Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-08-2018, 14:01   #16
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: Pico + Siren
Pohvala: 1,440
Pohvaljen: 1,816
Nivo reputacije: 459
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju
Uobičajeno Re: Flavorah arome

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Cream
Sta bi moglo umesto garnisna krema, imas neku ideju?
Vienna, Cream Fresh?

Imam nesta aroma of FLV, ne stizem da ih probam solo, a nekoliko dolazi uskoro.
Rich Cinnamon - odlican cisti cimet, koji sam razblazio na 10% i takvog (kap do tri na 10ml) koristio par puta kao alternativu za FA Ceylon.

Guanabana - tropical mix, pogledao recenziju, probao, pa napravio tecnost koju trosim u rotaciji poslednjih par dana, nakon nekih 15 dana zrenja, sto cu sledeci put produziti. Osetim bananu, ananas, blagi kokos, anis...
Kod:
http://flavor-pro.com/flavor-notes-flv-guanabana/#1483563933181-dd329de3-09b8

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-08-2018, 15:32   #17
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,692
Pohvaljen: 15,316
Nivo reputacije: 2460
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Po sećanju ima i note vanilla bean ice cream od tpa i fresh cream fa... Od ovih što imam...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-10-2018, 23:50   #18
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 583
Pohvaljen: 757
Nivo reputacije: 170
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Flavorah Virginia je za mene definitivno najvece prijatno iznenadjenje pa sigurno u zadnjih par godina. Nikakve slicnosti nema sa Virginia aromama drugih proizvodjaca, jednostavno jedinstven ukus. Prava duvanska aroma, blago aromatizovana necim cega se sjecam u Dunhill cigaretama. Parim je tek par sati, ne znam kako ce se ponasati u cjelodnevnom parenju, ali za ovo kratko vrijeme skroz me je kupila.

Edit: Dozirano na 2.5%, i mislim da treba ici sa manje % jer je bas intenzivan ukus.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2018, 14:39   #19
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Cured Tobacco dosta dobra aroma, nalazim neku blagu dozu necega sto sam primjecivao u Oriental aromama raznih proizvodjaca, ali nije dominantan taj smek. Ima izrazen duvanski aftertaste, tj. nakon izdisanja ima se osjecaj kao da se pusila prava cigareta, ne bas intenzivno kao kod prave cigarete ali je prisutno. Aroma me nije osvojila kao sto je Virginia, mislim da nece biti allday vape, ali za promjenu ce sasvim da posluzi.

Probacu jos Flavorah aroma, mislim da bi moglo da ih se nadje sasvim ok. Za sada Turkish za moj ukus preslatka, Virginia fenomenalna aroma i Cured Tobacco dosta dosta dobra.

Zahvalili :
Staro 22-10-2018, 14:56   #20
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 708
Pohvaljen: 319
Nivo reputacije: 73
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

I ja sam ga jutros načeo posle 4 nedjelje na 3%.Ja osjećam neko grožđe ili ribizlu u pozadini.Ali nije loša aroma,daleko od toga.Pravio sam ga i u miksu sa IW Vanilla Shishom ali je bolji solo.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2018, 15:50   #21
rankosuns
Senior

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 241
Pohvaljen: 290
Nivo reputacije: 62
rankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosirankosuns ima čime da se ponosi

Gde se nabavlja flavorah aroma

pisano u dokolici sa mašine

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2018, 16:13   #22
Gaga Kanasta
Senior

Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Chefsflavours
Zahvalili :
Staro 22-10-2018, 16:32   #23
fis
Nov član

Registrovan: Jun 2018
Pohvala: 6
Pohvaljen: 12
Nivo reputacije: 3
fis je na dobrom putufis je na dobrom putu

Red Burley i Cured Tobacco jako prljaju grejace, ja revikujem svaka 4-5ml, slikano nakon 4 ml

fis je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-10-2018, 18:58   #24
fis
Nov član

Meni Turkish je fenomenalan i kao singl a i u kombinacii sa Cured ili Red Burley (mesavina 2/3 Turkish i 1/3 Cured ili Red Burley, aroma super a i manje prlja grejac)
Staro 22-10-2018, 19:04   #25
Zadimljivac Prostora
Veteran

Taj Red Burley mnogo hvale. Mozes li dati neki opis?

Staro 22-10-2018, 20:15   #26
fis
Nov član

Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
Taj Red Burley mnogo hvale. Mozes li dati neki opis?
Nisam neki koji je dobar sa opisom arome ali definitivno osjeca se alkohol (burbon) , nadam se da ce ovo pomoci
Kod:
reddit.com/comments/4vkvka
Moderator poruka
linkove van foruma u tag kodove

Zahvalili :
Staro 21-11-2018, 16:35   #27
Gaga Kanasta
Senior

Evo linka sa njihovog sajta sa preporučenim doziranjima i stepingom,duvani se doziraju 0,25% - 1%.Debelo sam ih ja overdozirao
Kod:
https://www.flavorah.com/resources-information/mixing-with-flavorah/
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:04 sati.