Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-03-2018, 18:36   #16
MiniM
Senior

MiniM's avatar

Registrovan: Jan 2017
Pohvala: 641
Pohvaljen: 364
Nivo reputacije: 85
MiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: VAPOREVER arome

Tripleberry by Vaporever

2% 50/50, 2.5mg nic.
Odlezala 10 dana.

Testirala na Kayfun lite, otpor 1.3 ohma MTL snaga 13w

Skoro bezbojna, miris vockast.
Na sajtu u opisu pise : borovnica, malina, jagoda.
Na udah borovnica, na izdahu se oseti i malina, a jagodu nisam stigla da osetim, jer je borovnica dominantna.
Mozda bi se u D2L osetila i jagoda..eto ako neko proba neka javi.

Ko voli vocke, svidece mu se.
Verujem da bi s kolacima i keksima isto bila dobra.
Ostavlja jako lep miris u prostoriji, osvezivaci prostorija totalno nepotrebni
MiniM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-03-2018, 19:32   #17
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 40
E-cig: Dvarw
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 407
Nivo reputacije: 128
Milanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosiMilanez ima čime da se ponosi

jel probao neko njihovu varijantu energy drink mozda?
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-03-2018, 09:42   #18
MiniM
Senior

MiniM's avatar

MiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od MiniM Vidi poruku
Ovo bas zanimljivo mirisi posle 7 dana lezanja - morala sam da probam.

Dozirano 2% arome, baza 50/50.
Otpor 1.3 oma, 13w.

Fortune Strike - duvanska aroma.
Fin duvan sa dodatkom suve sljive.
Nije slatka.

Nakon 2 nedelje ukus isti, samo malo puniji.

Duvan i suva sljiva, to je ono sto ja registrujem.

Zahvalili :
Staro 17-03-2018, 17:45   #19
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 42
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose
Pohvala: 3,841
Pohvaljen: 1,379
Nivo reputacije: 313
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Jel podseća nekim slučajem na Samson, Van Nelle ili Drum duvane za motanje?

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-03-2018, 17:54   #20
MiniM
Senior

MiniM's avatar

Mene ne podseca, mada nisam ti ja neki reper za duvan na motanje, jer nisam bila koristnik istog.
Probala tu i tamo od nekoga, ali toliko davno da se vise i ne secam..
Zahvalili :
Staro 17-03-2018, 18:55   #21
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Godine: 42
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose
Pohvala: 3,841
Pohvaljen: 1,379
Nivo reputacije: 313
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Kanda ću ondaK morati da probam, uskoro svakako naručujem nešto aroma.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2018, 23:39   #22
iwwwan
Senior

iwwwan's avatar

Registrovan: Nov 2013
Godine: 45
Pohvala: 208
Pohvaljen: 241
Nivo reputacije: 74
iwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosi

prime 15, smuckan danas, i posto ne mogu da cekam probam na driperu. Jako slican inawerinom 555 gold, miris identican, ukus skoro pa isti, samo nekako blazi i meksi, prepoznaje se kvalitet.

iwwwan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-03-2018, 23:49   #23
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 702
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 72
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Ako je to ista cf aroma kao i na ostalim sajtovima,4 nedjelje joj treba da sazri.Duvan i kakao i maksimum dva tanka do promjene grijača.Nije loša koga ne mrzi da mijenja vatu svako malo.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2018, 23:53   #24
iwwwan
Senior

iwwwan's avatar

Registrovan: Nov 2013
Godine: 45
Pohvala: 208
Pohvaljen: 241
Nivo reputacije: 74
iwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosi

Kupljena u domacoj prodavnici, 1.5%, ne znam u kom smeru ce se tecnost razvijati, slatkoce nema ni malo, posle ovoga scamel je kao da parim secernu vunu.
Gorcina u ustima kao posle prave pljuge.

iwwwan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2018, 23:57   #25
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 702
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 72
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Na 2% sam ja pravio First sa Arom-teama,trebalo bi po njihovom opisu da je to to.Duvan i kakao.Dobra je ali posle 8ml grijač je katastrofa.Ako je to ta aroma,a vjerovatno jeste...Napiši još ponešto kad odstoji malo.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-03-2018, 10:23   #26
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Pohvala: 97
Pohvaljen: 390
Nivo reputacije: 88
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Prime 15, nema veze sa ukusom odmah posle muckanja. Kao i sve ostale arome treba vremena, cini mi se da tek posle 3-ce nedelje dobija onu pravu notu. Ja je pravim na 3% i to mi je u zavisnosti od atomizera, na nekom taman, na nekom previse. Na ruzi v2, daje onako finu aromaticnu hladniju paru sto mi jako godi, dok na kayi daje onaj divlji vape, koji malo vise udara na th a manje na aromu. Meni vise prija od recimo black cigar koji je vise nekanko cokoladan, no opet sve je to stvar ukusa.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-03-2018, 07:49   #27
MiniM
Senior

MiniM's avatar

Cigar by Vaporever

2% 50/50, 2.5mg nic.
Odlezala 4 nedelje.

Testirano na Kayfun lite, otpor 1.3 ohma MTL snaga 12w i Protank-u 2, na 1.5ohma 9w

Uzela sam je jer je prodavac tvrdio da je to aroma koja je kod drugih proizvodjaca pod nazivom Real Cig.
Ova aroma nema nikakve veze sa pomenutom aromom ni po mirisu, ni po boji, ni po vejpu…slika u postu #8.
Takodje na sajtu pise - ukus prave cigare.

Osim pomenute cigare, oseti se i cokolada.
Ima slatkoce, ali nista preterano.
Cokolada se jace oseti na Kayfunu, slabije na Protanku.
Rekla bih da lici na JF Cigar. Mada sam ga davno probala, pa uporedjujem po secanju.
Simpaticna aroma, vise za single upotrebu, mislila sam da nece ici uz kafu, ali mi je bas prijala.

Staro 30-03-2018, 13:40   #28
Piki
Veteran

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Kayfun dugi lite
Pohvala: 666
Pohvaljen: 926
Nivo reputacije: 152
Piki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvalu

S'leva na desno.
1. Prime15
2. ifil Tobacco
3. Fortune Strike
4. ifil dof Gold
5. Tribeca

Smućkano, čeka mesec dana. Pa da vidimo oko čega toliko polemišete.

(:
Piki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-03-2018, 14:44   #29
MiniM
Senior

MiniM's avatar

Upravo pogledala na sajtu, promenjen je opis arome Cigar o kojoj sam pisala pre par sati.

Umesto opisa koji je bio:
"Superkoncetrovana aroma cigare. Preporučena doza je 2-5%.... "

Sad stoji ovo:
"Superkoncetrovana aroma duvana, ukus prave kubanske cigare sa primesama cokolade. Preporučena doza je 2-5%....."

U E-FEEL-u su bas brzi!

edit
@Piki napisi obavezno koju rec o 4. i 5. sa spiska

---------- Post dodan 30-03-2018 u 15:00 ----------

Bilo bi lepse da pomenute promene idu nakon vise istih ili slicnih utisaka.
Zahvalili :
Staro 30-03-2018, 16:23   #30
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,253
Pohvaljen: 1,426
Nivo reputacije: 270
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

No. 5 ti je bas duvanska, a sto se cigar tice da to nema veze sa real cig, ali meni je nekako teska aroma, kako god je dozirao opet ima neku tezinu, bukvalno par puff-a i nista vise...

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:19 sati.