Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-05-2017, 14:19   #16
Kinkel
Banned

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 604
Pohvaljen: 518
Nivo reputacije: 0
Kinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvaluKinkel je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Vejp- potreba, zavisnost ili hobi?

Citat:
Originalna poruka od Guru Vidi poruku
Tri moda, tri aromizera, tri tečnosti.
Cela mudrost.
tri gracije, tri musketara, TROJKA ..
Kinkel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2017, 14:43   #17
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 304
Pohvaljen: 652
Nivo reputacije: 176
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Mnogo se opterecujete momci, parenje je samo jos jedna sporedna stvar u zivotu, a elektronska cigareta samo jos jedan dodatni predmet na stolu ili dzepu. Ako postane opsesija, onda nije dobro, ali to ne odredjuje el. cigareta vec mi sami. Kao sto opsednutost hranom nije dobro jer vodi ka gojaznosti, tako isto i ovo u preteranim kolicinama moze prouzrokovati pojedine probleme. Parenje treba da bude samo jos jedno zadovoljstvo u kojem covek uziva.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2017, 14:44   #18
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Vodi ti racuna kako vozis, da ne bude opet idemoooooooooo

@c-hell
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2017, 15:12   #19
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 46
E-cig: Think Vape Finder 167+Ammit
Pohvala: 275
Pohvaljen: 1,386
Nivo reputacije: 238
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Guru Vidi poruku
Tri moda, tri aromizera, tri tečnosti.
Cela mudrost.
Misliš za svaki dan po tri..🤣🤣🤣

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-05-2017, 15:12   #20
Guru
Banned

Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Pa da, c-hell se pravi blesav
Staro 16-05-2017, 15:14   #21
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 46
E-cig: Think Vape Finder 167+Ammit
Pohvala: 275
Pohvaljen: 1,386
Nivo reputacije: 238
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

@ guru
Daj "dzukelu" da kompletiram i "nedelju"

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2017, 15:18   #22
PřisřN
Veteran

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 44
E-cig: Primo Mini & Atomic RDA
Pohvala: 1,496
Pohvaljen: 818
Nivo reputacije: 155
PřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvalu

Kod mene.. sada razmišljam.. izgleda da je najviše navika, "ubijanje" vremena, pa onda i potreba/zavisnost.. a ima dosta i u uživanju.
S'obzirom da ja koristim jedan mod dok se pokvari ili izgubi, i jedan atomizer za to vreme..
.. kao i da okrečem iste tečnosti, njih 5 najviše u krug poslednjih 2-3 godine, obično po dva ukusa mesečno - parim najviše iz navike. Mada volim tu gustu, ukusnu paru oko sebe (to je onaj deo sa uživanjem). A na kraju, iako koristim 0.9 mg/ml tečnosti - ipak osećam nedostatak nikotina, pa parim i da to nadoknadim.
Parim i kada nešto čekam, razmišljam i sl. Prolazi vreme tako.
Forum pratim, YT pratim.. u ovome sam prilično, ali ne osećam nikakvu potrebu za bilo kakvom promenom.
Čak ne znam ni šta bih radio da imam dva atomizera, jer ih ne mogu koristiti istovremeno, a pitanje bi bilo koji kada da koristim.. i tada bih se osećao nesrećno (zašto sada ovaj, a ne onaj.. itd)
Sve u svemu.. eto, tako mi izgleda.
Recimo kao sada - pročitao ovu temu, uz paru napravio pauzu dok razmislio šta bih napisao. Malo posmatrao oblake.. i ovo napisao.
Na kraju pisanja, osećam već "kuckanje" nikotina koji traži da se obnovi.. i to je. Par povlačenja u tu svrhu, i mogu poslati post.

PS
Za budućnost planiram da samo tu i tamo promenim koji ukus, ali to, haha.. možda sada tako razmišljam, jer sam pri kraju litra jedne tečnosti, a imam još jedan isti.. pa mi se možda malo dosadilo
(drugi litar napravio greškom - umesto druge arome, ja sipao ponovo tu kod miksanja - i napravio dva litra iste)

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2017, 15:21   #23
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,505
Pohvaljen: 1,559
Nivo reputacije: 296
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Reći ću samo jedno a to su dve stvari: potreba, zavisnost, hobi...

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2017, 15:31   #24
Guru
Banned

Citat:
Originalna poruka od Raka 1971 Vidi poruku
@ guru
Daj "dzukelu" da kompletiram i "nedelju"

Hocu, cim je probam danas, oko 17h

Jel' to skupljas za dolazak?

on topic

Meni je tata rekao da u zivotu probam sve, pa zato kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem.
Hobi je sve dok ne kupis ono sto si zeleo pa ti to dosadi, pa onda zelis nesto drugo.
Zavisnost je kada kriziras u WC-u bez moda na nuzdi od 2 dinara.
Uzivanje je kada motas grejace, menjas vatu, otvaras bocu sazrelog mix-a, prestao si da experimentises sa opremom i tecnostima te samo paris i ne mislis.

Vaping od coveka moze da napravi impulsivnu osobu u potrazi za svojim Nemesisom.
Staro 17-05-2017, 00:41   #25
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 441
Pohvaljen: 776
Nivo reputacije: 142
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Meni je bilo potrebno svo to cimanje i opsesija da bih ostavio cigarete. Inace parim non stop kod kuce ali ako izlazim, retko kada uopste ponesem ecig sa sobom. Tri cetiri sata dnevno zevam bez moda i nikada nisam krizirao. Sinoc sam pokupio nikotin, dve nedelje sam pario nulu. Cigarete sam pusio kao blesav a najvise van kuće. Tako da sumnjam da bih uspeo bez hobija i zavisnosti.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-06-2017, 11:25   #26
IzNoGood
Nov član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: iStick Pico
Pohvala: 7
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 2
IzNoGood je na dobrom putu

Potreba... i hobi... neko rece ovde da je slab na gadzete. Takodje Ali da mi pomaze sve to da se manem cigareta - pomaze. Pusac sam bio aktivan bez dana pauze 20 godina.. EEEJJ.. 20 godina. I evo 10 dana purnjam paru i ne silazim sa foruma, recenzija, isprobavam arome, gledam kako da sam napravim sta mi odgovara od ukusa... I ko zna kolko cu para potrositi na sve to, al neka, za sad uzivam i osecam se mnooooogo bolje
IzNoGood nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-06-2017, 22:24   #27
Guru
Banned

@IzNoGood sa bench-a?
Staro 07-06-2017, 22:32   #28
IzNoGood
Nov član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: iStick Pico
Pohvala: 7
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 2
IzNoGood je na dobrom putu

nope... sa nekih drugih... foruma, ircova i ostalih social mambo jumbo..
IzNoGood nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-06-2017, 01:12   #29
radna skela
Senior

Registrovan: Jun 2016
Pohvala: 210
Pohvaljen: 170
Nivo reputacije: 55
radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi

vape = way of life
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-06-2017, 12:44   #30
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 319
Pohvaljen: 1,346
Nivo reputacije: 184
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Ja sam nakon 18 godina duvanisanja na vape prešao gotovo potpuno "bezbolno", jučer cigareta - danas para i nikad više cigareta... i tako evo 4 ipo godine... Od početne namjere da se trajno riješim duvana parenje se pretvorilo u GUŠT! S tim da nikad nisam pretjerivao s gomilanjem opreme za razliku od nekih koji k'o svrake skupljaju "sve što se sjaji"... Samo umjereno... a vražji TPD će me prisilit da za neke 2 god. srušim nikotin na nulu kako god okreneš što znači da ću i dalje parit, al' bazu "apotekarušu" jer kao što već rekoh parenje je - gušt...

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll, iStick 30W + Kayfun Lite Pawns
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:32 sati.