Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 30-03-2018, 20:53   #31
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 97
Pohvaljen: 390
Nivo reputacije: 88
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: VAPOREVER arome

Necu opisivati u detalje vec u kratkim crtama par aroma koje sam probao ili imam jos uvek. Moram samo napomenuti da se radi o stvarno kvalitetnim aromama pa kome se sta svidi.

Tribeca
Vec dugo je koristim, tj, cim se pojavila i meni je odlicna duvanska aroma. Karamela i vanila, ali bez onog slatkog dela, dakle malo slatka, jedva za osetiti, sa pravim duvanskim delom. Bolje reci, cist duvan sa karamel-vanilom.

Prime15
Duvan sa kakaoom. Podseca na black cigar, ali sa vise izrazenom duvanskom notom. Blago slatka aroma, klasicno duvanska, meni odlicna.

Doff gold
Slatka duvanska aroma sa necim sto nikako ne mogu provaliti. Mene licno najvise podseca na tresnju. Prvo bih rekao visnja sa duvanom ali nema one kiselkosti te zato kazem tresnja. Ne znam, podseca na neko voce ali takodje jasno naglasena duvanska nota.

Vampire Revenge
Mix tropskog voca. Ima svacega, oseca se narandza, ribizla, mango i sto sta, ali se stalno smenjuje i nesto drugo iskace u prvi plan, kompleksna aroma. Naravno menta se jasno oseca i dobra je za rashladjivanje, narocito i tropskim danima.

Super Voodoo
Slicno kao gore navedena ali sa drugim mixom voca. Ovde dominiraju kisele note, limeta, grejpfrut i naravno slabije izrazena slatkoca od gore pomenute. Ovde voce jos vise doprinosi tom hladnom talasu mente, ali opet nije to toliko jako. Nekako cudno deluje ta mala slatkost i menta.

Vanilla ice cream cake
Vanila u slagu sa rekao bih dodatkom nane tek toliko da deluje hladno. U sutini, vanilla izvadjena iz frizidera. Ko voli vanilu, ovo ce mu se dopasti.

African rock
Ukus kafe i kapucina, a najverniji je ukusu kavabon bombona. Moze solo, moze mix, jednostavno ukoliko volite kafene arome, vredi imati. Meni dobra za presek duvanskih.

Beard 05
Slag ili bolje reci pavlaka sa jagodom. Onaj pun ukus sa jagodom bas koliko treba. Ne oseca se hemija, vec prijatno i lepo odmerena jagoda, slatka bas koliko treba.

Churrios
Ukus krofnica sa malo secera u prahu, cimet i mnooogo mleka. Podseca pomalo i na sutlijas. Nikada mi nije palo na pamet da mogu ovako nesto pariti, ali ovo moze komotno solo. Jednostavno, odlicno sve izbalansirano. Takodje vredi imati ako ne za solo, onda svakako za mix.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-03-2018, 08:24   #32
MiniM
Senior

MiniM's avatar

Registrovan: Jan 2017
Pohvala: 641
Pohvaljen: 364
Nivo reputacije: 85
MiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosi

Na koliko si ih dozirao?
MiniM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-03-2018, 10:33   #33
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,673
Pohvaljen: 15,294
Nivo reputacije: 2454
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Koliko je sazrevalo?

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-03-2018, 10:38   #34
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Pohvala: 97
Pohvaljen: 390
Nivo reputacije: 88
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Sve na 3.0% pa po potrebi razblazujem ili dodajem. Uglavnom na ovom procentu se jako dobro oseti aroma, mada je to inividualna stvar u zavisnosti voli li neko jako ili slabo aromatizovane tecnosti. Recimo, Tribeca je podjednako dobra na 1.5-2% kada je to prava neutralna duvanska tecnost, ali i na 3.5-4.0% kada se jako dobto oseti vanila i karamela, sto bi rekli sve prsti od arome. Kao sto rekoh sve je stvar ukusa, ali pocetna mera mi je 3.0%

Ladjenje 3 nedelje i tada je dobila pravi ukus koji se kasnije malo pojaca, ali nakon ovog perioda komotno se moze krenuti sa parenjem.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-03-2018, 10:49   #35
MiniM
Senior

MiniM's avatar

MiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosi

Hvala puno!

Odose neke od pomenutih na spisak..
Staro 01-04-2018, 10:25   #36
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 402
Pohvaljen: 432
Nivo reputacije: 104
Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi

Black tobacco - 2% - Duvan sa cokoladom..Isti duvan i ista cokolada kao i VZ old captain.. Slicne su arome

Na 2 % bas izrazena aroma u 50/50 % bazi..Verujem da moze i na 1,5% pa cu tako i probati sledeci put
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-04-2018, 17:17   #37
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Tribeca

1%
Mesec dana
Pg/vg 50:50
12mg/ml

Boja:

Ukus:
Sve ovo što reče Nirvana samo što sam se ja na 1% baš namučio da osetim tu vanilu, a taj duvan su mi pikavci kao što su pikavci u S'camel...

Zahvalili :
Staro 02-04-2018, 21:18   #38
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Doff Gold

1,5%
50/50 pg vg
12mg/ml
Mesec dana

Boja:

Ukus:

Light cigareta sa notom dunje ili kruške...

Zahvalili :
Staro 03-04-2018, 02:09   #39
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 51
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,432
Pohvaljen: 1,022
Nivo reputacije: 210
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

paris 12 mg nik.?

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-04-2018, 11:48   #40
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Fortune Strike

1,5%
50/50 pg vg
12mg/ml
Mesec dana

Boja:

Ukus:

Ovo mi najviše liči na VZ Dunhill i li Parliament fazon. Ima tu centralnu duvansku notu koju ja zovem krem sir i neku šljivu... Kao dugogodišnji pušač Lucky Strike bez filtera kažem malo su omanuli 😊

Zahvalili :
Staro 04-04-2018, 19:44   #41
MiniM
Senior

MiniM's avatar

Sira nije bilo posle 7 i posle 14 dana, dobro sam uradila sto nisam cekala duze
Zahvalili :
Staro 04-04-2018, 20:34   #42
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Ne mora da znači da je do vremena sazrevanja. Jednostavno ja taj duvan doživljavam kao krem sir i to je to. Do sada ga u VZ/JF/VR aromama nisam osetio u black cigar i doff gold ma koliko da je sazrelo. Sve ostale ga MENI imaju 😊

Zahvalili :
Staro 05-04-2018, 06:57   #43
banema
Veteran

banema's avatar

E-cig: IPV D3, Rose V2s, By.Ka
Pohvala: 1,878
Pohvaljen: 970
Nivo reputacije: 190
banema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalu

To, ta nota "krem sira" meni paše odlično ... Hvala vam na opisima

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-04-2018, 22:21   #44
iwwwan
Senior

iwwwan's avatar

Registrovan: Nov 2013
Godine: 45
Pohvala: 208
Pohvaljen: 241
Nivo reputacije: 74
iwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosi

Prime 15, posle 10 dana...1.5%, 6 mg, na prime sxk
I dalje jako lici na 555 gold, duvancina prava sa primesama kakoa, lesnika i badema, blago slatka.

iwwwan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-04-2018, 08:43   #45
MiniM
Senior

MiniM's avatar

Jel probao neko Mary?
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:26 sati.