Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-10-2016, 10:10   #16
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 446
Pohvaljen: 329
Nivo reputacije: 95
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Vijanje oblaka

Ono za temu 'postupci i posledice' nije losa ideja. Clanovi bi mogli da iznesu svoje greske i losa iskustva. Nekima bi znacilo, po principu uci na tudjim greskama.

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-10-2016, 11:18   #17
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: iKuun i200+Melo4,Barlog70w+Kayfun v5, iJust2 mini
Pohvala: 480
Pohvaljen: 491
Nivo reputacije: 125
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Jos naci dobrovoljca koji bi ispisao jasan i sazet tekst. Ukoliko krene tema kao i vecina ( korisnih ) tema na nekoliko strana ... Od toga nema nista

Послато са PSP3452DUO

Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-10-2016, 12:47   #18
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,201
Pohvaljen: 1,357
Nivo reputacije: 211
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od x-man Vidi poruku
Ono za temu 'postupci i posledice' nije losa ideja. Clanovi bi mogli da iznesu svoje greske i losa iskustva. Nekima bi znacilo, po principu uci na tudjim greskama.
U svakom slucaju bolje da nauce nesto na tudjim nego na svojim greskama. Ode nije problem kao kada se cine greske pri odabiru opreme, koje se uvek mogu ispraviti bez nekih vecih posledica (finansijskih). U ovom slucaju ucinjene greske mogu da imaju malo ozbiljnije posledice.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-10-2016, 09:51   #19
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 28
Pohvala: 270
Pohvaljen: 334
Nivo reputacije: 84
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Sto jes jes ako je covek pitao kako, treba mu objasniti kako, ali isto tako mu i skrenuti paznju na par bezbednosnih cinjenica ali tom prilikom ne zanemarivati odgovor na njegovo pitanje.
Sto se tice oblacica to je barem prosto evo odavde moze copy\paste
Mod do 100w, strogo d2l mizer ili rda, tacnost pozeljna wg sa 3-5mg nikotina.
Moja kombinacija je Presa 75w, Aromamizer, dual coil laganih 0.29Ω SS, 40W, baza 100mlPG+300mlWG+100mlDV nic oko 7mg (pocetnici obavzno 3-5mg i bez pg-a)
Obavezno da napomen da nisam cloud chaser vec mi ovako odgovara, poslednjih par godina ovako i slicno parim.

Elem ako je neko pocetnik i ne zna nista o otporima a kaze kako je motao claptone i tako ta cuda jednostavno ignore i cao amore. Nekako sam siguran da njega vise interesuje popularnost na forumu nego to sto juri, slicno se desilo na jednom domacem forumu gde je lik dosao iznenadno sa pitanjem kako da izvuce maksimum iz turbine koju je montirao na fiajtov motor u jugica i motor je totalno friziran, prvo su usledila osnovna pitanja tipa kolika ti je zapremina u komori za sagorevanje tj na glavi i daj tehnicki crtez kanala usis-izduv kako si sirio i itd, gde je on reko te komore su maksimalnih dimeznija i kanali i radilice i klipovi i felne i pirke lonac ma sve full, nakon par minuta mislim i da mu je i IP adresa bila banovana trajno

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-10-2016, 10:26   #20
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,599
Pohvaljen: 3,351
Nivo reputacije: 555
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-10-2016, 10:33   #21
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

I ja mislim da nije problem objasniti coveku koji nesto zna. A coveku koji ne zna, a pri tome pise da zna odokativno da napravi grejac, a ne zna da izneri otpor, i kako da smota grejac na potreban otpor, nema odgovarajucu opremu, ne obraca paznju na sastav tecnosti, verovatno ne zna da ti isti recezenti koriste uglavnom vecinski vg zbog kolicine pare koju prave, ne raznislja o sopstvenoj bezbednosti pokusavajuci isto...I da ne nabrajam dalje. Vredi li mu objasnjavati bilo sta? I on se , cini mi se, pojavio na forumu samo sa tim pitanjem: kako da pravi oblake pare?. Malo citanja i ucenja po forumu bi mu na kraju dalo odgovor, ali treba citati. I uciti. I ici nekim redom. Za sve u zivotu postoje neke osnove koje prvo treba savladati pa preci na visi stepenik. Posle se odgovori namecu sami.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Zahvalili :
Staro 28-10-2016, 14:37   #22
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 44
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 164
Pohvaljen: 852
Nivo reputacije: 200
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

За такве се каже "видела жаба да се коњ поткива, па дигла и она ногу да се поткује"

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-10-2016, 19:08   #23
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Danas na pijaci Banjica video vajpera koji je onako stidljivo koristio svoju opremu i stvarao oblak dima . Napokon, nisu samo mene gledali ljudi sa pijace

Ω + V + W =

Zahvalili :
Staro 28-10-2016, 20:03   #24
teodorica
Senior

Registrovan: Dec 2013
Godine: 41
Pohvala: 553
Pohvaljen: 407
Nivo reputacije: 104
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Evo covek bas lepo objasnio o vitlanju oblaka,doduse kantal mehanika tehnika,ali sustina je tu

teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-10-2016, 20:56   #25
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Ovaj drugi video ima dosta sitnica kako da se napravi oblak. Nadam se da nece biti grmljavinr

Послато са PSP3452DUO

Ω + V + W =

Zahvalili :
Staro 29-10-2016, 10:41   #26
kojaalex
Senior

kojaalex's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: vtc mini rx 2/3, griffin22, griffin25 top af
Pohvala: 235
Pohvaljen: 327
Nivo reputacije: 69
kojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosikojaalex ima čime da se ponosi

ma kakvi oblaci, parim griffina na nekih 30w sa dual coil kantal 0.5 oma i skoro na poslu potegao onako solidno i izbacio mali oblacak kad dotrcava direktor i kao jeli sta gori ovo. a ja ono kao a??? sta gori??? a on pa bre vidi koliki dim. aaa tooo, ma to od cigare. a on ce molim, kao kakva bre cigara??? pa moja elektronska... ma i di bre u k.... ja mislio nesto se upalilo a i ko god me vidi kad ispustim dim svi kao auuu jbt sta ti je to. a i skoro se kuci malo igrao, driper i twisted kantal i na 50w kad ce zena alo bre jbt jesi normalan, ni ne vidimo se. gde vuces to toliko ce da umres

tako da mi ta ideja sa vijanjem oblaka bas i nije jasna jer smo mi ipak u srbiji

kojaalex nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-10-2016, 11:10   #27
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Ovaj post je za svaku pohvalu. A i lepo me nasmejao.

Zahvalili :
Staro 29-10-2016, 12:43   #28
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,395
Pohvaljen: 2,184
Nivo reputacije: 388
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Meni posle 2god je postalo smor da bilo kome objasnjavam sta to tako i tolko dimi... jednostavno sam se okrenuo u smeru vijanja arome i th... sto manje upadljiv - to meni bolje

Sent from my P8l

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2017, 16:08   #29
myrkur
Nov član

Registrovan: Mar 2017
E-cig: eFeel CE5 1000mAh Aspire
Pohvala: 3
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 3
myrkur je na dobrom putu
Smile Re: Vijanje oblaka

Ljudi, mene bas ovo i zanima jer puskarim ecig 3 dana i ne razumem se apsolutno:

MODEL - eFeel CE5 1000mAh

Kupila sam nju iz cistih finansijskih razloga (3000) a aromu koristim za pocetak Liquideo Crusty Nuts, 9mg

...i zaista mi nije jasno, dima ima u nekoj normali, medjutim to nije ni nalik osrednjim klipovima koje sam nakon kupovine pronasla.Pokusavam da nadjem temu ove sadrzine i op, zakljucana
myrkur nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-03-2017, 16:23   #30
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,734
Pohvaljen: 12,712
Nivo reputacije: 1970
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Daj link teme da vidim zašto je zaključano i reci da li te zanima VIJANJE OBLAKA ili informacija o modelu koji si navela.
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:57 sati.