Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-04-2018, 09:15   #76
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 52
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,683
Pohvaljen: 1,059
Nivo reputacije: 219
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju
Uobičajeno Re: Concentrated Flavors sa Arom Team

joj,prepoznao sam se

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-04-2018, 16:32   #77
MiniM
Senior

MiniM's avatar

Registrovan: Jan 2017
Pohvala: 645
Pohvaljen: 364
Nivo reputacije: 87
MiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosi

Nigde nikada nisam napisala da nesto preporucujem kod doziranja.

Pisala sam o tome koliko ja doziram i odgovorila kolegi.
To nikako ne znaci da je preporuka, vec licni ukus.

Kako god da napisem, uvek ce svako shvatiti na svoj nacin..
MiniM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-11-2018, 19:39   #78
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 660
Pohvaljen: 862
Nivo reputacije: 192
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Odvratnijeg sajta za narucivanje aroma ne postoji na svijetu. Ne mogu da vjerujem da jednostavno ne postoji opcija da izaberes proizvodjaca i gledas njegovu ponudu.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-12-2018, 06:52   #79
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 808
Pohvaljen: 1,107
Nivo reputacije: 200
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju

Horn
Sjajna aroma, osnova je onaj isti duvan kao i kod Jiuce factory alkoholnih aroma, pa na to nadogradjen fino izbalansiran odnos karamele i vanile, ne pretezak kako to obicno ume da bude.
Obzirom da zadnjih mesec dana trosim njihovu i Juice factory cohibu, kao i FA King's Arthur Pipe ova tecnost je uspela kod mene da odstoji dobrih mesec dana i vraceno mi je sjajnom tecnoscu koja ide u redovnu upotrebu.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-02-2019, 10:02   #80
ncholass
Senior

ncholass's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Svasta nesto
Pohvala: 235
Pohvaljen: 265
Nivo reputacije: 50
ncholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosi

Parliament, old captain, cohiba doziranje?

Sent from my mind using Tapatalk
ncholass nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-02-2019, 10:30   #81
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 928
Pohvaljen: 458
Nivo reputacije: 97
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Parlament 2%,Old Captain 1,5% max po mojim receptorima.Parlament 4 nedjelje,a Old C 6nedjelja min steping.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-02-2019, 11:39   #82
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,000
Pohvaljen: 2,781
Nivo reputacije: 507
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Ja sam svoje mixao pre 15 dana. Old kapetan na miris odličan ne sećam se doziranja. USA mix vrlo blag duvan. Tribea mixanja na 3 % pa sam zbog fantastično mirisa morao da probam posle 3 dana. Kafa ubijala pa sam smanjio na 1.5%. Posle 15 dana ponovo probano tj juče. Kafa odlazi polako u pozadinu a isplivava duvan jako blag i što je još bolje primaran je, a kafa se pojavljuje na izdisaju. Imam utisak da može i 1%. Probaću.
Imam još, ali da sačekam još koju nedelju. A i sirena i bers 1.5 stižu pa ću podrobnije uz njih.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-02-2019, 20:44   #83
iwwwan
Senior

iwwwan's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 231
Pohvaljen: 288
Nivo reputacije: 82
iwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosi

VALIENTE. sve sto je receno za TRIBEU stoji i za ovu aromu, duvan i kafa, kafa se vremenom gubi na racun duvana i pretvara u neki kuban smek... ja kafu ne volim ali ovo je bas bas dobro, upada u top 5 ikad probanih duvanskih aroma.

iwwwan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-02-2019, 16:49   #84
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,521
Pohvaljen: 3,311
Nivo reputacije: 425
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

@drako
Horn si pravio na 2%?

@iwwwan
Valiente isto na 2%?

Još niko nije našao substitut za JF Island Tob kod Aromteam CF aroma?

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-02-2019, 16:54   #85
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 808
Pohvaljen: 1,107
Nivo reputacije: 200
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju

3%
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-02-2019, 16:55   #86
iwwwan
Senior

iwwwan's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 231
Pohvaljen: 288
Nivo reputacije: 82
iwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosi

2.5%

iwwwan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-02-2019, 18:15   #87
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 928
Pohvaljen: 458
Nivo reputacije: 97
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Meni su te Horn i Valiente skoro pa iste arome.Na 2% sam ih ja pravio i čini mi se da su i jedna i druga dominamtno imale šmek oraha i meda na rta atomizerima) @raw2sienna nisam probao taj island ali Arom Team One ima kokosa u sebi ako to tražiš...
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:19 sati.