Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-05-2018, 21:52   #16
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: Dvarw
Pohvala: 1,353
Pohvaljen: 423
Nivo reputacije: 130
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: DEA liquid (Italija)

imam rec od dva slova - B

rekosmo da se postujemo pa nije u redu da lupam(o) u ovoj temi
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2018, 21:57   #17
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 42
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,344
Pohvaljen: 1,528
Nivo reputacije: 313
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

inace @hekata taj kit koji imaš je krš neviđeni.pod hitno se raspitaj šta da uzmeš malo normalnije

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2018, 21:59   #18
hekata
Iskusan član

Registrovan: May 2018
Godine: 48
E-cig: smooke bloom+Justfog P16A
Pohvala: 240
Pohvaljen: 139
Nivo reputacije: 26
hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Milanez Vidi poruku
dodji mala do ta-ra-be da ne stojim dzabe . salim se , postujemo novu koleginicu
E, dok vam je koleginica bila mladji, tukla po lozovaci i gitane, pa ajde de sad kad je prešla na elktriku i kiselu vodu.....

---------- Post dodan 29-05-2018 u 22:00 ----------

Citat:
Originalna poruka od ezgeta Vidi poruku
inace @hekata taj kit koji imaš je krš neviđeni.pod hitno se raspitaj šta da uzmeš malo normalnije
Bas je fenserica ) jeste da ne ide uz mene, ali da vidiš, zadnjih sedam dana nije smotana ni trecina kesice druma....
hekata nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2018, 22:01   #19
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

kolko gitane si tukla,ako nije tajna

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
Staro 29-05-2018, 22:02   #20
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: Dvarw
Pohvala: 1,353
Pohvaljen: 423
Nivo reputacije: 130
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

nisi napisala god na profilu ... al ... i meni je elektronska i kafa najdalje sto idem ,ma pijem lekove ,da ne pijem moralo bi bar nekad da padne pivo
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2018, 22:06   #21
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

ma ne mora godište,moze i neka foto na pp.

Staro 29-05-2018, 22:06   #22
hekata
Iskusan član

hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi

Citat:
kolko gitane si tukla,ako nije tajna
Godinama najmanje po kutiju, bitno 20-25 cig. Posle nestasice, ratovi (rekoh vam ja da sam matira, nikako nisam za pored tarabe), pa se prešlo na hercegovačku skiju, i završilo na old holbornu i drum. Sad vidim da ću završiti na spravica sto ovo na plovak :(( i pod stare dane se baviti hemijom, iako sam oduvek mislila da sam na nek8 navin u svetu alhemicara )

---------- Post dodan 29-05-2018 u 22:10 ----------

Citat:
ma ne mora godište,moze i neka foto na pp.
Ispravila sam , odnosno dodala godine i ko će sad na jednu lozu s snogu? Niko verovatno )))
Staro 29-05-2018, 22:10   #23
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

jeee opasan otrov.jedno vreme sam ga pušio,al mi je toliko bio jak da sam imao napade gusenja.godine nisu bitne,bitna je genetika.
ja da sam u blizini vrlo rado bi skoknuo na pice.

Staro 29-05-2018, 22:15   #24
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,692
Pohvaljen: 15,316
Nivo reputacije: 2460
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2018, 23:17   #25
Piki
Veteran

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Kayfun dugi lite
Pohvala: 668
Pohvaljen: 927
Nivo reputacije: 153
Piki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvalu

Vas dvojica ste se baš fino ispričali

Ako me dobro pamćenje služi, Talijani svoje tečnosti vole malo žešće da prave pa ako budeš miksala uopšte kupi/miksaj odnos 70:30 PG:VG (kad sam prelistavao forum pre par meseci detaljno, bila je neka priča na ovu temu)
Piki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-05-2018, 10:07   #26
hekata
Iskusan član

Smile Re: DEA liquid (Italija)

Upravo dilema rešena, možda se nekome zatreba ako dodje do DEA italijanskih aroma. Danas mi stigao mejl od njih:
Dear Customer,

Thank you for choosing DEA! The best base would be ours, but unfortunately we do not sell to Serbia. Therefore we suggest to buy a base 60PG/40VG.

We suggest a 6-8% dilution i.e. add 20 drops of concentrate for 10 ml of base. Shake the bottle well and let it stand for maturation at least for 48 hours.

Best Regards,

DEA Flavor
Customer Service
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:38 sati.