Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Novosti
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-07-2017, 20:50   #46
Piki
Iskusan član

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
E-cig: iStick 40W + Tron S
Pohvala: 112
Pohvaljen: 145
Nivo reputacije: 24
Piki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosiPiki ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Iqos zapazanja i pitanja

"a onda, kada se odlepimo od tog tripa, shvatimo da volimo baš taj ugodjaj i tu raznovrsnost ukusa koje vejp nudi. "

Itekako. Nakon što nekoliko godina da ne kažem desetina godina(pojedini) svaki dan isti ukus osećaš u ustima, arome ti dođu kao zagrljaj anđela za čula.
Piki je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-07-2017, 21:31   #47
Rogan
Nov član

Registrovan: Jul 2017
Pohvala: 15
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 1
Rogan je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Di-Co Vidi poruku
@Rogan (Joe Rogan?)

Meni se čini da ti jednostavno voliš da pušiš. Moj prelazak na vejp se desio pre skoro 6 godina, sa spravom koja nije bila ni na nivou tadašnjeg Ego-T. Sećam se da sam tog jutra popušio jednu pljugu pre nego što mi je stigao paket. Na kraju radnog vremena pogledam u pikslu - i vidim taj jedan jedini pikavac. Današnja oprema je toliko bolja, da mi je teško da zamislim da se neko sa nje vrati na pljuge, osim ukoliko nije ljubitelj pušenja (što savršeno razumem). Vejp je nešto sasvim drugačije i, po meni, puno bolje od pušenja (sve i da nije zdraviji, jeftiniji i manje smrdljiv). Znam da smo u početku svi tragali za aromama i ugodjajem koje najviše liči na "pravi duvanski", a onda, kada se odlepimo od tog tripa, shvatimo da volimo baš taj ugodjaj i tu raznovrsnost ukusa koje vejp nudi.

O IQOS-u znam jako malo, ali ne mislim da je "prevara duvanske industrije" i zavera protiv e-cig. Tebi, recimo, više prija od vejpa. Ako se na tom polju pojavi više potražnje i konkurencije, cene će ići na dole, a kvalitet na bolje. Najbitnije je da su ljudi slobodni i da imaju mogućnost izbora.
Tacno je da volim da pusim, ali mislim da je vejping jos bolji i ukusniji. Samo se nerviram jer sam nestrpljiv da pronadjem kakav mi tacno ukus treba. Pa jos kad sam otkrio da ukus i osecaj zavisi od odnosa PG-VG, pa od ohm, pa od kolicine nikotina...A ovaj EGO AIO radi savrseno na 0.6ohm a na 1.0 para ladna... IQOS je kao resenje dobar jer odmah kao pushac mozes da predjes na njega a vejping ima xy opcija. Prelazim skroz na vejping cim nadjem dobru kombinaciju. Evo slike kao dokaza da se trudim

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Rogan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-07-2017, 22:25   #48
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 297
Pohvaljen: 603
Nivo reputacije: 164
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Kako sad radi savrseno na 0.6 oma, a pre par dana bilo kao da pusis brener? o.O
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-07-2017, 23:07   #49
Rogan
Nov član

Registrovan: Jul 2017
Pohvala: 15
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 1
Rogan je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od maestro Vidi poruku
Kako sad radi savrseno na 0.6 oma, a pre par dana bilo kao da pusis brener? o.O
Pa radi on savrseno na 0.6 ali je meni brener, prevruce. Daje odlican ukus. A na 1.0 gotovo da nema ukusa i gusi se coil i prska.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Rogan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2017, 23:44   #50
radna skela
Senior

Registrovan: Jun 2016
Pohvala: 184
Pohvaljen: 155
Nivo reputacije: 44
radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi

skoro videh kutiju iskoriscenih heetsa, prvi put, nisam znao o cemu je rec, pa procitah sa kutije. Sad iz ove teme svatih o cemu se radi. Dam ti lovu, da bih bio u mogucnosti da ti dajem lovu u buducnosti, pri tom se trujem, ti zaradjujes
Odlicna tema @esox!
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-07-2017, 23:51   #51
ezgeta
Iskusan član

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: pico mega&kayfun v5 M2L
Pohvala: 32
Pohvaljen: 62
Nivo reputacije: 32
ezgeta je poznat svimaezgeta je poznat svimaezgeta je poznat svimaezgeta je poznat svimaezgeta je poznat svimaezgeta je poznat svima

ko proba paru i dopadne mu se na prvu loptu taj ce verovatno nastaviti da pari,a onima kome se ne dopadne mislim da je zdravije za sve i njih i okolinu da pređu na iqos bez smrada koji ostaje od cigareta.a i ne sumnjam da ce ubrzo jos vise usavrsiti iqos sa jos vise dima tj. pare sta god da je i vecom autonomijom.
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Novosti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:00 sati.