Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-03-2018, 22:19   #31
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 45
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 205
Pohvaljen: 1,350
Nivo reputacije: 292
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju
Uobičajeno Re: One shot concentrates

Е јбм ли га, а ја у понедељак поручио ц ц ц

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-03-2018, 21:11   #32
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 44
Pohvala: 1,783
Pohvaljen: 899
Nivo reputacije: 245
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

rose milk ( strawberry cheesecake ice cream) / diyordie.....
zamixao na 15%, predlog proizvodjaca,kao i 7 dana stepping, sto se mene tice sledeca tura ide na 12%, mozda i manje, videcemo kakva ce biti narednih dana tj nedelja....
miris/ukus izvanredan, bukvalno je ono sto i stoji u nazivu....

lemon tart remixed / divine....
zamixao na 12%, takodje predlog proizvodjaca, kao i stepping 7 dana, ukus/miris odlicni, ja licno obozavam lemon tart, fali mi samo malo krem note, koju sam osetio u grckom lemon tartu, zaboravih koji je brand, inace takvu aromu sam identicnu probao i u gotovoj tecnosti Bird Brains od CUTTWOOD-a....
elem , zadovoljan sam aromama u potpunosti, inace pravio sam ih 80/20 u korist VG-a, 3mg/ml,
cista mehanika(squanker) + driper na 0.52 ohma....
yoopiedoo

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-06-2018, 16:20   #33
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 702
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 72
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Southern Smoke,zamiksan na 10 i 12% na 50/50 bazi,testirano na KF Prime.Posle mjesec dana kombinacija biskvita i čempresa.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2018, 17:28   #34
Don Stefanello
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 317
Pohvaljen: 542
Nivo reputacije: 104
Don Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvalu

Cuprian by DiyOrDie - preslikana cokolada "after eight", iako nigde u opisu ne pominju to vec opisuju kao mint chocolate chip ice cream, slabije osecam taj sladoled vec kao da bukvalno jedem cokoladicu, odlicno je wayne ovo odradio, mnogo mi se svidja, mentol se ne oseca jako jer bi onda pokvario balans, taman koliko treba, a cokolada mi nije mlecna vec vise vuce ka crnoj cokoladi, odlicna aroma sve preporuke. Muckanjem na 13% koliko preporucuju, prakticno je shake and vape, ja sam sacekao 2 dana i to je to, sledeci put cu da smiksam na 10% verujem da ce biti dobra posle nedelju dana

Don Stefanello nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:53 sati.