Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 30-11-2018, 09:12   #31
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Berserker, Blitzen
Pohvala: 273
Pohvaljen: 283
Nivo reputacije: 57
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Heisenberg Vampir Vape

Juče pomešao Heisenberg i Pinkman po 3% i dobio tečnost bez boje.... Kakva je to magija?
Cookie je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-11-2018, 10:17   #32
Allegreto
Veteran

Allegreto's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Reuleaux RX200S 250W SMOK TFV4 Subohm D2L
Pohvala: 938
Pohvaljen: 344
Nivo reputacije: 149
Allegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosiAllegreto ima čime da se ponosi

Isto i kad Baltazar pomesa te dve boje dobije bezbojna tecnost.
j/k

Allegreto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-01-2019, 21:39   #33
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 47
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 556
Pohvaljen: 3,024
Nivo reputacije: 550
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Moderator poruka
Postovi vezani za Pinkman aromu Vampire Vape prebaćeni ovde:
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=40076

Raka 1971 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2019, 21:09   #34
CatVape
Senior

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 30
Pohvala: 221
Pohvaljen: 210
Nivo reputacije: 45
CatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosi

koliko čekate da sazri? čitala sam da dobija još neke voćne note posle nedelju dve dana ali ja koja obožavam borovnicu, posle jagode mi je omiljena od voća, a volim i mentol, evo miksala juče i posle 24h ne mogu da je ostavim, oseća se vrlo jasno borovnica ali i neke druge note, mentol taman srećom sam poslušala instinkt i dozirala na 10% mada mi je tako bilo i lakše samo sam roknula bočicu u flašicu od 100ml, vidim da mnogi doziraju na 15 i 20% imam utisak da bi to bilo previše a ja sam neko ko voli punoću arome. sva sam zbunjena sa heisenbergom, jedino što znam je da ne mogu da je ostavim

a malopre sam sipala 10ml red astaire i 20ml heisenberg u jednu bočicu i daću joj dva dana da vidim na šta će da liči ali miriše interesantno

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2019, 21:20   #35
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,000
Pohvaljen: 2,781
Nivo reputacije: 507
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Haisenberg je shake&vape aroma. Cepaj odmah! Meni je ista od prvog dana. Btw 10 posto je previše. Ne dobijaš niša više od dozidanja na recimo 5 posto. Ja je doziram za cthulhu v2 na 4 posto. Za neke druge 5, a za neke i 3, za recimo ego mega. Izvuci 5ml tečnosti suni je u flašicu od 10ml i suni 5ml čiste baze preko nje. Tako ćeš smanjiti na 5 plsto i probaj. Siguran sam da će ti ta biti kao i ova od 10 posto. Ako ipak osetiš razliku onda je 10 za tebe ok.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-05-2019, 21:30   #36
CatVape
Senior

CatVape's avatar

CatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosiCatVape ima čime da se ponosi

eee hvala ti puno baš ću da probam i tako jer je i na 10% poprilično puna aroma i posle 24h tako da bi i na 5% trebala da bude okej

Staro 10-05-2019, 21:31   #37
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Berserker, Blitzen
Pohvala: 273
Pohvaljen: 283
Nivo reputacije: 57
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

5% i mirna Bačka. Nekim čudom je isti ukus sa 5, 7 i 10% arome.
Cookie je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-05-2019, 21:32   #38
CatVape
Senior

CatVape's avatar

haha odjednom ova prelepa aroma postaje duplo jeftinija

Staro 10-05-2019, 22:52   #39
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,000
Pohvaljen: 2,781
Nivo reputacije: 507
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Što je jelte, jedna vrlo bitna stavka. Naročito što je teško nabaviti je. Kod bugara može samo na 5 flašica po 30ml za 50€+ poštarina i možda carina, pdv, taksa... Kod francuza flašica od 10ml mislim 5€. Nema svrhe uzeti je, ako usput ne kupiš bar još 3-4 arome. Po evropi 15€ po flašuci + poštarina... a kod nas je nikad nema na stanju. Sve u svemu dok stigne više ti se i ne pari kad sračunaš koliko te koštala.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2019, 22:56   #40
CatVape
Senior

CatVape's avatar

ja sam sad uzela sa jednog sajta po 10ml heisenberga i red astaire za nešto manje od 10 eura a poštarina bila oko 2 jer sam htela čisto da probam mada su imali i po 30ml ali nisam htela da uzimam dok ne vidim da li mi se sviđaju. elem, nije mi bilo teško napravila sam 100ml baze sad pa da vidimo kad se razbiju i heisenberg i red astaire i mix obe kakve će da budu

edit: stigle za 2 dana

Staro 10-05-2019, 23:10   #41
iwwwan
Senior

iwwwan's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 231
Pohvaljen: 288
Nivo reputacije: 82
iwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosi

Sa kog sajta

iwwwan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2019, 23:12   #42
CatVape
Senior

CatVape's avatar

već sam kažnjena za favorizovanje sajtova ne znam da li i ovo spada u to

poslaću ti poruku a ako sme napisaću i ovde

Staro 10-05-2019, 23:13   #43
gogic.bozidar
Senior

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 43
Pohvala: 1,013
Pohvaljen: 607
Nivo reputacije: 104
gogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalu

Mozes da napišeš ako nije u pitanju domaća prodavnica.

Не слушайте тех, кто говорит дурно о других и хорошо о вас! Л.Н.Т.
gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2019, 23:20   #44
CatVape
Senior

CatVape's avatar

e odlično, vaprio.eu

Zahvalili :
Staro 11-05-2019, 17:48   #45
vap
Senior

vap's avatar

Registrovan: May 2017
E-cig: sve po redu
Pohvala: 1,854
Pohvaljen: 704
Nivo reputacije: 106
vap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvalu

Ko voli Red Astaire ako je u mogucnosti neka proba i Inawerinu "Red Fruit & Mint". Neuporedivo isplativija i po meni ne zaostaje mnogo za Asterom.
vap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:18 sati.