Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-06-2018, 00:44   #16
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 42
Pohvala: 536
Pohvaljen: 597
Nivo reputacije: 131
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Ljubitelji vanila aroma

Sta je pods, aroma za konzumiranje koja se prodaje u marketima(za kolace)?
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2018, 00:55   #17
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,320
Pohvaljen: 1,499
Nivo reputacije: 216
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

vanilla pods su stapici od kojih se prave svi vanilini proizvodi, evo slike kako vanilla pods izgledaju
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-06-2018, 01:08   #18
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,692
Pohvaljen: 15,316
Nivo reputacije: 2460
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Zmaju kralju! Upravo si preporučio članovima da inhaliraju organske materije 👍👍👍

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-06-2018, 03:53   #19
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 332
Pohvaljen: 788
Nivo reputacije: 202
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Kad bi mogla ona delezeova belgijska cokolada da se umoci malo i da se dobije aroma, al bih ja to umakaoo. Malo umocim i grickam, malo provucem kroz pluca.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2018, 13:55   #20
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 476
Pohvaljen: 372
Nivo reputacije: 96
Dj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosiDj_ ima čime da se ponosi

Skoro svaki ' pipe tobacco ' može da se meša/pojača sa vanilom.
Moj favorit je Hertz&Selck
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-06-2018, 13:57   #21
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ne bih pitao da nisam mešao zilion pipe i ne pipe tobacco-a i dobio ništa... 🍻

Staro 29-06-2018, 22:45   #22
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu

Slazem se sa kolegama oko njihovih favorita.
Neka top lista bi iz mog ugla izgledala ovako:

1.Nice custard cream, chefs flavours

Nesto slicno cuvenoj Vanilla Custard V2 aromi ali neuporedivo suptilnije i ukusnije, za koplje bolje od Capelle.
Neverovatan sklad, usta puna arome, ne zna se sta je bolje, prilikom udisanja ili izbacivanja pare.
Spada u grupu one shot koncentrovanih aroma(mesavina vise njih) sto je uradjeno vesto sa losom preporukom od cak 20-30% doziranja.
Na 10-tak % je vrlo fina i moze se vec nakon nekoliko casova svega pariti.
Lepota.

2.French vanilla delux, flavour apprentice

Aroma sa kojom bukvalno lezem i budim se svakog dana jer mi je mod pored jastuka sa daljincem od TV i sa njim spavam.☺
Nije custard ali izbalansirano neverovatno.
Ovde mi je TH jedinstven, kao stvoren za mene.Takodje brzo sazreva, vec posle par dana moze opusteno.
Doziranje...pa oko 3%, moze i manje ako ostaje da zri.

3.Vanilla custard, Hertz&Selck
Odlican custard, valjana zamena za Capellu VC-V2 dostupna na domacem trzistu.Takodje oko 3%

4.Vanilla custard V2 Capella

Nisam mogao a da je ne spomenem mada me ona ne radi vec drugu turu i necu je vise porucivati.
Ovde se nesto desava, nema onog autenticnog ukusa koji je nekad bio, osecam samo krem.Koristim za mix sa vockicama, solo...nije ok.
Ne znam sta se desava ili mi je zapalo 2x lose a originalna pakovanja su u pitanju.

Sve ostale koje imam arome vanile a i koje sam probao necu pominjati jer jednostavno nisu ravnopravne sa gore navedenim mada svaka ima neku svoju pricu.
Zahvalili :
Staro 29-06-2018, 22:55   #23
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 708
Pohvaljen: 319
Nivo reputacije: 73
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Na koliko pravis cap vanila custard i koliko ti odstoji?I na kojoj bazi?
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2018, 22:57   #24
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,344
Pohvaljen: 1,528
Nivo reputacije: 313
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

Jel ima kod nas neka šake and vape vanila da se nabavi

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2018, 23:09   #25
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Capella VC V2 sazreva duplo ili troduplo duže od V1 i nije za porediti sa kecom. Treba ga kapirati kao skroz posebnu aromu...

Staro 29-06-2018, 23:32   #26
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Citat:
Originalna poruka od Gaga Kanasta Vidi poruku
Na koliko pravis cap vanila custard i koliko ti odstoji?I na kojoj bazi?
Baza je 75-25 VPG, 6mg nikotina.
Zavisi koje su mi zalihe, ako cu je brzo konzumirati oko 4-5% ako je za sazrevanje moze manje.
Nije ok, prosto nesto ne valja sa njom.
Poznajem je vec cetvrtu godinu, ko zna sta Ameri rade,lici na njih.🤥
Staro 30-06-2018, 00:25   #27
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 2,824
Pohvaljen: 2,416
Nivo reputacije: 439
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Meni VC v2 kapelina ne može više od 0.8 posto. Sve preko toga sa 20ak dana stepinga biber i aleva paprika, tj ne parljivo.
@ezgeta meni su sve vanile shake & vape. Posle 2-3 dana već mogu da se pare.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-06-2018, 00:30   #28
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 708
Pohvaljen: 319
Nivo reputacije: 73
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Nikako da joj nabodem procenat.Na 4% sam je pravio i posle tri nedjelje nista od pudinga,neka vanila sa papirom i mozda limunom.Ili da cekam duze...ili da je uvalim u jagodu... Moja je sa Arom-Teama

Citat:
Originalna poruka od zajchik Vidi poruku
Meni VC v2 kapelina ne može više od 0.8 posto
Na kojoj bazi da probam?
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-06-2018, 00:39   #29
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 2,824
Pohvaljen: 2,416
Nivo reputacije: 439
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

I moja isto sa arom-team . Dugo sam je koristio jer sam je baš malo dozirao. Ja sam je mixao u bazi od 2 do 6mg nikotina i uvek u 50/50 pg/vg sa 10 posto vode na vg.
Edit
Taj papir ili limun je u stvari tvoj osećaj mog bibera i aleve. Mislim da je 4 posto previše. Smanji duplo, pa posle još ako i dalje imaš papira....

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-06-2018, 00:52   #30
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

I moja je sa arom team ali kojih 0, 8% salite li se?
Mada, mozda je i do baze Vpg, mogao bih se slikati sa tim udelom.😂
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:56 sati.