Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-06-2015, 09:24   #1456
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,170
Pohvaljen: 1,674
Nivo reputacije: 319
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) clearomizer

Oko cega si ga motao ,koja debljina?
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2015, 09:57   #1457
comid
Senior

comid's avatar

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 149
Pohvaljen: 119
Nivo reputacije: 75
comid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosicomid ima čime da se ponosi

Umesto 6 probaj 5 ili 4 namotaja.
comid je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2015, 11:35   #1458
robes024
Nov član

Registrovan: May 2015
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 10
robes024 je na dobrom putu

Na silica fiber 2mm,evo od ujutru parim i za sad nema nikakvih problema,cinimi se
da ima vise pare,omaza je konstantno 2.6, i na 4.6v parim.
robes024 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2015, 16:42   #1459
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,750
Pohvaljen: 860
Nivo reputacije: 180
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

A,ne pregreva ti se grejac?Original zica je otprilike tog precnika ili cak i tanja,ali je NR-R-NR zica sto znaci da ima stalnu omazu od 1.8 ili 2.4 oma,a napon za nju je dovoljan od3.5V ako zelis mogu da ti posaljem koji komad,kao i kantal zicu 0.2o mm e nju motaj 5-6 namotaja oko 2 mm fibera
gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2015, 18:16   #1460
robes024
Nov član

Registrovan: May 2015
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 10
robes024 je na dobrom putu

Jeste,malo kao da sam osetio zagoreli ukus smanjio sam voltazu i radi
sad ok,hvala ti za zicu ali danas sam komplet nabavio i zicu od 0.2 i obican
fiber od 0.2 i o.1 mm, i multimetar i sve sve sve , i krecem sa proizvodnjom )
Hvala vam na savetima
Hvala e cigserbia forumu.
robes024 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 00:29   #1461
Milena T
Senior

Milena T's avatar

Registrovan: Jan 2016
E-cig: Smok OSUB 40w,Esigei eiffel 165w,Smok H Priv 220 w
Pohvala: 771
Pohvaljen: 331
Nivo reputacije: 62
Milena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: pozdrav vaperi :)

zna li neko da mi kaze koja je najbolja baterija za t2 cc clear e feel to jest ima li jaca? hvala unapred
Milena T nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 00:37   #1462
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,767
Nivo reputacije: 348
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kanger T2 - eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) clearomizer

U kom smislu jaca, veci kapacitet ili vise snage? Pomoglo bi da znamo na kojoj bateriji se taj T2 trenutno nalazi. Ako je neka standardna eGo baterija sa konstantnim naponom, sledeci korak je obicno neki Twist ili Spinner.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 01:10   #1463
Milena T
Senior

Milena T's avatar

Milena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosi

u smislu kapaciteta. imam e feel t2 cc clear 1100mah. traje dan i po a ponekad i samo ceo dan a s obzirom da sam malo zahtevniji pusac i to je mozda dosta sta znam...
Staro 30-01-2016, 01:19   #1464
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,726
Pohvaljen: 12,704
Nivo reputacije: 1968
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Možda i jedan takav isti komplet, pa na smenu. To je veoma pametna opcija iz milion razloga.
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-01-2016, 01:31   #1465
Milena T
Senior

Milena T's avatar

srecom imam rez.kliromizer u prodavnici blizu mene (vozdovac) imala je baterija od 1300mah al prodali je i nemaju vise :( citala sam o aspire baterijama da li one pasuju sa t2 kliromizerom?
Staro 30-01-2016, 01:39   #1466
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 433
Pohvaljen: 573
Nivo reputacije: 125
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

Ja imam odgovor koji nije u skladu sa temom i tvojim pitanjem. Moj odgovor bi bio da batalis T2 klir i EGO baterije i kupis najjeftinij Istick i Protank3 i zavrsis posao (mozda neki drugi klir). Kosta mozda 1000 dinara vise, ali se daleko vise dobija.
T2 klir je stara, pocetnicka oprema koja nema vise svrhe. Neki prodavci su nagomilali toga po magacinima, da jos uvek obmanjuju ljude time, sto ne znaci da je los ali nije ni dobar izbor. Moze da posluzi za prvu pomoc i nista vise.
Izvinjavam se na odgovoru, koji nije u skladu sa pitanjem.

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 02:03   #1467
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od novopecena vaperka Vidi poruku
srecom imam rez.kliromizer u prodavnici blizu mene (vozdovac) imala je baterija od 1300mah al prodali je i nemaju vise :( citala sam o aspire baterijama da li one pasuju sa t2 kliromizerom?
Pod uslovom da je taj T2 stvarno T2 i da ima takozvani eGo navoj, trebalo bi da može. Poneseš klir u radnju, pitaš ili navrneš u radnji.
Staro 30-01-2016, 10:48   #1468
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,750
Pohvaljen: 860
Nivo reputacije: 180
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Ako ti traje dan,dan ipo jos jedna takva baterija sasvim dovoljno i jedan pt2 mini.Sledeci korak je da naucis da repariras grejac na pt2 mini,lakse je nego na T2 - eGo 2.4ml CC.Kad prodju nekoliko meseci pocnes sama da pravis tecnosti,pa tek posle na ozbiljniju opremu

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-01-2016, 13:48   #1469
Milena T
Senior

Milena T's avatar

@ c-hell kliromizeri (i rez.i onaj koji koristim) su od 1,8 oma.
Staro 30-01-2016, 14:38   #1470
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

to je ok. Zlatna sredina. Ponesi u radnju ako se zavrće i pari kupi još jednu i uživaj.
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:45 sati.