Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-03-2016, 08:43   #1471
Barrichello
Aktivan član

Registrovan: Dec 2014
Pohvala: 28
Pohvaljen: 17
Nivo reputacije: 15
Barrichello je na dobrom putuBarrichello je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Kanger T2 - eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) clearomizer

Stigla mi ova alatka za motanje grijaca. Je li ko probao da mota preko ovoga?
Kod:
https://www.fasttech.com/products/1986902
Moze li se motati grijac od kantala debljine 0,25?
Kod:
http://e-joy.me/mod-rasrsivaci-zica-i-pamuk/813-kantal-zica-a1-30-awg025mm10mroll.html
Barrichello nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-03-2016, 08:47   #1472
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,380
Pohvaljen: 12,147
Nivo reputacije: 1869
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

T2 klir teško.
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-03-2016, 08:58   #1473
Barrichello
Aktivan član

Znaci nista preko 0,20

Poslato dimnim signalima
Staro 14-03-2016, 09:17   #1474
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ma jok, može koja hoćeš žica, nego si okačio u temi za T2 klir...
Staro 14-03-2016, 09:30   #1475
Barrichello
Aktivan član

Auu sory, ko ima mogucnost nek obrise, a ja cu u pravoj temi postaviti pitanja
Staro 05-07-2016, 08:33   #1476
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,161
Pohvaljen: 1,341
Nivo reputacije: 207
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Ne mogu da verujem da je ova tema zamrla. Posle 99 steana niko vise nema pitanja u vezi ovog klira. Evo ja imam par pitanja a procitao sam temo bukvalno od slova do slova. Ja sam zadovoljan ovim klirom valjda zato sto samo njega koristim a i nov sam u svemu ovome pa na osnovu nekih mojih zapazanja namecu mi se neki zakljucci i pitanja.
1. Ima li jeftiniji ili u istom cenovnom rangu klir po
-performansama
-kolicini pare
-kolicini arome
-da daje toplu paru
-po kapacitetu
-po trajnosti (bar ovaj moj radi mesec dana bez ama bas ikakvih problema)
-po lakoci odrzavanja (ovde mislim na zamenu grejaca bez ciscenja,dry burna,motanja i ostalih zezancija oko istog)
Vecina nas smo bivsi pusaci pa cu navesti sebe kao primer:
-prosek dve kutije cigara dnevno-600.dinara
-rezervna glava 190dinara,menjam je jednom nedeljno
-novi klir 520dinara pa neka traje mesec dana sasvim dovoljno.
Za mesec dana sam pusio 60 paklica cigara,mozda i vise ali manje sugurno ne. Znaci pusio sam 18000
i plus dinara.
Cetiri glave na mesecnom nivou 760 dinara.
Jedan klir mesecno 520 dinara
Tecnost gotova oko 5000 dinara u DIY varijanti oko 2000 dinara.
Racunica jednostavna
18000za cigarete vs oko 7000 za e cigaretu. Naravno nisam racunao pocetni kapital ulozen u e cigaretu koji je malo veci razlika ocigledna. Ali kome prohtevi vremenom ne rastu bar ne tipa odmah i sve plus zdraavlje na prvom mestu sve je jasno. A ako je ovo samo hobi,pa svaki hobi je sam po sebi skup pa i ovaj. A pusenje je je samo jedna bolest zavisnosti i to vise nego skupa.
I da se vratim na ovaj klir. Treba li mu nesto zameriti? Ja licno kazem ne. Sluzi me solidno. Ispunjava ono sto sam i ocekivao od e cig.,jeftin je pa mu poneku manu (sa kojima ja do sada nisam imao problema)mogu i oprostiti. To je moj licni stav posle procitanih 99 stranica ove teme.-
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-07-2016, 08:54   #1477
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

T2 je legenda!... u penziji. Drago mi da si pročitao. Drži se njega ako ti odgovara, imaj rezervu rezerve od rezerve i klirova i baterija i raduj se što ne ne pušiš
Zahvalili :
Staro 05-07-2016, 09:17   #1478
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,507
Pohvaljen: 3,245
Nivo reputacije: 539
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Dobro je... Jos ga nije uhvatila shopoholic mania... Vise, vece, manje, jace, brze, bolje, najbolje, kamioni, avioni...

Iskreno kapa dole jer iz gore napisanog izgleda da neces cesto posecivati "Danas mi je stiglo" i "Drama sa paketima"...

Uzicaj u pari i budi mi ziv i zdrav 100 godina!

alfini0507 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-07-2016, 09:23   #1479
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Sve je vec nebavljeno sto se tice rezervi. A ja znam da bi mozda bilo bolje da sam ulozio u napredniju opremu ali ovim klirom sam kao sto vec rekoh prezadovoljan. Nekada su i jednostavne stvari toliko dobre da ih ne treba menjati. Kao sto neko rece:bolje jedan klir poznavati u "dusu"nego imati neki o kome nista ne znas. A o ovom modelu je toliko napisano u ovoj temi da mislim da cak i onaj ko ga nema,ako ga nije mrzelo da je procita,zna sve. I mogu samo da kazem da se i ja jos uvek vracam ponovo iscitavam neke delove i ucin ono sto jos ne znam kao da spremam ispit iz iste. Kao sto rekoh ja ovim klirom jos nisam imao niti jedan problem uz redovno odrzavanje istog ali eto citam i ucim pa da ako se javi neki problem vec i bez pomoci foruma mogu da ga resim. A niste pomogli samo meni nego mislim da nas ima mnogo kojima je ovo prvi klir i kojima ce jos dugo ostati i jedini ili bar u lepom secanju kroz neko vreme kada se sete ppocetaka. Tehnologija napreduje i brze nego sto je vecina nas moze ispratiti ali neke stvari ostaju savrsene u svojoj jednostavnosti pa joj se sve mane i problemi sa lakocom oproste.

---------- Post dodan 05-07-2016 u 10:36 ----------

I samo da dodam. Moj otac je ceo svoj zivot vozio motor t-12 stariji i od njega samog. I bar jednom nedeljno je rasklapao i sklapao masinu. I uvek mi je govorio:ako ti u motoru moras da menjas samo ulje i filter dva puta godisnje tu nesto mora da ne valja. Sve sto valja da bi radilo mora nekad i sa skripi,curi i tandrce. Ako se nista ne desava od navedenog,kada se jednom pokvari mozes samo da ga bacis u staro gvozdje. Nema tu nikakve popravke. I mogu vam reci da je bio potpuno u pravu.
Zahvalili :
Staro 05-07-2016, 09:42   #1480
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Pa to je nekima od nas i osnovni razlog što smo prešli na RBA atomizere. Upravo sve to što si naveo Alfini brate đavole daj one linkove od danas mi je stiglo
Staro 05-07-2016, 09:53   #1481
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Zahvalili :
Staro 05-07-2016, 10:03   #1482
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,401
Pohvaljen: 1,409
Nivo reputacije: 262
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

A šta ćeš posle za organic coton?

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-07-2016, 10:08   #1483
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,507
Pohvaljen: 3,245
Nivo reputacije: 539
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Konac za heklanje, papirne maramice, cik-cak vata, vata za akvarijume... Ihaaaaj...

alfini0507 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-07-2016, 10:11   #1484
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Eto ideje za temu za ove letnje dane. U jeee u opasnom smo ofu... U jeee ja sam beba admin...

KAH KAH!

SAV OF ĆE BITI OBRISAN! Držit...mo...se teme!
Staro 05-07-2016, 11:22   #1485
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Da je ovaj klir los toliko koliko neki misle i tvrde, ne bi se o njemu pisalo na 100 strana. Meni se cini da ni jedna tema nije otisla ovako daleko. Koliko ljudi toliko cudi. Ali od kada se pojavio,koliko sam uspeo da naucim citajuci sve postove o doticnom, uvek ima neko ko ga jos uvek koristi,da li aktivno ili cisto nostalgije radi,a isto tako uvek ima neko nesto da napise,dali pozitivno ili negativno,ali se i dalje pominje i pise. Da je los davno bi pao u zaborav kao i sve lose stvari,da je savrsen,nije ni to,da je dobar,dobar je ako mu se oproste neki hirovi i bubice koje ima. Sto klirova sto mana i sto vrlina ali samo ovaj sto strana na jednom forumu.
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:25 sati.