Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-04-2020, 20:33   #1
peragram
Nov član

Registrovan: Apr 2020
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 1
peragram je na dobrom putu
Uobičajeno Savet pri kupovini atomizera Berserker V1.5 vs Siren 2

Nov sam u ovome i treba mi dobar MTL atomizer jako mi je bitna aroma sad ovde sam čitao da svi hvale bers i sirenu pa nikako ne mogu da se odlučim koji da kupim u izboru su mi bers 1.5, bers mini i siren 2. Hvala unapred

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
peragram nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-04-2020, 20:51   #2
Gaga Kanasta
Veteran

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,206
Pohvaljen: 605
Nivo reputacije: 124
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Savet pri kupovini atomizera Berserker V1.5 vs Siren 2

Bers Mini ako mene pitaš.Bers 1.5 je slabija aroma u odnosu na druga dva,a na sireni je meni lično neki neprirodan troathit i sa duvanskim tečnostima je na vi.Bers 1 22 ili 24 su pravi mtl atomizeri mada bi bilo dobro da probaš svaki od ta tri sa nekom tečnošću koja ti odgovara pa odlučiš.
Edit-i Galaxies Mtl rta je vrlo dobar mtl atomizer za male pare.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-04-2020, 21:11   #3
peragram
Nov član

Citat:
Originalna poruka od Gaga Kanasta Vidi poruku
Bers Mini ako mene pitaš.Bers 1.5 je slabija aroma u odnosu na druga dva,a na sireni je meni lično neki neprirodan troathit i sa duvanskim tečnostima je na vi.Bers 1 22 ili 24 su pravi mtl atomizeri mada bi bilo dobro da probaš svaki od ta tri sa nekom tečnošću koja ti odgovara pa odlučiš.
Edit-i Galaxies Mtl rta je vrlo dobar mtl atomizer za male pare.
Ne pušim duvane samo kremaste ukuse I voćkice

Staro 11-04-2020, 21:22   #4
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,868
Pohvaljen: 2,313
Nivo reputacije: 329
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

@peragram posto si rekao da sada paris dtl nemoj da razmisljas o Berserker
Jeste Berserker nije losa ali za tebe je Siren 2, to je to treceg nema
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-04-2020, 21:26   #5
Gaga Kanasta
Veteran

Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Ili Siren ili neki dtl atomizer.
Zahvalili :
Staro 11-04-2020, 21:49   #6
peragram
Nov član

Znači za kremaste ukuse i voćkice je Siren 2 bolji od Berserkera?

Staro 11-04-2020, 22:18   #7
Gaga Kanasta
Veteran

Moguće da se tebi taj cubis grije jer paris mtl na 50w dtl grijacima.Jbg,meni je bolji Berserker,nekome nijeJa lično koristim 2-3 berserkera i galaxies i zadovoljan sam.Mada ja pretezno koristim duvane i slatke tecnosti na njima,voćkice ne mogu mtl.Najbolje bi bilo ako je moguce da probas od tih koji ti prodaju te atomizere pa odlucis.
I još jedna stvar,obični klon sxk 2016 dogija od 10 dolara daje vrhunsku aromu,ako je samo do arome....
Staro 12-04-2020, 00:35   #8
peragram
Nov član

Citat:
Originalna poruka od Gaga Kanasta Vidi poruku
Moguće da se tebi taj cubis grije jer paris mtl na 50w dtl grijacima.Jbg,meni je bolji Berserker,nekome nijeJa lično koristim 2-3 berserkera i galaxies i zadovoljan sam.Mada ja pretezno koristim duvane i slatke tecnosti na njima,voćkice ne mogu mtl.Najbolje bi bilo ako je moguce da probas od tih koji ti prodaju te atomizere pa odlucis.
I još jedna stvar,obični klon sxk 2016 dogija od 10 dolara daje vrhunsku aromu,ako je samo do arome....
Na 50w pusim dtl najnormalnije samo što se mnogo greje a voleo bih da predjem na MTL zato što bih povećao nikotin a i zbog potrošnje tečnosti

Staro 12-04-2020, 09:18   #9
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
E-cig: svasta nesto
Pohvala: 91
Pohvaljen: 464
Nivo reputacije: 78
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

uzmi sxk doggy 2k16....ja sam svakome ko je pocinjao da pravi grejace njega preporucio....odlicno radi...dobar mtl, aroma dobra, pokriva i duvane i voce...odlican i jeftin...

a ako hoces komotniji mtl ili tesan dl onda moze doggy 2k18 mada je aroma losija ali moze i neki dl da se izvuce....

a moj trenutni favorit je 415 rta...divan....i jeftin klon moze da se nadje..
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:03 sati.