Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-03-2015, 01:24   #61
Katy
Veteran

Katy's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,025
Nivo reputacije: 354
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju
Uobičajeno Re: Eleaf tecnosti

Joyetech tecnosti imas i kod drugih prodavaca, kisobrancije nemaju uticaj na to kakave su Joy tecnosti, oni ih samo preprodaju kao i drugi prodavci, ali problem sa Joy tecnostima nastaje jos kod proizvodjaca, pokazalo se da su vremenaom varirali sa kvalitetom i standardom, ako ti odgovaraju, mislim da nemas razloga za brigu gde god da ih kupis!

A za taj Eleaf probaj mozda sledeci put da kupis sa manje nikotina, ako je problem i dalje s grlom onda je moguce da ti ne odgovara ili bas ta aroma (tecnost) ili odnos njihove baze!

Ne zaboravi da pijes dosta vode to pomaze da se grlo ne susi i boli, a mozes i vitamin C u nekom obliku, najbolje sveze voce!

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-03-2015, 11:08   #62
leptirica75
Aktivan član

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 70
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 23
leptirica75 je na dobrom putuleptirica75 je na dobrom putu

Hvala na savetu. Mislim da cu se ipak vratiti mom "miljeniku" Dzojtek tobacco
leptirica75 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-04-2015, 14:20   #63
ivanko
Aktivan član

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 3
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 19
ivanko je na dobrom putu

Jel zna neko koliko kostaju sad eleaf tecnosti u Valjevu?
ivanko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2015, 19:54   #64
Gusar
Aktivan član

Gusar's avatar

Registrovan: Feb 2015
E-cig: VAMO v5, PT2
Pohvala: 72
Pohvaljen: 139
Nivo reputacije: 31
Gusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosi

398 din. 20ml

Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati
Gusar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-11-2015, 13:04   #65
atomicboom
Nov član

atomicboom's avatar

Registrovan: Apr 2015
Godine: 23
Pohvala: 29
Pohvaljen: 29
Nivo reputacije: 18
atomicboom je na dobrom putuatomicboom je na dobrom putuatomicboom je na dobrom putuatomicboom je na dobrom putu

Za sad sam probao njihovu Virdžiniju i Tobacco, sve po 16mg.
Virdžinija je tako-tako, ali moram priznati da sam se u Tobacco zaljubio! Uz JT Tobacco definitivno moj favorit. Nije što sam Valjevac, ali kvalitetom i cenom se zaista ističu, i preporuka svima! Good job Šakić, good job Viva
atomicboom nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-02-2016, 18:13   #66
srboje
Aktivan član

Registrovan: Feb 2016
Godine: 43
Pohvaljen: 25
Nivo reputacije: 17
srboje je na dobrom putusrboje je na dobrom putusrboje je na dobrom putu

Cigar i Tobacco uvek imam kod kuce. E, sad, ovo poslednje sto sam uzeo ima neki gadan smek, pa sam sipao malo Likvine kafe...ima li neko slicna iskustva?
srboje nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-02-2016, 20:05   #67
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,673
Pohvaljen: 15,294
Nivo reputacije: 2454
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Joyetech je menjao recetpure, pa se sestrinjska firma Eleaf nametnula kao logična alternativa. Možda je i kod njih stiglo vreme za poboljšavanjae/menjanje recepture. Godinama ne parim fabričke, tako da ne smem da tvrdim ništa...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-02-2016, 22:10   #68
srboje
Aktivan član

Registrovan: Feb 2016
Godine: 43
Pohvaljen: 25
Nivo reputacije: 17
srboje je na dobrom putusrboje je na dobrom putusrboje je na dobrom putu

Slicno mi se desilo i sa Likvinim kubancem...idealan na probi, odvratan kod mene...sve na novim grejacima...
srboje nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-02-2016, 22:29   #69
dacha
Veteran

dacha's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,455
Pohvaljen: 4,440
Nivo reputacije: 602
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

Ja godinama parim fabricke tecnosti a Eleaf od kako se pojavio na nasem trzistu, USA mix i Virginia su bez greske, nijedan DIY mi nikada nije bio ni blizu usa mix-a i to mi je definitivno broj 1 omiljena tecnost jos od kako sam je prvi put probao. Joyetech je oscilirao i imao greske u koracima ali Eleaf ima sjajnu recepturu za baze, USA mix neverovatno malo prlja grejac i ne tamni vremenom, i kod Virginije je primetna ta razlika u bazi ali u manjoj meri u odnosu na Joyetech-ov recept. Svakako su konkretne tecnosti (arome) stvar subjektivnog utiska odnosno ukusa i afiniteta ali i sama baza kod usa mix-a je objektivno odlicna i neverovatno coil friendly.

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-03-2016, 17:02   #70
Don Stefanello
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 317
Pohvaljen: 542
Nivo reputacije: 104
Don Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvalu

Da li neko zna odnos pg vg u eleaf tecnostima, njih sam do sada najvise koristio ali uopste odnos taj, pokusao sam i da guglam ali nisam imao srece
Don Stefanello nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-03-2016, 18:18   #71
Gusar
Aktivan član

Gusar's avatar

Registrovan: Feb 2015
E-cig: VAMO v5, PT2
Pohvala: 72
Pohvaljen: 139
Nivo reputacije: 31
Gusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosiGusar ima čime da se ponosi

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=8791

manje guglaj , vise citaj forum

Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati
Gusar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-03-2016, 19:26   #72
Don Stefanello
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 317
Pohvaljen: 542
Nivo reputacije: 104
Don Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvalu

Blahhh cak sam searchovao i forum al sam izgleda lose reci koristio u pretrazi, u svakom slucaju hvala!
Don Stefanello nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-04-2016, 13:29   #73
Žile
Nov član

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 19
Žile je na dobrom putu

Molim pomoć od iskusnih...pario sam poslednjih godinu dana Bright tobacoo ali ko što i sami znate više ga nema u ponudi...mož da priča ko šta oće, to je bila moja tečnost života ...
Ne uzima mi se dekang pa bih molio da mi neko preporuči šta je od ELEAfovih najpribližnije, da ne lutam i naručujem nekoliko ukusa...Unapred zahvalan...
Žile nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-04-2016, 13:38   #74
gogic.bozidar
Senior

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 42
Pohvala: 907
Pohvaljen: 511
Nivo reputacije: 89
gogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Žile Vidi poruku
Molim pomoć od iskusnih...pario sam poslednjih godinu dana Bright tobacoo ali ko što i sami znate više ga nema u ponudi...mož da priča ko šta oće, to je bila moja tečnost života ...
Ne uzima mi se dekang pa bih molio da mi neko preporuči šta je od ELEAfovih najpribližnije, da ne lutam i naručujem nekoliko ukusa...Unapred zahvalan...
Mislim da još nisam upoznao nikoga kome se nije svidela njihova Virdžinija
gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-06-2018, 16:35   #75
hekata
Iskusan član

Registrovan: May 2018
Godine: 48
E-cig: ego mega twist+cubis pro
Pohvala: 230
Pohvaljen: 138
Nivo reputacije: 23
hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi

Kao vaper pocetnik u fazi sam istrazivanja razlicitih tecnosti. Najnovije sto mi je doslo pod ruku je usa mix od Eleaf. Mnogi od vas su je hvalili, ali meni kao da parim peraci sapun...Otuzno skroz, tako da ne verujem da cu ponovo probati nesto od ove firme. Inace, svez info, u Valjevu su ove tecnosti 495 dinara , pakovanje od 20 ml. Jeste povoljno za gotove tecnosti, ali ukus..... Jedva cekam da dodje vreme da promenim glavu grejaca i da zaboravim na Eleaf...
hekata nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:30 sati.