Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-03-2018, 01:40   #16
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 583
Pohvaljen: 757
Nivo reputacije: 170
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Preporuka za duvansku aromu

Kako da nabavim ove vaporever prime 15 i tribeca da mi stignu u Crnu Goru? Imam veliku zelju da ih probam.
Izvinjavam se na off

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2018, 01:49   #17
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,692
Pohvaljen: 15,316
Nivo reputacije: 2460
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Pitaj ih na pp.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-03-2018, 01:52   #18
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Pitao jednom davno objasnili mi da ne salju, tj da bi poslali moraju da prodju ogromnu papirologiju jer se tretira kao izvoz i ne isplati im se. Pitacu ih opet mozda se nesto promijenilo.

Staro 19-03-2018, 01:57   #19
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Jedino da uplatiš nekom forumašu pare online pa da ti on šalje. Saznaj kakve su poštarine SR/MNE

Zahvalili :
Staro 19-03-2018, 01:57   #20
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 403
Pohvaljen: 435
Nivo reputacije: 104
Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi

I ja sam imao problema sa nalazenjem duvanskih aroma...Cak sam imao i rasprave po tom ptanju sa predstavnicima prodavinica po pitanju toga da li sve arome koje imao duvan tamo negde u pozadini treba da imaju epitet duvanske..
Recimo KTS destruction ili T svapo Sudaamerica koje imaju svega i svacega u sastavu osim icega sto uopste podseca na duvan..Ali posto je je proizvodjac stavio verovatno 0,00001 posto neke duvanske u sastav arome ona se vodi kao "duvanska"

Od onoga sto moze da se kupi u Srbiji ovo je moj predlog aroma sa kojima ne mozes pogresiti po momo misljenju (cini mi se da imamo slican ukus) jer je u svima duvan glavna komponenta a pritom nisu teske niti preslatke :

KTS - Dromedary
KTS - Light tobbaco
Flavour art - Soho
Umbrella - Traditional tobacco
Infamous - MZ gold
Hochland Dampf - Arabic
Hochland Dampf- Oriental
Top/Inhalika - Old tobacco premium

Vaporever Parlament i KTS RY4 double su meni isto odlicne arome ali imaju malo vise slatkoce koja potiskuje duvan ali ne preterano
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-03-2018, 02:12   #21
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 332
Pohvaljen: 788
Nivo reputacije: 202
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
2% sve. Daću mu EVOD ili T3S. Za microcoil sa vatom dovoljno.
Nece osetiti aromu ich na evodu ni posle mesec dana zrenja. Za evod i kompaniju je mera 3.5 do 5% ako si zaboravio.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-03-2018, 02:13   #22
Zadimljivac Prostora
Veteran

Ne treba zanemariti ni nekoliko inawera aroma, prije svega red for pipe i gold for pipe koje sam davao pusacima da probaju i koje su mi ocijenili da bi se lako navikli na njih. Takodje tu je vec i klasika sCamel ili kako se sad zove Pyramid (u medjuvremenu se zvao i Dromederi), zatim Tobacco symphony i 555.

Staro 19-03-2018, 02:20   #23
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Citat:
Originalna poruka od maestro Vidi poruku
Nece osetiti aromu ich na evodu ni posle mesec dana zrenja. Za evod i kompaniju je mera 3.5 do 5% ako si zaboravio.
Nemogu da zaboravim jer na evodu nisam nikada dozirao toliko. Kolega je parioc, samo je početnik. Osetiće... Odosmo u off

Staro 19-03-2018, 02:30   #24
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 332
Pohvaljen: 788
Nivo reputacije: 202
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Svaka ti cast ako si mogao da gonis evod sa 2% arome, ja ne bih mogao.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2018, 07:55   #25
Nenenesklad
Nov član

Registrovan: Feb 2013
Pohvala: 1
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 23
Nenenesklad je na dobrom putu

Poručio po preporuci Dromedary i Light tobbaco pa javljam kada sazri...
Nenenesklad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-03-2018, 08:07   #26
MiniM
Senior

MiniM's avatar

Registrovan: Jan 2017
Pohvala: 641
Pohvaljen: 364
Nivo reputacije: 86
MiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosiMiniM ima čime da se ponosi

Odlicno za pocetak!

Light Tobacco nema slatkoce, ako ti i to bude slatko kad budes pario, onda menjaj bazu..
MiniM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2018, 08:47   #27
zile
Senior

zile's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 317
Pohvaljen: 414
Nivo reputacije: 93
zile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosi

@Nenenesklad Imam ja neke duvanske tecnosti koje planiram da poklonim, dobro ce ti doci za isprobavanje, samo prati forum

http://www.e-cigserbia.com/showthrea...t=6128&page=27

https://www.youtube.com/watch?v=lO9LoB61QEk
Ω
zile nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-03-2018, 10:18   #28
Nenenesklad
Nov član

Ok, pratićemo...
Staro 20-03-2018, 20:59   #29
Nenenesklad
Nov član

Koliko kapi da dodam bazi Dromedary, a koliko Light Tobacco-a, i koliko najkraće da čekam?
Staro 20-03-2018, 21:01   #30
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Koja oprema? Koje bočice?

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:01 sati.