Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-07-2014, 17:58   #16
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 687
Pohvaljen: 391
Nivo reputacije: 105
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Eleaf tecnosti

Ja sam obozavao stari joye.A i cena je odlicna.Jos kad bi ih bilo po gradovima Srbije pun pogodak
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-07-2014, 23:54   #17
Katy
Veteran

Katy's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,025
Nivo reputacije: 354
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

Nemam thanks, ali hvala Smiljke na ovim informacijama!

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-07-2014, 02:00   #18
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,692
Pohvaljen: 15,316
Nivo reputacije: 2460
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

VAVEMA kad idete sledeći put do apoteke, pitajte koja je firma, da li možda ima online prodaju, maloprodaju u drugim gradovima... Imam jedno 15ak ljudi koji jure ONE good old Džojteke. A i zbog poglavice mi

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-07-2014, 11:32   #19
Belac
Iskusan član

Belac's avatar

Registrovan: Jun 2014
Pohvala: 73
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 34
Belac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svima

Joyetech usa mix, rado ga se secam
Belac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-07-2014, 12:16   #20
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,544
Pohvaljen: 4,514
Nivo reputacije: 744
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
VAVEMA kad idete sledeći put do apoteke, pitajte koja je firma, da li možda ima online prodaju, maloprodaju u drugim gradovima... Imam jedno 15ak ljudi koji jure ONE good old Džojteke. A i zbog poglavice mi
Ima onaj proglas što ga Smiljke okači na prvoj strani, to bi trebalo da je relevantan podatak, apoteku ćemo alarmirati, pa se možda odluče za neku online prodaju ili nešto slično, ima VApera po VA kol'ko o'š, ali verujem da ljubitelja starog džojEteka ima diljem Srbije, i da će im se sigurno prodavati i van grada. Obavestićemo ih sigurno, pa neka se dogovaraju sa kim već treba ovde na forumu ako su raspoloženi...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-07-2014, 10:23   #21
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,054
Pohvaljen: 4,810
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

A vuce li RY4 na secernu vunicu?

Sent from my G2
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-07-2014, 10:41   #22
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,612
Pohvaljen: 609
Nivo reputacije: 156
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

I dalje nista novo oko ovih tecnosti?

lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-07-2014, 09:39   #23
Nickos
Iskusan član

Nickos's avatar

Registrovan: May 2013
Pohvala: 21
Pohvaljen: 32
Nivo reputacije: 29
Nickos je na dobrom putuNickos je na dobrom putuNickos je na dobrom putuNickos je na dobrom putu

Ja probao. Nisu lose. Samo jos da nadjem po ceni od 600 din

Nickos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-07-2014, 13:24   #24
Iva
Veteran

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 1,606
Pohvaljen: 1,319
Nivo reputacije: 274
Iva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputaciju

Yeeeeeeeee...
Registrovao se Eleaf ... bravo valjevci za aktivnost

Iva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-07-2014, 14:17   #25
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,544
Pohvaljen: 4,514
Nivo reputacije: 744
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Eto, nadamo se da će se oglasiti sa uslovima prodaje

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-07-2014, 19:59   #26
noobvaper
Aktivan član

Registrovan: Jun 2014
Godine: 41
Pohvala: 40
Pohvaljen: 30
Nivo reputacije: 23
noobvaper je na dobrom putunoobvaper je na dobrom putunoobvaper je na dobrom putunoobvaper je na dobrom putu

Pre par dana kupovao JT Cigar od jedne gospodze u Boru koja ima ceo Joyetech program i ona mi ponudi i ovaj eLeaf po ceni od 300 ili 350 din /10ml ne secam se tacno, ja samo odmahnuo rukom .. ebg prvi put cujem
Sutra je zovem da pazarim neku

Ima neke povezanosti ovog eLeaf i Joyetecha u smislu dobavljaca zato sto i ova gospodja ima samo te dve tecnosti i rece da njena cerka saradjuje sa "jednom firmom iz bg". Kontam da ko je od uvek nudio uglavnom JT imace i ovaj eLeaf samo treba da se proceslja po netu

- t2-cc 2,4 1100mAh
- KangerTech mini Protank II + Vision Spinner II 1600mAh
- Eleaf iStick 30w + eGo One mini
- eVic BASIC 60w + Cubis pro mini
-Aspire-Pegasus 70w(Sony 18650 25A 2600mAh) VW/TC+Cubis pro mini
noobvaper nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-10-2014, 15:45   #27
dacha
Veteran

dacha's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,455
Pohvaljen: 4,440
Nivo reputacije: 602
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

Pazario sam Eleaf u piramidi i ne silazi mi osmeh sa lica od kako sam otvorio bocicu RY4... Davno je bilo kad sam koristio joyetech-ov RY4 da bih mogao da se zakunem da je 100% identican kao stari koji sam obozavao, ali definitivno je nesto najpribliznije sto sam probao i jako mi se svidja. Tecnost je svetle boje i za sada deluje kao da je friendly prema grejacima, ne znam procenat pg i vg-a ali ima sasvim dovoljno pare, jasan dobro izbalansiran ukus i apsolutno mi prija kao all day tecnost. Uzeo sam i USA mix ali zbog opsteg odusevljenja sa RY4 jos nisam stigao ozbiljnije da ga probam tako da cu i za USA mix napisati utiske kada ga iskonzumiram malo konkretnije. U svakom slucaju ko je voleo stari Joyetech-ov RY4 koji je bio pre skoro 2 godine, neka proba Eleaf RY4. Bocice su sa vrhom kao sto je bio na starim (plavim) joyetech ambalazama i zgodne su za sipanje, cena je 649 za 20ml, zatvarac ima zastitu za decu tj. slajfuje u mestu ako se ne pritisne i neotvoreno pakovanje ima celofan preko bocice.

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-10-2014, 19:45   #28
nesamajstor
Iskusan član

nesamajstor's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 720
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 28
nesamajstor je na dobrom putunesamajstor je na dobrom putunesamajstor je na dobrom putu

Ja sam ih pazario još pre 2 meseca preko prodavnice ovde na forumu samo što su još bile jeftinije!!! I dalje ih koristim!!(dok ne sazre prve tečnosti)!!Mada su identične kao i Joytech tečnosti!!!

nesamajstor nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-10-2014, 15:20   #29
dacha
Veteran

dacha's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,455
Pohvaljen: 4,440
Nivo reputacije: 602
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

S obzirom da joyetech usa mix koristim u rednovnoj rotaciji preko godinu dana, mogu reci da je Eleaf usa mix isti pa cak i bolji Nema tragova hemije u ukusu kao sto je bilo u nekim serijama kod joyetech-a, svetla je tecnost, grejac friendly, lepo izbalansirana i ima dovoljno pare. Za sada mi je kao ljubitelju joye tecnosti Eleaf preuzeo tron i postao novi favorit. Nadam se da nece imati oscilacija tj. da ce odrzati trenutni kvalitet.

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-10-2014, 03:46   #30
kivan
Iskusan član

kivan's avatar

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 150
Pohvaljen: 141
Nivo reputacije: 47
kivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosikivan ima čime da se ponosi

Eleaf USA mix identičan starom JT usa mIxu. Milinica. Kakvo osvezenje.

Sent from my iPhone using Tapatalk

kivan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:28 sati.