Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-02-2018, 22:43   #16
hamigaso
Iskusan član

hamigaso's avatar

Registrovan: Jul 2016
Pohvala: 77
Pohvaljen: 41
Nivo reputacije: 19
hamigaso je poznat svimahamigaso je poznat svimahamigaso je poznat svimahamigaso je poznat svimahamigaso je poznat svimahamigaso je poznat svima
Uobičajeno Re: One shot concentrates

Cenim miksanje dodje sa iskustvom ja sam ipak jos neiskusan i nosim se zakljuckom da mi tudje bolje.
Imam za sobom samo jedan miks.
Ostala mi neka jagoda sto mi se vec smucila slatkoca neka velika i ja je sunem u cist waffel i ispalo nesto bolje da vam neopisujem
hamigaso nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-02-2018, 22:50   #17
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,673
Pohvaljen: 15,294
Nivo reputacije: 2454
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ma šalim se. Naravno. Neko nađe zanimaciju u pravljenju grejača, neko u miksanju aroma, neko na strugu napravi mod... Samo da ne pušimo 🙋

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-03-2018, 20:22   #18
Don Stefanello
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 317
Pohvaljen: 542
Nivo reputacije: 104
Don Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvalu

Ljudi pomagajte, udavi se Salu na stranu, ali bolja 2 one shota nisam probao odavno, cak su mi izbacili iz upotrebe i sladoled od jagode koji je bio neumoljivo na prvom mestu

Mexican Fried Ice Cream - Bas bas slatki sladoled, kao neka vanila cokolada mi lici (u opisu stoji i cimet i lesnik, mada mi njuska nije tolko dobro iskalibrisana jos), ko voli slatke arome, ovo je pun pogodak, devojka me tera samo ovo da parim zato sto nam kuca mirise na sladoled, ne treba nam osvezivac nikakav

Lemon tart remixed - nisam probao prvu verziju nikad, nisam znao ni sta je tart, ali je hajpovanje ucinilo svoje tako da sam porucio, mogu samo reci da sam vise nego odusevljen, iako sam guglajuci saznao da je tart neka vrsta kao cheesecake-a ili pite il sta vec, vise me podseca na chupa chups od limuna, iako moze da se kaze da ima i neki kolac u pozadini, mada chupa chups definitivno najbolji opis. Prosto nisam verovao da bi mi aroma sa limunom se ikad svidela ili legla uopste, ali ne prestajem da je parim, stvarno pun pogodak

Da dodam jos i da koristim naizmenicno vec 5 dana, namerno nisam hteo odma da pisem jer se kod mnogo stvari prvi osecaj mnogo razlikuje od onog kasnije kada se vise istestira i izdegustira, tako da od mene sve preporuke, bar za one kojima se svidja ovakav opis, naravno ko ne voli limun, ili bas bas slatku aromu, nemoj ni da se cima da uzima, nece mu se svideti sigurno Oba porucena sa chefsflavoursa, mexican je pod chefsvapours concetrates, a lemon tart pod divine shots. Oba odlezala 2 nedelje
Don Stefanello nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2018, 20:28   #19
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 474
Pohvaljen: 2,561
Nivo reputacije: 460
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Doziranje?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2018, 20:36   #20
Don Stefanello
Senior

Don Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvalu

Na flasicama sam ispisao procente pa zato nisam u tekstu (donji levi ugao sto sam pisao), mexican na 15%, lemon na 11%, sledecu turu cu da probam da smanjim 2% na 13 i 9, pa da vidim oce li se promeniti nesto posto aroma puca na ovim procentima, bukvalno ako ostavim otvorene flasice mirise cela kuca

Edit: takodje da dodam da sam iskoristio foru koju sam video kod beta na klipu, i ostavio tek smuckane tecnosti otvorene prvih 12 sati, ako to ikom ista znaci, ali sobzirom da sam zadovoljan rezultatima, nastavicu sa tom praxom
Staro 14-03-2018, 20:37   #21
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 44
Pohvala: 1,783
Pohvaljen: 899
Nivo reputacije: 245
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

lemon tart je na 12%....juce zamixao, cekam bar jednu nedelju....pa cemo da vidimo

sorry sad videh da je odgovorio kolega, za lemon T je preporuka 12%, ako bude moglo i na manje, probacu....

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2018, 20:40   #22
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Čim sa jednom bočicom arome nemožeš da napraviš makar 100ml tečnosti, preskačem.

Zahvalili :
Staro 14-03-2018, 20:41   #23
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

bocica je od 30mil.....
i kosta oko 800 kinti

Zahvalili :
Staro 14-03-2018, 20:43   #24
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Ne menja stvar.
Arome koje se doziraju max.5% su meni prihvatljive.

Staro 14-03-2018, 20:44   #25
Don Stefanello
Senior

Da 30ml je bocica, dakle na 10% moze 300ml da se napravi
Zahvalili :
Staro 15-03-2018, 13:00   #26
Don Stefanello
Senior

Citat:
Originalna poruka od NemaN Vidi poruku
lemon tart je na 12%....juce zamixao, cekam bar jednu nedelju....pa cemo da vidimo

sorry sad videh da je odgovorio kolega, za lemon T je preporuka 12%, ako bude moglo i na manje, probacu....
juce zaboravio da ti odgovorim, 7-10 dana je sasvim dovoljno da odstoji, nemoras vise od toga da cekas sigurno, meni je posle 10 dana vec bila puna aroma. Sto se tice doziranja, ja stavio 11% greskom, ali i to je odlicno tako da sledecu turu mixam na 9% da probam, verujem da ce i to biti ok
Zahvalili :
Staro 15-03-2018, 13:49   #27
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

zato sam i zamixao samo 50 milki, a za Rose Milk preporuka...jel moze manje od 15%?

Staro 15-03-2018, 14:21   #28
Don Stefanello
Senior

Za Rose milk nesto mislim da mu je 15% prava granica, mexican i lemon bas imaju izrazenu aromu i mislim da mogu manje, a rose mi ne deluje tako, ako nista drugo sledecu turu cu da smixam na 13% pa javljam, al to ce biti za jedno mesec i po tek dok se ne zasitim sa ove dve
Staro 15-03-2018, 14:28   #29
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

probacu ja verovatno pre, pa javljam...

Staro 16-03-2018, 21:42   #30
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,673
Pohvaljen: 15,294
Nivo reputacije: 2454
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ekipa iz e-juice makers izbacila 28 novih one shotova 👍

Kod:
https://www.chefsflavours.co.uk/160-e-juice-makers

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:54 sati.