Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-10-2012, 11:29   #751
vitaminb
Senior

vitaminb's avatar

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 487
Pohvaljen: 210
Nivo reputacije: 73
vitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosivitaminb ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) clearomizer

...nisam probao, ali 99 % prže usne iz poznatih razloga
lično ne verujem da će na cc-u, sem ako nešto drastično ne promene u pogledu konstrukcije, ikad moći da se fino koristi bilo šta sem plastičnih dripova

još uvek mi ne radi tnx (a danas je novi dan), valjda me moderi zezaju, a i shaki nisam uplatio
elem, hvala liberprintu na korisnim fotkama i uvek pravovremenim informacijama vezanim za cc
vitaminb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-10-2012, 14:49   #752
Sh@rance
Iskusan član

Sh@rance's avatar

Godine: 39
Pohvala: 35
Pohvaljen: 45
Nivo reputacije: 28
Sh@rance je na dobrom putuSh@rance je na dobrom putuSh@rance je na dobrom putuSh@rance je na dobrom putuSh@rance je na dobrom putu

Meni ovi aluminijumski izgledaju ekstra, bar je resen problem pucanja, mada meni ni ovi novi driptipovi plasticni nisu pukli. Sto se tice grejanja mislim da ni tu nece biti problema na obicnim ego baterijama. Koristim eGo-C bateriju od 650 mAh i driptip je konstantno hladan ne greje se, kad CC koristim na Twistu, na evo sad sam eksperimentisao u rasponu od 3,2-3,8v drip tip je i dalje hladan, na 4v vec pocinje polako da se zagreva ali nista preterano vec od 4,2-4,4v osetno je topliji plastricni driptip sto bi za aluminijumski bas bilo vruce.
Predpostavka je da bi korisnici koji koriste CC sa aluminijumskim tipom na velikim voltazama imali problem.

Joyetech eGo-C 650 mAh
Joyetech eGo-C Twist 1000 mAh
eGo 2.4ml CC kliromizer
Sh@rance nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-10-2012, 21:45   #753
BlueAngel
Iskusan član

Pohvala: 40
Pohvaljen: 10
Nivo reputacije: 25
BlueAngel je na dobrom putuBlueAngel je na dobrom putu

Kao što je član Igi u jednom postu naveo,počelo i meni da se dešava sa novim glavama...posle čišćenja i dry burna i sipanja tečnosti počeo da se javlja zagoreo ukus,kog nikako ne mogu,da se otarasim...šta je uzrok tome? Što više koristim ovaj CC sve ga manje poznajem... Izgleda da je bolje da ga ne čistim...dok nisam radio dry burn,zagorelog ukusa nije bilo...a uradio sam to mnogo puta za ovo vreme koliko korstim CC,ali uglavnom sa starim glavama... Ne znam šta se sa ovim novim dešava... :-/
BlueAngel nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-10-2012, 22:00   #754
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,993
Pohvaljen: 1,183
Nivo reputacije: 393
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

spusti levak, pogledaj da je glava u centru, da nije kriva, ako nije nishta od toga obesise o kvaku! jer ako nije tih par stvari onda NIKO ne zna shta je problem
meni ako ovo neupali bacim glavu...

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-10-2012, 22:18   #755
lazar
Senior

lazar's avatar

Pohvala: 222
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 44
lazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svima

Na mom CC_u je glava malo nakriva,ali radi sasvim normalno sto se tice ukusa.

16.08.2012
lazar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-10-2012, 22:30   #756
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 280
Pohvaljen: 738
Nivo reputacije: 196
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Problem zagorelosti je posledica dugog dry burna koji je neizostavan kod CC ako zelite da dobro ocistite glavu. Potrebno je mnogooo vremena da se izburnuje, pa je sasvim normalno da posle toliko vremena treba i dugacak period i dosta tecnosti provucene preko fitilja ne bi li se ukus burna izgubio. Ako je tek ociscena glava, to nije klasican zagoreo ukus vec ostatak burnovanja zice.

To je ujedno i razlog zasto vise ne cistim glave vec bacam kada dodje vreme za ciscenje. Jednostavno vise nisam mogao da izdrzim tih 15-20 minuta aktivnog parenja dok zagorelost ne nestane... zgadi mi se zivot dok se ne vrati sve u normalu.

Ako zelite da vam se ovo ne desava, cistite ga na svaka 2 dana... ako imate zivaca.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-10-2012, 22:46   #757
liberprint
Senior

Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
Nivo reputacije: 0
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Mozda je resenje da se posle ciscenja ostavi malo u sodi ili makar cistoj vodi da se izgubi taj miris. Posle ciscenja svakog atomizera ostaje taj strasan smrad. Ja zato na ego-c koristim jedno telo atomizera samo za dry burn, i njega je nemoguce koristiti jer strasno smrdi. Posle toga dobro isperem glavu vodom ili ostavim da odstoji u rastvoru vode i sode. Ko ima polomljen ili procureo CC moze ga koristiti samo za ciscenje.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-10-2012, 22:49   #758
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Mene mrzi da cistim i ovako, kamoli jos da se zezam sa sodom, alkoholom, votkom i cudima.

Nakupio sam 510 atomizere, 3 regularna i 2 LR komada... i kada se i poslednji zaprljao, odlucio sam da ih ocistim... a onda sam kupio nove.

Staro 02-10-2012, 23:35   #759
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Ne znam,ili mozda ne kapiram,ali taj "zaostali ukus" burnovanja ostaje nekih par dimova,osim ako CC nije po jos necemu specifican,sto je meni u vaperskoj karijeri promaklo

Ono na sta je potrebno obratiti paznju je da se ne radi dry burn ako ima tecnosti u tanku i pozeljno je posle ciscenja isprati ga mlakom vodom,to bi trebalo da bude sve.

A ako se javlja zagoreo ukus onda se nesto,da prostite,raz*ebalo
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-10-2012, 23:41   #760
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Meni je uvek, ali bukvalno uvek nakon dry burna ostajao taj zagoreli ukus po 15-20 minuta aktivnog parenja. Smuci mi se dok ne dodje na normalu.

Staro 02-10-2012, 23:42   #761
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 658
Pohvaljen: 952
Nivo reputacije: 214
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Malo nagorele gumice sa glave nikom nije skodilo

Moguce da je problem kod dry burn-a na ovoj spravi sto se glava dobro zagreje,treba praviti vece pauze izmedju paljenja baterije,svako ko je rastavljao CC video je kakve su gumice u njemu,a moguce i da ja samo tripujem
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-10-2012, 23:51   #762
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

I sa minimalnim pauzama treba dobrih 10 min da se lepo izburnuje. Nemam ceo dan za to.

Staro 02-10-2012, 23:57   #763
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,993
Pohvaljen: 1,183
Nivo reputacije: 393
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

ma ja nasviram mod na 6 volti pipnem dugme 2 puta i cakli se hahaahahah
ali da i meni ponekad ostaje zagoreo ukus ali u vecini slucajeva brzo ode, par dimova ovo ono i sve cool.
Primetio sam i da kad se glava ofuca dosta brze se greje, iako radi solidno cim se brzo greje vreme je da se menja glava.

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-10-2012, 00:01   #764
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 658
Pohvaljen: 952
Nivo reputacije: 214
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Eto coveku treba dve sekunde za ciscenje
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-10-2012, 00:01   #765
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Citat:
Originalna poruka od bOlE82 Vidi poruku
ma ja nasviram mod na 6 volti pipnem dugme 2 puta i cakli se hahaahahah
Radio sam i ja dry burn jednom na vecoj voltazi... zaboravio sam da mi je u ruci Twist narihtan na 4.6v... zica na C4 je izdrzala cele 4 sekunde.

Citat:
Originalna poruka od Cha Du-Ri Vidi poruku
Eto coveku treba dve sekunde za ciscenje
Crni Bole, sta ti kaze devojka?

P.S. Nisam ja nista, obrati se Chaduriju.

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:21 sati.