji mozete da korisitite kao squonk mod, a mozete da ga koristite i kao obican mod. Mod se moze kupiti u 3 razlicite boje. Ovaj mod koristi jednu bateriju i radi do 90w. Dimenzije moda u squonk rezimu su 97.5 x 58 x 28.2mm. Mod dolazi u pakovanju gde se dobija dodatni deo koji mozete staviti umesto dela sa bocicom i tako dobijete obican mod sto je veoma lepo po meni. Mod je napravljen uglavnom od plastike i mod je veoma lagan. Kvalitet izrade moda je sasvim okej, kao sto sam rekao u pitanju je plastika, ali ovako je sve na svom mestu i sve je kako treba da bude.

Sa gornje strane moda se nalazi konekcija, navoji su i vise nego okej i pin je pozlacen. Na ovom modu mozete da koristite atomizere do 26mm u precniku bez da atomizer strci sa strane sto je zaista odlicno za moje potrebe. Konekcija je veoma malo podignuta ali sasvim dovoljno da atomizer ne guli gornji deo moda sto je vrlo dobro.

Kompletan zadnji deo ovog moda se skida. Deo koji stize na modu je deo sa squonk bocicom. Ovaj mod je dizajniran tako da se u squonk rezimu bocica puni sa gornje strane sto je veoma dobro i bocica se moze napuniti veoma brzo i bez problema. Sa gornje strane se nalazi poklopac koji se odsrafljuje, a na njemu se nalaze detalji koji veoma olaksavaju odvrtanje poklopca. Kada odvrnete poklopac, mozete ga staviti na donjem delu moda zbog magneta. Ispod poklopca se nalaze dve rupe gde se sipa tecnost i rupe su prilicno velike pa necete imati problema sa bilo kakvim bocicama. S obzirom da se zadnji deo moda skida kompletno veoma lako mozete da operete bocicu bez da je vadite napolje. Ukoliko ipak zelite da izvadite bocicu napolje, mozete to uraditi kada odsrafite dva srafica koja se nalaze sa gornje strane. Kapcaitet bocice je 10ml sto je i vise nego okej kapacitet za squonk mod po mom misljenju. Bocica je sasvim okej za koriscenje, a bocica se pritiska sa zadnje strane moda. Zadnji deo moda se drzi na modu iz pomoc magneta i ovaj deo stoji apsolutno odlicno u mestu i nema lufta uopste sto je odlicno. Kada skinete zadnji deo a recimo imate tecnosti u bocici ne mozete da isterate tecnost napolje pritiskom na bocicu jer imamo ventil kao zastitu sto je odlicno.
Da bi ste zamenili zadnji deo potrebno je da odvrnete cevcicu koja regulise ventil i vodi tecnost to konekcije, a cevcica se veoma lako odsrafljuje. Kada skinete cevcicu sve sto treba da uradite je da stavite poklopac baterije koji se dobija u pakovanju sto je odlicno. Tako da, sa ovim modom imate mogucnost da squonkujete ili da mod koristite sa obicnim atomizerima sto ce biti mnogima interesantno.

Ovaj mod koristi jednu bateriju i ovde mozete da koristite 3 vrste baterije, dakle, mod radi sa 21700, 20700 ili 18650 baterijom. Ovo je po mom misljenju odlicno jer ja volim da koristim vece baterije. U slucaju da nemate vecu bateriju u pakovanju dobijate adapter za 18650 bateriju pa mozete tu bateriju da koristite u ovom modu. Kada je baterija u modu i kada protresete mod nema nikakvog lupkanja. Na jednoj strani se nalazi usb port ukoliko zelite da punite bateriju, mada ja preporucujem punjenje baterije u eksternom punjacu.

Sa prednje strane moda se nalazi prekidac, ekran i plus i minus dugmici.
Prekidac i dugmici rade bez ikakvih problema za sada. Prekidac je kliktav i reaguje veoma brzo.
Na ovom uredjaju imamo klasicni ekran koji nije u boji. Ekran je sasvim okej dimenzija i ekran je lepo osvetljen pa se sve lepo vidi na ekranu. Na ekranu u power rezimu rada mozete videti sledece:

- Vw
- Indikator baterije
- W
- A
- V
- Otpor grejaca

Uredjaj se pali na 5 klika na prekidac, a na isti nacin se uredjaj i gasi. Na ovom modu mozete da zakljucate prekidac kada kliknete 3 puta na prekidac, a na isti nacin prekidac i otkljucavate. Takodje mozete da zakljucate i plus i minus dugmice, da bi ste ih zakljucali treba da zadrzite plus i minus dugmice zajedno, a na isti nacin ih otkljucavate. Da bi ste usli u meni treba da zadrzite minus dugme i prekidac, a u meniju mozete videti sledece:

- Power
- Bypass
- Temp Ni
- Temp Ti
- Temp Ss
- Tcr
- Stats (puff counter / puff time)
- Exit

Kako ovaj mod radi i moje misljenje:

Dakle dovpo topside lite je mod koji moze da se koristi kao obican mod i kao squonk mod sto ce verujem mnogima biti interesantna opcija. Mod radi sa jednom baterijom i mod radi do 90w. Mod je napravljen od plastike i sve je na svom mestu, a zbog materijala mod je vrlo lagan sto ce se nekima svideti, a nekima nece. Mod je malo vecih dimenzija kada ga koristite za squonk pa uzmite to u obzir, a kada ga koristite kao obican mod sasvim je okej dimenzija osim visine ako poredim sa nekim modovima koje stalno koristim. Prekidac i dugmici rade lepo i tu nemam zamerki. Sto se udobnosti tice, vise mi lezi kao obican mod, mada ni u squonk rezimu nije neudoban, prst lepo legne na prekidac, a ako koristite prekidac palcem, mocicete lako da koristite prekidac i da squonkujete, u principu je okej za koriscenje ali je malo vecih dimenzija, sto nije neka mana ali uzmite u obzir. Punjenje bocice i koricenje moda u squonk rezimu je veoma olaksano, bocica se puni lako, nema curenja, dobar kapacitet i bocica se lako pere bez da se vadi napolje. Takodje mi se svidja sto postoji ventil pa mozete slobodno bocicu sa poklopcem izvaditi bez bojazni da cete proliti tecnost ukoliko stisnete bocicu. Od mana bih eventualno izdvojio to sto je plastika na nekim mestima providna pa ce se videti ogrebotine mozda i to mi se ne svidja i mislim da bi bilo fino da postoji rezervna bocica u pakovanju. U radu nema nikakvih problema sve radi kako treba i za moje potrebe sasvim dobro. Ekran je pregledan i lepo osvetljen sto je dobro. Imamo i osnovne rezime rada koje mozete koristiti. Mod je kompatibilan sa 21700 baterijama sto je zaista sjajno. Poklopac baterije stoji u mestu veoma dobro i ovde nema nikakvih problema. U principu mod je vrlo solidan ako volite da squonkujete jer radi vrlo lepo i ceo proces oko squonkovanja je ovde veoma olaksan, a imate i opciju da ga koristite kao obican mod.

Mane:

- Ne svidja mi se providna plastika na poklopcu
- Nema rezervne bocice u pakovanju

Dobre strane:

- Mod je lagan
- Kompatibilan sa 21700, 20700 i 18650 baterijama
- Moze da bude i squonk i obican mod
- Mod je okej za koriscenje
- Bocica je udobna
- Lako punjenje bocice
- Bocica se pere lako
- Kapacitet bocice 10ml
- Lepo radi u squonk rezimu
- Ventil koji sprecava da tecnost iscuri kada skinete poklopac
- Poklopac za obican mod u pakovanju
- Ekran pregledan i lepo osvetljen
- Prekidac i dugmici rade lepo
- Poklopci stoje odlicno u mestu

Topside lite mod

Kod:
https://www.sourcemore.com/dovpo-topside-lite-90w-box-mod.html
Topside lite kit

Kod:
https://www.sourcemore.com/dovpo-topside-lite-kit-with-variant-rda.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-03-2020, 23:11   #2
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 692
Pohvaljen: 910
Nivo reputacije: 204
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Dovpo topside lite

Danas sam pretrazivao po netu da nadjem neki squonk mod. Pitao sam se sto su skoro svi proizvodjaci prestali da izbacuju nove modele, a i stari modeli svuda rasprodati, jedino sto sam naisao su bili Dovpo modeli po dosta jakoj cijeni.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-03-2020, 08:46   #3
misko
Senior

Registrovan: Jan 2014
E-cig: Nemesis + KFL+v2
Pohvala: 351
Pohvaljen: 150
Nivo reputacije: 60
misko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosi

evo jedan

Kod:
https://www.3avape.com/blitz-vigor-18650-20700-tc-squonk-mod-81w.html
misko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-03-2020, 10:26   #4
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 692
Pohvaljen: 910
Nivo reputacije: 204
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Odlicna cijena, samo je problem sto ne salju u CG :(

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-03-2020, 10:41   #5
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
E-cig: svasta nesto
Pohvala: 91
Pohvaljen: 464
Nivo reputacije: 78
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

narucio isti na ali-u i cekam da dodje
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-03-2020, 11:50   #6
misko
Senior

Registrovan: Jan 2014
E-cig: Nemesis + KFL+v2
Pohvala: 351
Pohvaljen: 150
Nivo reputacije: 60
misko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosimisko ima čime da se ponosi

Ovi šalju u CG al malčice skuplje

Kod:
https://www.vaporl.com/blitz-vigor-81w-tc-squonk-mod-triple-18650.html
misko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:45 sati.