Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-12-2014, 14:16   #211
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,594
Pohvaljen: 2,435
Nivo reputacije: 428
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Jeste li koga uputili (nagovorili) na koristenje elektronske cigarete?

Ljesnik?to jos nisam probala...

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-12-2014, 18:41   #212
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 50
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,042
Pohvaljen: 7,544
Nivo reputacije: 1102
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju
Uobičajeno Re: Jeste li koga uputili (nagovorili) na koristenje elektronske cigarete?

Za sad mi je najveći uspeh što sam sebe nagovorio. Tvrdoglav sam kao magarac i skoro isto toliko pametan..

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-12-2014, 22:07   #213
Like A Boss
Iskusan član

Registrovan: Dec 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 83
Nivo reputacije: 41
Like A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svima

Za sad sam nagovorio samo jednog.
Like A Boss nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-12-2014, 07:47   #214
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,091
Pohvaljen: 5,058
Nivo reputacije: 920
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Aj sto si ga nagovorio, nego je prvo smotao grejac pa tek onda probao e cig
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-01-2015, 19:29   #215
coolioh
Iskusan član

coolioh's avatar

Registrovan: Dec 2014
Pohvala: 11
Pohvaljen: 79
Nivo reputacije: 37
coolioh je poznat svimacoolioh je poznat svimacoolioh je poznat svimacoolioh je poznat svimacoolioh je poznat svimacoolioh je poznat svimacoolioh je poznat svima

Sto kaze Vapoholic, najpre sebe A potom i kuma, pusaca od jedno 10ak godina staza. Plus ono, sretnu te ljudi na ulici pa pitaju "Jel pomaze? Jel si batalio pljuge" itd. Tako da ko zna, mozda i jos nekog
coolioh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-01-2015, 08:09   #216
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,988
Nivo reputacije: 389
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Predao se i jedan sto mi je naj vise popovao.Nisam odustajao i gotov je uzeo je start kit.
Dao sam mu ceo dan da pari lešnik i odma je postao totalni fanatik.
Odmah je počeo da priča kako je ovo budućnost pušenja i počeo da širi vajping
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-01-2015, 11:34   #217
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 49
Pohvala: 479
Pohvaljen: 1,269
Nivo reputacije: 246
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Ja kad sve saberem, imam ukupno 5 sledbenika, 1 je odustao jer nije hteo da sluša pa kupio opremu kod Umrelle, nije loše... I svi prave i koriste isključivo DIY tečnosti...
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-02-2015, 20:00   #218
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Presao i Ćale u paru.Jeste da je bilo teško ali sam ga nasao.Sve mu je kaze slabo.Dao sam mu moj mod na nedelju dana,umesao Ry-4 na 5 posto sa 24mg nik i kaze da mu je to ekstra.Poceo vec da razmišlja kako da napravi sam njegov mod .Mozda i skarabudzi nesto
Staro 08-02-2015, 20:02   #219
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 50
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,042
Pohvaljen: 7,544
Nivo reputacije: 1102
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Bravo Bozo!

Moja zena pari od 12/09/2014. Tad je meni stigao mod pa je nasledila moje baterije. Pre je pusila maksimalno pola kutije onih tankih zenskih. Onda je pauzirala u sve 3 trudnoce i tokom sva 3 perioda dojenja i kazala jedva ceka da zapali ali sam joj objasnio da ako su mene vec ubedili posle 25 godina da batalim zbog zdravlja nema sad logike da ona propusi ponovo. Odmah je pocela da pari i zaboravila na pljuge.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-02-2015, 20:07   #220
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Bez njegove volje ne bi uspeo, mada mislim da ga je izgled maraxsus moda privukao zato sto je auto mehanicar .Kaze sine ovo ko bregasta daj da probam
Zahvalili :
Staro 08-02-2015, 23:50   #221
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 38
E-cig: Aegis, g priv 2, subtank
Pohvala: 2,392
Pohvaljen: 1,262
Nivo reputacije: 451
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Ja sam dosta ljudi preobratio, uglavnom ljude koji su vise vremena provodili samnom, pa me gledaju pa zapitkuju pa probaju pa trt mrt predju na struju.
Mada isto tako dosta njih se i vratilo na pljuge, cim ne obratim paznju na njih ode sve dodjavola, sto bi nas narod rekao "kad macke nema misevi kolo vode"
hahahhaahha

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-02-2015, 10:16   #222
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Jeste li koga uputili (nagovorili) na koristenje elektronske cigarete?

1,2,3,4,5...6 na putu;-))))moram napomenuti da su zenske osobe u pitanju i sve pare fensi modele

Sent from my iPad using Tapatalk

Staro 10-02-2015, 10:34   #223
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,176
Nivo reputacije: 1004
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od jav74 Vidi poruku
Ljesnik?to jos nisam probala...
Posto je post koji sam citirao prvi post na stranici iz browsera, svaki put kada procitam setim se ove reklame (ne mogu da nadjem na srpskom):

http://www.youtube.com/watch?v=Q9wcyPU5WmI

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-02-2015, 22:40   #224
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Znaci kad probam ljesnik konacno cu da sjednem da se provozam motorom;-)))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Staro 10-02-2015, 23:50   #225
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,176
Nivo reputacije: 1004
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Javi kada probas ljesnik, dolazim ja motorom u HN, nisam bio 20 godina..

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:59 sati.