Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-10-2018, 09:50   #691
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: Dvarw
Pohvala: 1,336
Pohvaljen: 404
Nivo reputacije: 127
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Ritchy Liqua tecnosti

Citat:
Originalna poruka od rankosuns Vidi poruku
Te liqua tečnosti su super. Po mom skromnom iskustvu cuban cigar je najbolja uopšte.
Vidim da je na sajtu ritchy dosta skuplje nego na FT. Koliko sam ja istraživao na FT je najpovoljnija cena. Jel zna neko neki još povoljniji sajt za liqua tečnosti?
bravo za info
nisam znao da ova tecnost postoji na Ft
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-10-2018, 09:53   #692
rankosuns
Senior

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 233
Pohvaljen: 267
Nivo reputacije: 57
rankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
Ne da samo mislis, nego su sigurno klonovi. Liqua ima samo pakovanja od 10ml i od 30ml. Bili su pustili i neke tecnosti u pakovanjima od 50ml ali mislim da su ta pakovanja povukli. Takodje Liqua Marlboro ne postoji u njihovoj ponudi.
SKU 9648194 na FT od 70ml

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-10-2018, 10:35   #693
milanlaki
Aktivan član

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40w + ProTank 2
Pohvala: 5
Pohvaljen: 29
Nivo reputacije: 29
milanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putu

Na ritchy online samo od 10 i 30ml. Ovo mi deluje neki kineski prepak ili tako nesto.
milanlaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-10-2018, 10:43   #694
rankosuns
Senior

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 233
Pohvaljen: 267
Nivo reputacije: 57
rankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosi

pa ko to zna. mada kad na FT piše authentic onda mi je to dovoljno. Barem do sada nisam primetio da lažu. Ko će ga znati dok se ne proba

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-10-2018, 10:50   #695
milanlaki
Aktivan član

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40w + ProTank 2
Pohvala: 5
Pohvaljen: 29
Nivo reputacije: 29
milanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putu

@Bot_SD
Ima li razlike izmedju ove sa FT i iz domacih radnji? Ima li na njima onaj kod za proveru?
milanlaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-10-2018, 10:55   #696
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 47
Pohvala: 355
Pohvaljen: 1,010
Nivo reputacije: 195
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Za Ritchy Liqua tečnosti garantujem glavom!
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-10-2018, 10:56   #697
Reyhan
Aktivan član

Reyhan's avatar

Registrovan: Sep 2017
Pohvala: 0
Pohvaljen: 35
Nivo reputacije: 11
Reyhan je na dobrom putuReyhan je na dobrom putuReyhan je na dobrom putuReyhan je na dobrom putu

Cuban cigar od RL brutalna duvanska tecnost, ovde mi je preskupa porucio par puta kod nas po 30ml. Probao da porucim na FT traze mi da platim preko PayPala i odustao sam, ako neko zna neku stranicu gde se moze poruciti a da se pritom plati samo karticom i da je povoljna cena kao na FT bilo bi dobro.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
Reyhan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-10-2018, 11:01   #698
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 701
Pohvaljen: 313
Nivo reputacije: 72
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Poručivao sam ja Trditional Tobacco od 70ml.Nije ista kao ranije u pakovanjima od 30ml sto sam poručivao ali je odlična.Ili su mijenjali recept ili je do atomizera jer sam ovu od 30ml koristio na starijim klirovima.Ta od 30 je veoma vjerna kopija cigarete i najbolja Liqua koju sam ja probao.Liqua Cuban je prejaka za moje receptore.Turkish ti je duvan sa medom,Liqua Dark je od FA Soho arome,Red tobacco je duvan cini mi se sa višnjom,Virginia kubanac sa čokoladom i višnjom.Ry4 ako ga još proizvode je dobar.Shisha tobacco je Čunga Lunga žvaka.Eto da ti otežam izbor
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-10-2018, 11:04   #699
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 47
Pohvala: 355
Pohvaljen: 1,010
Nivo reputacije: 195
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

@Reyhan
Nema nigde povoljno kao na FT-u, bar ja nisam našao. Na FT-u ne mora plaćanje preko PP-a, može i preko kartice. Nisi valjda očekivao da platiš poštaru pouzećem?

@milanlaki
Nema koda za proveru, na poslednjoj turi koju sam naručio. Nema ni kartonske kutije. Znači samo bočica u celofanu. Cuban Cigar redovno naručujem, probao sam još par tečnosti, nemam zamerki.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-10-2018, 13:02   #700
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 228
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 128
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Cuban Cigar je najbolja njihova tecnost
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:28 sati.