Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-07-2017, 23:16   #901
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,512
Pohvaljen: 1,862
Nivo reputacije: 368
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pomoc za pocetnike (sta kupiti itd.)

Znaci da nasi saveti ne valjaju , u stilu hvala vam ali pojma nemate ..sretno ti bilo sa Togo a ovo je moj poslednji pokusaj da nekoga savetujem sta da kupi .. u svakom slucaju hvala mi za dosadasnji trud

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-07-2017, 23:44   #902
Danone
Iskusan član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Hcigar vt75 nano + Hussar
Pohvala: 61
Pohvaljen: 95
Nivo reputacije: 21
Danone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svima

A jbg druze nemoj da si tako osetljiv..

Pazljivo citam, forum i ogromna mi je pomoc za ulazak u svet e cigareta da ne mislim da ne dajete dobre savete ne bih ni pisao i pitao ovde..

Jednostavno iskrsla odlicna ponuda ( u stvari tek cu da vidim koliko je je dobra ) i uzeh na kraju ono nisam ni pomislio..

Osecao sam duznost da napisem ovde da sam pazario i da se zahvalim na korisnim savetima mada ih eto nisam uvazio (osnovni razlog je sto sve vrtieli oko Joytech-a kao sto sam napisao imao sam vec dva pa bi da probam nekog drugog proizvdojaca)

Ako to neko drugacije shvatio (nije dobro shvatio) jer ni najmanje mi nije bila namera da nekoga omalovazavam
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-07-2017, 23:58   #903
scooter
Moder

scooter's avatar

scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Nista strasno drug nisam ja bas toliko osetljiv ali je ovo vec vidjeni scenario po ko zna koji put , naime nisi ni prvi ni poslednji koji pita nesto a opet uradi po svom jer kao sto si i napisao video si da recenzenti nesto hvale (placeni recenzenti sve hvale) samo mi je malo glup osecaj , da si poslusao bilo koga rec ne bih rekao ... a ovako

Droper narkoman.
Skraceno doper.
Staro 13-07-2017, 23:59   #904
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,864
Pohvaljen: 12,851
Nivo reputacije: 1998
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Danone Vidi poruku
... zelim da to bude nesto kompaktnije tacnije olovka oblik..
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-07-2017, 00:02   #905
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 304
Pohvaljen: 652
Nivo reputacije: 176
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Dobro, vise je gumica oblik. Bitno je da je nasao ono sto mu se svidja, ako stvarno zeli da pari, bice posle tu mnogo vise opreme i od kangera i od joyetecha.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-07-2017, 00:05   #906
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ma samo da ne puši, ja zadovoljan 🍺🍺🍺
Staro 14-07-2017, 12:55   #907
DusanM
Senior

DusanM's avatar

E-cig: eVic VTwo Mini,Berserker
Pohvala: 116
Pohvaljen: 103
Nivo reputacije: 28
DusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosi

Bolje onda da si uzeo Kanger SUBOX Mini kit sa izmenjivom 18650 bat....
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-07-2017, 13:15   #908
DragEna
Iskusan član

Registrovan: Apr 2016
Pohvala: 72
Pohvaljen: 138
Nivo reputacije: 29
DragEna ima čime da se ponosiDragEna ima čime da se ponosiDragEna ima čime da se ponosiDragEna ima čime da se ponosiDragEna ima čime da se ponosiDragEna ima čime da se ponosiDragEna ima čime da se ponosiDragEna ima čime da se ponosiDragEna ima čime da se ponosiDragEna ima čime da se ponosi

Odlican je togo mini, samo sto je za d2l. Moze se povuci i koji m2l ali nije to to, previse je vazduha cak i kad se zatvori airflow. Ali aroma je odlicna i baterija dobro drzi. Mislim da ces biti pozitivno iznenadjen! Jedan savet: kad budes stavio grejac 0.5 oma nemoj ga prajmovati/natapati vec direkt u napunjen tank i okreni mod naopacke 5 min. Ako to ne uradis rizikujes da se grejac prenatopi zbog pritiska vazduha u tanku i dobices spitback-ove i grgoljanje. Javi utiske kad stigne...
DragEna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-08-2017, 23:27   #909
Danone
Iskusan član

E-cig: Hcigar vt75 nano + Hussar
Pohvala: 61
Pohvaljen: 95
Nivo reputacije: 21
Danone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svimaDanone je poznat svima

Sacekao sam da prodje vise od mesec dana da bih napisao utiske cisto da bih potpuno istestirao togo i da vidim da li ce se vremnom pojaviti problemi

Utisci su vise nego pozitivni..Nisam imao nijedan jedini problem osim malo grgoljenja na pocetku mada nisam radio naptapanje grejaca po preporuci..Ali zaista nista strasno prodje posle 10-ak sekundi i vise ne se pojavi za svo vreme koriscenja grejaca..U poredjenju sa cubis grejacima koji kad pocnu da prskaju nikako da stanu ovo je odlicno

Togo koristim iskljucivo kada sam napolju i mada se stalno tumba po torbici nikada niejdna kap nije iscurela

Baterija je sasvim solidna mada za moje potrebe ne treba da bude nesto preterano jaka jer uglavnom ne provodim ceo dan van kuce

Jedinu zamerku sam na pocetku imao na slab TH jer je to meni kao nekome koji je nedavno ostavio cigarete mozda i najvaznija stvar ali sam to resio tako sto pravim tracnosti sa 65-70 PG-a i TH je i vise nego zadovoljavajuci

Probao sao i 0,5 i 1 ohm grejace i ovaj drugi mi mnogo vise pase za MTL..Na zalost u lokalnoj prodavnici u kojoj sam kupio Togo trenutno imaju samo 0,5 grejace ali ova dva koja su dosla u pakovanju jis uvek odlicno rade..Videcu kada dodje vreme za zamenu da nekako nabavim 1.0

MTL mi lepo radi sa rupicom za vazduh skoro zatvorenom i uzim drip tipom..oba koja idu uz Togo su presiroka za MTL

Veoma je mali potrosac ako se korsit za MTL tank od 3,8 ml je sasvim dovoljan za ceo dan koiko god puno parili..Primera radi ja tank od Pica RTA (nesto manje od 2 ml) ako mi je stalno u ruci posrcem za nekih sat i po najvise a verovatno i krace

I mada sam vec polako usao u svet RTA i motanja grejaca Togo i dalje smatram odlicnom spravicom kako za totalne pocetnike tako i za one koji nece da se petljaju sa pravljenjem grejaca i hoce jednu malu kompaktnu i lako prenosivu spravu koja daje dobru aromu i nema ama bas nikakvih problema u radu

Posto sam imao Joytech AIO koji je u klasi sa Togo i cenovno a i gadja istu grupu korisnika moja prepruka je svakako Togo..Dobar i AIO ali bojim se da cubis grejaci ne oteraju pocetnike od vapinga sa svojim spit back-om koji se javlja u pocetku samo na promeni grejaca ali kasnije hoce i na promeni tecnosti ili posle ciscenja setapa.
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-08-2017, 23:38   #910
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,484
Pohvaljen: 6,830
Nivo reputacije: 1001
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Hvala na utiscima!

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-12-2017, 19:24   #911
jankons
Aktivan član

Registrovan: Nov 2017
E-cig: eGo-C T
Pohvala: 11
Pohvaljen: 10
Nivo reputacije: 4
jankons je na dobrom putujankons je na dobrom putu

Zdravo drustvo. Pocetnik koji sa ego prelazi na malo ozbiljnije stvari.

Skoro sam narucio wismec reuleaux rx200 kao sa armor mini atomizerom koji je ako se ne varam za d2l, pored njega sam narucio i jedan UD Goblin Mini RTA Atomizer koji ako se ne varam moze i za m2l i za d2l.

Mene zanimaju sada dve stvari
1) Koju vatu da narucim? da li generalno postoje razlike izmedju njih, koju preporucujete? Posto ima gomilu proizvodjaca, sa raznim cenama.
2) Koji kantal da narucim? isto kao i gore. Za pocetak to bi sve islo za goblina, video sam dosta tutorijala po netu, ali nigde nije pisala debljina zice itd.
3) Da li moze jedna baterija da izvuce citav dan nekog recimo srednjeg koriscenja? ego baterija od 2200 mah mi traje dan.

Ako su ova pitanja vec postavljana izvinjavam se, nisam uspeo da nadjem te teme.
jankons nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-12-2017, 19:34   #912
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

1. Muji (ima i boljih) debljina zavisi od toga šta želiš
2. UD (ima i boljih)
3. Šta je srednje? Koja snaga? Moje srednje nije tvoje srednje.
Zahvalili :
Staro 01-12-2017, 19:41   #913
scooter
Moder

scooter's avatar

Citat:
Originalna poruka od jankons Vidi poruku
Skoro sam narucio wismec reuleaux rx200
3) Da li moze jedna baterija da izvuce citav dan nekog recimo srednjeg koriscenja?
Ne razumem pitanje jer u RX200 idu 3 baterije ...

Droper narkoman.
Skraceno doper.
Staro 01-12-2017, 19:43   #914
DusanM
Senior

DusanM's avatar

E-cig: eVic VTwo Mini,Berserker
Pohvala: 116
Pohvaljen: 103
Nivo reputacije: 28
DusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosiDusanM ima čime da se ponosi

Kantal 0,30 0,32(28ga)
Vatu imas za 8e 180 padova muji
Ako si uzeo rx200 on valjda ima 2 ili 3 baterije, trajace ti 2,3 dana..
ako nekog ne mrzi linkove da stavi
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-12-2017, 20:02   #915
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Citat:
Originalna poruka od scooter Vidi poruku
Ne razumem pitanje jer u RX200 idu 3 baterije ...
Misli da onu jednu koja najviše DROPNE 😂😂😂
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Tagovi
kupovina, pocetnici, saveti

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:33 sati.