Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-03-2018, 20:52   #1
MiniM
Senior

MiniM's avatar

Registrovan: Jan 2017
Pohvala: 641
Pohvaljen: 364
Nivo reputacije: 86
MiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosi
Uobičajeno VAPOREVER arome

O njima smo pisali po raznim temama, red je da dobiju svoju.

Ako ste probali ove arome, podelite svoje utiske o njima..
..ili ostavite link do vaseg komenrara koji ste pisali u nekoj drugoj temi.

Superkoncentrovane arome koje sam probala:
Tobacco - prilicno suva duvanska aroma. Meni je lepsa u kombinaciji sa nekim vocem ili kolacima.
Parliament - mesecima u svakodnevnoj upotrebi, u single varijanti na 1.5% odlicna duvanska aroma, sa karakteristikom da prilicno brzo sazri (moze da se pari vec nakon 3 dana).

Ocekujem jos neke arome ovog proizvodjaca, pa uskoro pisem i o njima..
MiniM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2018, 21:03   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,692
Pohvaljen: 15,316
Nivo reputacije: 2460
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: VAPOREVER arome

Ja ću da pišem za mesec dana. Ako neko bude pisao a slučajno je probao identične arome pod drugim imenom (Vaping zone, juice factory, Arom team...) neka napiše pod kojim imenom se vode, da možemo da pohvatamo.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-03-2018, 21:04   #3
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 708
Pohvaljen: 319
Nivo reputacije: 73
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Jesi li probala ostale koncentrovane Parliament arome(mislim na VZ ili sa Arom team)?Da uporediš ukus tog posle tri dana sa ovim drugim posle npr 4 nedjelje?.Pošto ja Parliament čekam 4 nedjelje da bi bio(meni) da valja.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2018, 21:07   #4
MiniM
Senior

MiniM's avatar

MiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosi

Eto to sam zaboravila da napisem, Tobacco ne znam s cim bih uporedila, a Parliament je identican kao JF Parliament (VZ nisam probala do sada).

Ono sto bi bila razlika izmedju Vaporever i JF Parliamenta je vreme zrenja, koje je mnogo krace kod Vaporever arome.

Edit
@Gaga Kanasta i ja sam JF cekala nedeljama, ova je ok vec od 3-ceg dana, ali ja obicno sacekam bar 5 dana i onda je to to!

@c-hell nemoj da cekas mesec dana, probaj ranije pa javi, mozda i ostale imaju kratko vreme zrenja..
Zahvalili :
Staro 01-03-2018, 21:18   #5
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 51
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,434
Pohvaljen: 1,022
Nivo reputacije: 210
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

+ za temu

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-03-2018, 21:29   #6
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,692
Pohvaljen: 15,316
Nivo reputacije: 2460
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od MiniM Vidi poruku
@c-hell nemoj da cekas mesec dana, probaj ranije pa javi, mozda i ostale imaju kratko vreme zrenja..
Čekam vz, cekam jf a ovo identično miriše. Stvarno ne verujem da kitajac ima čarobnu formulu za brzo zrenje i verujem da je su sve to identične arome brendirane svakojako, ko god da je proizvođač u originalu. Zarad teme mogu da dripnem posle nedelju dana...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-03-2018, 21:35   #7
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 35
Pohvala: 1,238
Pohvaljen: 744
Nivo reputacije: 131
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu

Koristim parliament svakodnevno I uglavnom lezi mesec dana min. Skoro mi se desilo da nisam imao ni sam ne znam zasto I zamiksam I sipam u tank nakon manje od nedelju dana. Agresivna je jako, nekako ostra ali moze da se pari. Ja miksam na 2.5% od pocetka nisam probao na manje

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-03-2018, 15:08   #8
MiniM
Senior

MiniM's avatar

Evo poredjenja Parliament-a u slici:
Miris isti, boja skoro ista, aroma ista.
Levo JF. Desno sa srebrnom nalepnicom je Vaporever koja me je odusevila.

Evo jos jednog poredjenja arome koja mi je upravo stigla.
Trazila sam aromu koja je kod njih ista kao JF Real Cig.
Dobila sam odgovor da je kod njih naziv za tu aromu Cigar, te sam je i porucila u nadi da cu kao i za prethodnu naci adekvatnu aromu koju necu morati da kupujem na drugom kraju sveta i cekam nedeljama.
Miris drugaciji, boja vidi se na slici koliko je drugacija, aroma - ne znam dok ne probam.
Necu da kudim unapred, ne znam da li boja igra neku ulogu..
Ko zna, mozda mi se i dopadne..
Stigle su mi jos neke, koje nemam s cim da uporedim. Kad ih budem probala sve, javljam kakve su..

Staro 09-03-2018, 10:29   #9
MiniM
Senior

MiniM's avatar

Ovo bas zanimljivo mirisi posle 7 dana lezanja - morala sam da probam.

Dozirano 2% arome, baza 50/50.
Otpor 1.3 oma, 13w.

Fortune Strike - duvanska aroma.
Fin duvan sa dodatkom suve sljive.
Nije slatka.

Dobro je sto sam sad probala, jer mislim da bi mi bila jaka da je duze cekala probu.
Sledecu turu spustam aromu na 1.5% i cekam duze od 7 dana.
Licno mi superkoncentrovane prijaju na manjim procentima, pa mislim da ce mi ova biti odlicna za celodnevnu upotrebu, jer nije napadna.

Ostale Vaporever arome koje sam uzela mi ne mirisu kao da su za probu, pa ce da odleze jos malo.

Zahvalili :
Staro 09-03-2018, 10:54   #10
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 48
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,039
Pohvaljen: 7,536
Nivo reputacije: 1093
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Moj brzo-sazrevajući Parliament je kupljen u prodavnici u KI i izgleda potpuno drugačija ambalaža i od standardne Vaporever arome i od @MiniM srebrne.

eFeel bočica prelepljena sa Vaporever nazivom articla. Ali, i dalje stoji da može da se pari na 1.5 % nakon par dana.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-03-2018, 10:58   #11
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 100
Pohvaljen: 352
Nivo reputacije: 93
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

da, u pitanju je ista aroma samo sa drugom nalepnicom jer je ljudima smetalo da bas nista ne pise na bocici, a i ovako je lepse i preglednije. nove ture nam stizu sada tako.

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-03-2018, 11:02   #12
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Aroma je definitivno ista, probao sam i sa srebrnom i sa eFeel etiketom.

Više mi se sviđa eFeel etiketa. Pozadi piše da je proizvođač Vaporever. Jedino što je na engleskom, a za naše tržište mislim da je bolje na srpskom da piše.

Srebrna etiketa izgleda ružno i zbrljano, btw.

Staro 09-03-2018, 11:09   #13
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 100
Pohvaljen: 352
Nivo reputacije: 93
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

da, bolje je na srpskom. na brzinu smo se sa kinezima nasli na engleskom ali verovatno cemo i to promeniti

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-03-2018, 11:09   #14
MiniM
Senior

MiniM's avatar

Ja sam Parliament kupila u prodavnici u NS, onaj sa slike iz posta #8.

Sve arome koje imam od ovog proizvodjaca, imaju razlicite etikete meni licno ne smetaju, vazno mi je da je kvalitet odlican i da mogu da ih nabavim uz minimalno cekanje.
Staro 09-03-2018, 11:11   #15
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Evo da ponovim i ovde:

Ciga by Vaporever

15 kapi na 10ml, 50/50, 5mg nic.
Odležala 4 nedelje.

Testirana na KFL V2+, 1.2ohma na 12W, MTL.

Miris blag, boja skoro neprimetna, ukus dominantan: vanila. Ko voli, prijaće.

Ime nije baš adekvatno pošto Ciga nije prava duvanska aroma. Deluje po boji da neće prljati vatu i grejač ali videću posle 10ml.

Beard No. 88 by Vaporever

Isto 15 kapi na 10ml, 50/50, 5mg nic.
Odležala 4 nedelje.

Testirana na DoggyStyle, 1.16ohma na 12.5W, MTL.

Miris aromatičnog duvana za lulu. Boja bledo crvenkasta.

Ukus dominantan: orijentalni duvan plus karamel šećer.

Prejako za svaki dan ali zanimljivo da se preseče.

Možda bi na 2-2.5% bila manje napadna. Mislim da vredi imati u kolekciji ko voli više aroma da rotira.

Mr. Milkman by Vaporever

3% 25VG/75PG, 2.5mg nic.
Odležala 5 dana.

Testirana na GV Blitzen, Drop RDA i 101 RDA otpori 0.2-0.5 ohma DTL snage 40-80w

Miris mlecno/kremast, boja svetla.
Ukus dominantan: mleko.

Lepa aroma za na pluca, nije previse napadna, mogla bi do 3-5% da se dozira.

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:02 sati.