Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > Youtube
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 30-01-2016, 09:28   #1
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,970
Nivo reputacije: 467
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju
Uobičajeno Misljenje o recezentima i omiljene recenzije

Kad sam bio na pocetku oova tema je postojala i svaki clan koji je ucestvova je trebao da obrazlozi kog recezenta voli i zashto /kog ne voli/ i da okachi omiljenu recenziju !!
Nadam se da ce vam biti zanimljivo da cujete mishljenje drugih i da se mozda malo nasmejete!!
Moja omiljena je Rubi ru ali nemogu da nahvatam ni jednu njenu recenziju pa moli moderatore da to urade mesto mene !
P.S.
Viktor mi je najneomiljeniji rivjuer ali to sam samo ja
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 09:39   #2
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,205
Pohvaljen: 1,751
Nivo reputacije: 334
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: Misljenje o recezentima i omiljene recenzije

Voleo sam Busarda zato sto je temeljan ali danas su svi nerealni i pristrasni ili placeni od strane nekog.Rado pogledam Betovu recenziju zato sto je nas a i jos uvek ne iskvaren Vidim da pojedini rade recenzije svaki dan ( mike vape) a ovamo kao kiristim ga dve nedelje.Jedino objektivno je kada covek kupi spravu pa snimi sta valja a sta ne ovo ostalo cista industrija.Da se ne lazemo gledam ih sve ali me sve vise smaraju.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 09:55   #3
Vule
Veteran

Vule's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 511
Pohvaljen: 1,008
Nivo reputacije: 175
Vule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputaciju

Nemam omiljenog, svi su tu negde, manje više dobri ili lošiji.

Mike Vapes mi je ok, mada su mu svi zaključci manje više slični i nije previše detaljan, Rip je potpuno besmislen, epileptičan, ne mogu da ga smislim, Busarda ne gledam, jer ko još ima sat vremena da baci na jedan video, Grimm mi je često sasvim OK, uradi lep build, ima znanje, Todd pojma nema ali je simpatičan, trudi se, i eto eventualno onaj DJLS Vapes ili kako se već zove portugalac što za leak kaže lick i za piece kaže piss, on je poprilično detaljan, može svašta o proizvodu da se sazna u ~25 minuta, al' opet, preteruje u nekim stvarima, tipa poređenje veličine moda, sa još 20 drugih redom, 15 minuta slaže modove jedan pored drugog, hajte molim vas...

Sve u svemu, sad ustvari shvatam da nemam omiljenog Svi imaju neke svoje bubice, otprilike više pretražim proizvod koji me zanima pa gledam iz svakog reviewa po nešto, nego što pratim same reviewere...
Vule nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-01-2016, 10:19   #4
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,502
Pohvaljen: 1,553
Nivo reputacije: 295
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Od kad sam počeo da pratim dešavanja na polju ecig-a najbolji mi je bio rip triper, bustardo, medjutim zbog već navedenog ne vredi ih pratiti jer je svaki hdw OMG. Ovako gde vidim okruženje spavaće sobe odgledam i rekao bih najobjektivniji review. Naravno pratim @beta a ove napucane s vremena na vreme, a i prvi dobijaju sempl modele, pa hteo ne hteo mora da se otprati.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-01-2016, 11:18   #5
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,856
Pohvaljen: 12,845
Nivo reputacije: 1996
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ja samo Stenlija i Rejvena. Ponekad Beta kada je objektivan, ali retko.
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-01-2016, 11:40   #6
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 186
Pohvaljen: 648
Nivo reputacije: 126
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Recenzije stranaca ne gledam, tesko mi je razumljiv engleski pa mi je smaranje. Iz tog razloga sam počeo da gledam Beta, ali i njega često ne razumem.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 11:58   #7
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: iKuun i200+Melo4,Barlog70w+Kayfun v5, iJust2 mini
Pohvala: 480
Pohvaljen: 492
Nivo reputacije: 126
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Pratio par stranih recenzija ( pre svega Find My Vapes, IndoorSmokers, GoreGore Britnee, Zophie Vapes ), i ove nase na forumu. Sve u svemu dosta dobrih i korisnih informacija moze da se sazna. Pogotovo ako se uporede recenzije oko istog proizvoda pa se "izmedju redova" pokupe informacije sto nama pocetnicima itekako znaci.
Trenutno ... hmmmm, nikog ne pratim. Sve se bojim da sve ovo ne predje u neku drugu dimenziju jer gledajuci ove na you tube covek shvati da hoce i ono sto mu ne treba

Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 12:02   #8
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,499
Nivo reputacije: 738
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Samo Betrayera pratim, i pomalo Trippera.

Sent from parče plastike

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 12:29   #9
Pukan
Veteran

Pukan's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 40
Pohvala: 4,734
Pohvaljen: 2,966
Nivo reputacije: 378
Pukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputaciju

Ja samo Beta. Ali samo zbog bloopersa, isto ko što gledam Džeki Čena da bih video na kraju kako se lomi.
Pukan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-01-2016, 12:42   #10
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,970
Nivo reputacije: 467
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Pa pusti omiljenu receziju ....sad ce kaze pa sve su lepe ,ja ih podjednako volim,,
Ja sam mislio da se pusti najgori i najbolji recezen!!!
Bete treba perem kola !???
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 17:46   #11
NesaPa
Iskusan član

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 71
Pohvaljen: 61
Nivo reputacije: 26
NesaPa je poznat svimaNesaPa je poznat svimaNesaPa je poznat svimaNesaPa je poznat svimaNesaPa je poznat svimaNesaPa je poznat svima

pauly meatballs, Bet
.
.
.
.
.
.
.
ostali
NesaPa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 18:20   #12
McIron
Veteran

McIron's avatar

E-cig: ProVari procyon, SX Mini Ml Class, SXMini M Class
Pohvala: 732
Pohvaljen: 1,058
Nivo reputacije: 183
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Samo Beta priznajem, sve ostalo je go folirant, peta kolona i strani placenik.
Bas pre neki dan pustim Busardovu recenziju za SX Mini ML class koju je uradio i namerno okacio iako je primerak neispravan iz ko zna kojih razloga. Mozda se i pravio pametan pa ga je pre toga otvarao i cackao.
Iako se trudio da bude "objektivno duhovit" ispalo je vrlo podlo a kasnije na YT je usledila lavina pljuvacine po SX-u, Yihi-ju i kinezima.
Iako sam odavno prevazisao sindrom Dona Kihota, Zoroa i Batmana dodje mi da sada odem na YT i naduvam ga zasluzeno.
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-01-2016, 18:25   #13
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,856
Pohvaljen: 12,845
Nivo reputacije: 1996
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Sad je bio u Kini... možda promeni mišljenje, ako su se istrsili... ali koliko čitam, oduvali su ga na keca...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 18:42   #14
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Oduvao ga Yihi, nisu mu dali da udje u proizvodnju.

Mada Grimm je najgotivniji od stranih, ostali, meeh, mozda pred spavanje Busardo....

Bet je dobar, malo mu fali kreativnosti
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 18:50   #15
Vule
Veteran

Vule's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 511
Pohvaljen: 1,008
Nivo reputacije: 175
Vule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputacijuVule ima reputaciju

Da, pred spavanje Busardo, a obično zaspiš pre nego što prikaže proizvod...
Vule nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > Youtube

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:16 sati.