Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-02-2015, 10:06   #226
tomican
Iskusan član

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 36
Pohvaljen: 41
Nivo reputacije: 35
tomican je na dobrom pututomican je na dobrom pututomican je na dobrom pututomican je na dobrom pututomican je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Jeste li koga uputili (nagovorili) na koristenje elektronske cigarete?

Imao sam 4-5 "nagovorenih", prvo ono klasika "to vise steti nego obicna.. ", zatim kupe na bljuvaku one kineske i nakon mesec dana odustanu. Kada ih ubedim da to nije to i dam im jednu od mojih, imam 3., i odgovarajucu tecnost dvoje su totalno ostavili klasicnu cigaretu, ostali se premisljaju.
tomican nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2015, 18:19   #227
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,988
Nivo reputacije: 389
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: Jeste li koga uputili (nagovorili) na koristenje elektronske cigarete?

E tolke sam ljude naucio , posavetovao i nakraju nagovorio da predju na e cig
ali moja zena nikako da me poslusa.Da ne kazem da je poslednji pusac u mojoj i njenoj familiji i da je farmaceut jos po struci ali nikako .Generalno sam i ja odusta zato sto stalno joj nesto nije kako treba a to sve proizilazi iz toga da ni nece da predje i ja dzabe pokusavam.I za ovo je potreban karakter a ona ga izgleda nema kada je u pitanju cigareta.Eto tako malo da vam se pozalimAko neko ima neki nacin nek kaze.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2015, 19:58   #228
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 701
Pohvaljen: 325
Nivo reputacije: 162
doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

Samo obećaj da ćeš da je vodiš u šoping
doktorbole nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-09-2015, 20:48   #229
Popsy
Senior

Popsy's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 394
Pohvaljen: 413
Nivo reputacije: 82
Popsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosi

dosta njih a neki se još lome... jedino kada odluče onda ja jurim atomizere ili modove (pod uslovom da ne kupe u prodavnici)

Never underestimate the power of the dark side ...
Popsy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-09-2015, 01:39   #230
draganius
Senior

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 144
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 56
draganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od PsyBoza Vidi poruku
E tolke sam ljude naucio , posavetovao i nakraju nagovorio da predju na e cig
ali moja zena nikako da me poslusa.Da ne kazem da je poslednji pusac u mojoj i njenoj familiji i da je farmaceut jos po struci ali nikako .Generalno sam i ja odusta zato sto stalno joj nesto nije kako treba a to sve proizilazi iz toga da ni nece da predje i ja dzabe pokusavam.I za ovo je potreban karakter a ona ga izgleda nema kada je u pitanju cigareta.Eto tako malo da vam se pozalimAko neko ima neki nacin nek kaze.
Ako je sve ostalo u full-u, onda imaj toleranciju.
Postepeno povecavaj kriterijume za sve ostalo, dok joj ne slomis duh i konacno predje na ecig.

draganius nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-09-2015, 05:54   #231
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,988
Nivo reputacije: 389
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Wau kakav savet , slazem se u potpunosti
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-11-2017, 07:33   #232
PřisřN
Veteran

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 47
E-cig: DeadRabbitV2RDA|AegisX
Pohvala: 1,941
Pohvaljen: 1,154
Nivo reputacije: 210
PřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputaciju

Supruge kažete, a..?

Pre svega..
Nisam nikoga nagovarao.. a pomagao, savetovao.. da.
Imam par drugara u okruženju koji tako, parili sa vremena na vreme. Nešto kinesko, nešto kvalitetnije.. ali sve se završalalo (ili bolje rečeno - još traje) isto - pare, pa počnu da se "grebu" za cigarete.. i onda počnu da ih kupuju, a sprave u fioku.
Ne kažem im ništa. Njihovo je da vide šta im više odgovara i više sviđa.
A supruga..
Pa, iako sam ja evo u sedmoj godini parenja, ona spravu nikada dotakla nije. OK, možda mi dodala moju sa stola dva puta u životu
I sada, u poslednjih mesec dana kao nešto počeli da razgovaramo na tu temu. Ne sećam se više kako.. verovatno sam je ja pitao da li je zainteresovana da proba. Ćera je krenula na fakultet, plata njena minimalna.. šta znam - možda joj odgovara, pa će ostati za račune više, da ne budemo non-stop u dugovima, itd. Plus, posao joj je stresan, a to u kombinaciji sa cigaretama nije dobra priča.. i tako..
.. moj izbor je pao na GS Air-M klir. Delovao mi je nekako dobar za nju.
Juče, odvojilo se nešto za njega i stigao
A od sinoć do danas - haha, pa ni pogledala ga nije
Mislim, bukvalno pogledala jeste.. i jedini komentar je bio: "To da nosim?"
Na tome ostalo. Videćemo danas, večeras. Pošto je sada na (celodnevnom) poslu.

U međuvremenu, ja evo parim na ovom kliru. I.. uh.. prosto ne znam kako je drugima. Možda ih nekako i razumem. Klirovi imaju ukus - klira. Ima tu nešto.. ukus tečnosti je mutiran, a neki.. uvek isti ukus, na svim klirovima koje sam koristio (podsetilo me na pre par godina), toliko da sada to nazivam "ukusom klira". I nekako nije prirodan, nije prijatan.. uh. Videćemo.
Glava je 1.2 Ohm, pamuk.. i koristiću danas. Možda treba da se razradi, šta znam. Tek prvi tank ide.
I dodao nikotin svojoj napravljenoj tečnosti, da bude 12 mg/ml, ~50/50 PG/VG.. MTL.

Ništa. Videćemo.
Ovo sada ovako, info iz prve ruke.
Očigledno idemo polako.. step by step..

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-02-2018, 11:39   #233
Bratzza
Veteran

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 50
E-cig: VTinbox,LeTurbo, Nemesis
Pohvala: 1,940
Pohvaljen: 1,204
Nivo reputacije: 200
Bratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputaciju

Elem,
posle nepunih dva meseca parostaža, uspeo sam da prevedem prijateljicu na vape side of the Moon. Uz pivo (Zaječarsko) i dobru projaru, u porodicnoj atmosveri, nekako je StrongVanila nasla put do novog vapera.
Pala je odluka i danas stiglo: EVOD-C 900mAh + Kanger T3D
[IMG][/IMG]
Kombinacija nastala iz mog nekog skoro dvomesečnog iskustva.
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-02-2018, 15:53   #234
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 248
Pohvaljen: 1,560
Nivo reputacije: 342
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Ето за скоро 3 године, до сада 4/7.....добар постотак
П. С. све женске одустале, мушки остали доследни зато што их није срамота да паре са модовима.
Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-02-2018, 18:04   #235
Abarth
Senior

Abarth's avatar

Registrovan: Aug 2017
Pohvala: 17
Pohvaljen: 305
Nivo reputacije: 65
Abarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosiAbarth ima čime da se ponosi

Od letos od kako sam na pari sam preobrazio 5 drugara. Zapale po koju ti i tamo, koliko znam, ali i to smatram uspehom. Moj prvi AIO je sad kod trećeg po redu.
Abarth nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-02-2018, 19:49   #236
rade014
Iskusan član

rade014's avatar

Registrovan: Sep 2017
Pohvala: 19
Pohvaljen: 79
Nivo reputacije: 33
rade014 je poznat svimarade014 je poznat svimarade014 je poznat svimarade014 je poznat svimarade014 je poznat svimarade014 je poznat svimarade014 je poznat svima

Ja sam i zenski svet nagovorio da predju na paru i koriste vtc sa tronom

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
rade014 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-02-2018, 01:00   #237
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 346
Pohvaljen: 865
Nivo reputacije: 225
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Nema tu nagovaranja, onaj ko voli da pusi, taj ce da pusi. Ja sam pokusavao, sad se vise i ne trudim jer neko ko nema volje da se upusti u to da nauci nesto novo nece u ovome opstati duze od trajanja jednog pakovanja zamenskih glava. Onaj ko zeli da ostavi duvan i da predje na vape, taj ce sam da se potrudi kao sto su to uradili svi koji se nalaze na ovom forumu, a nagovaranje ne pije vodu.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-02-2018, 08:09   #238
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 248
Pohvaljen: 1,560
Nivo reputacije: 342
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Ето ја од 01.02. преобратио још једног пријатеља и његову лепшу половину....тако да ми је сад просек 6/9.....идемо даље

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-02-2018, 10:44   #239
vap
Senior

vap's avatar

Registrovan: May 2017
E-cig: sve po redu
Pohvala: 2,861
Pohvaljen: 1,027
Nivo reputacije: 151
vap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputacijuvap ima reputaciju

Od marta 2017 na ovamo: moja gospođa (ona doduše još uvijek koketira tu i tamo sa cigarama), keva, burazer, njegova žena, jedan rođo, punac, 3 radne kolegice, 1 kolega i radim još na par ljudi. Kumovi mi se otimaju, al polako, evo ide opet poskupljenje cigara
vap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-03-2018, 19:53   #240
Sladja84
Iskusan član

Sladja84's avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: iStick+tron s
Pohvala: 215
Pohvaljen: 162
Nivo reputacije: 38
Sladja84 ima čime da se ponosiSladja84 ima čime da se ponosiSladja84 ima čime da se ponosiSladja84 ima čime da se ponosiSladja84 ima čime da se ponosiSladja84 ima čime da se ponosiSladja84 ima čime da se ponosiSladja84 ima čime da se ponosiSladja84 ima čime da se ponosiSladja84 ima čime da se ponosiSladja84 ima čime da se ponosi

Jesam, komsinicu i komsiju
Sladja84 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:26 sati.