Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-12-2018, 22:06   #1216
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 515
Pohvaljen: 676
Nivo reputacije: 131
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Pomoc za pocetnike (sta kupiti itd.)

Citat:
Originalna poruka od Irena Vidi poruku
Wow! Pa ovo je san!

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Jedno dve nedelje sam sklonio ovu skalameriju i ostavio samo dva moda. I mogu reći da sam bolje funkcionisao sa dva nego sa dvajesdva. Sasvim je dovoljno dva modića sa po jednom baterijom ili bez baterije i sa dva atomizera. Modići nikako da budu mehanički već da imaju displej, prosto sigurniji su.
Ovo sve ostalo je bacanje para. Ja sam bacio brdo para i pravdam se kao to mi je hobi, Ok hobi ko može neka priušti ali ako baš i ne može može i bez te skalamerije i da prođe sa dva modića i da uživa. Kasnije će videti da li mu treba još nešto od opreme.

Toliko od mene

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-12-2018, 22:10   #1217
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 291
Pohvaljen: 409
Nivo reputacije: 87
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Apsolutno se slažem,2-3 moda i to je to.Sve ostalo prelazi u opsesivno-komopulsivno sakupljanje određenih naprava.Mada sa atomizerima je druga priča,jer ne radi svaki isti posao.Svaki je za sebe posebna priča.

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-12-2018, 22:17   #1218
Burdjan
Senior

Burdjan's avatar

Registrovan: Oct 2015
Pohvala: 68
Pohvaljen: 292
Nivo reputacije: 60
Burdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosi

tesko da moyes da se zadovoljis sa dva moda, uglavnom kupujes isprobavas, tek kad se malo slegne prasina onda ostanes na dva moda pa cak i dva atija

Burdjan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-12-2018, 22:25   #1219
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Pa da,mora da se isproba i onda pronadješ pravu stvar koja ispunjava sve potrebe korisnika.

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
Staro 27-12-2018, 22:59   #1220
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,728
Pohvaljen: 2,122
Nivo reputacije: 301
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

tako je, sve je stvar navike probas vise modova atomizera
kada ubodes sta ti odgovara jedan solidan mod i atomizer su sasvim dovoljno za dnevnu upotrebu
i jedan komplet da se cuva kao rezerva, sve ostalo sta imamo postaje visak koji skuplja prasinu
nemogu da verujem sam sebi sta sam napisao, ali istina je netreba nam neka prevelika kolekcija
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-12-2018, 00:16   #1221
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,667
Pohvaljen: 16,614
Nivo reputacije: 2703
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Tema ima 1200 postova... Jadni početnici...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-12-2018, 01:27   #1222
samposebi
Senior

Registrovan: Nov 2018
Godine: 48
Pohvala: 325
Pohvaljen: 126
Nivo reputacije: 32
samposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosisamposebi ima čime da se ponosi

Blaženo vreme suženog izbora i bez neta, još kad bi mogli da biramo samo između modova Iska Kranj, EI Niš i Rudi Čajevac gde bi nam kraj bio. Ovako mora se utrošiti puno vremena na male razlike, što je nekako i obeležje ovih prostora a i vremena u kom živimo (uh izgleda ovih 1.5 mg radi )
P.S. Rankosuns ti nekako prožimaš, ko Marksizam . Fala pomogao si mi da stanem na 3 moda, 6 tankova, brdo vate, trica i kučina i 2 litra đusa za početak.
samposebi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-01-2019, 15:24   #1223
Savke87
Nov član

Registrovan: Dec 2018
Pohvala: 20
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 4
Savke87 je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Dj_ Vidi poruku
+1 za VTC/VTwo Mini

Pored Arcticfox je tu i SME MicroSur Myevic (veoma unapređen fabrički fw, stabilan, sve se podešava sa moda, ima 'replay' i mnogo toga)

M2L – 8 - 15 W ;-)

Evo da se pohvalim da je stigao VTwo Mini . Sada mi jos uvek preostaje da sacekam nautilus v.1. Ono sto me sada zanima je koju bateriju preporucujete? Ja sam gledao ovako nesto:
Sony Konion US18650 VTC6 3000mAh
Ili mozda neka druga?
i posto se na forumu pise da nije preporucljivo da se puni baterija u samom modu nego da se koristi punjac pa sam razmisljao o necemu ovakom:
Nitecore UM10
-jos jedno ,,pocetnicko pitanje". Da li baterije menjate npr. na 8 meseci bez obzira sto i dalje lepo rade ili ih koristite sve dok traju pa ih posle nosite na reciklazu?
Savke87 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-01-2019, 15:29   #1224
Burdjan
Senior

Burdjan's avatar

Registrovan: Oct 2015
Pohvala: 68
Pohvaljen: 292
Nivo reputacije: 60
Burdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosi

Dobra je i baterija i punjac koji si odabrao jedino bi ja mozda uzeo odma punjac sa vise slotova jer iako si pocetnik vrv ce se oprema malo nagomilati, Ja iskreno ne pratim koliko dugo koristim bateriju

Burdjan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-01-2019, 15:32   #1225
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Bez problema dobra,original baterija gura i preko 2 godine.Naravno nešto slabije,ali gura.Ako ti se u međuvremenu ošteti zaštitna folija na bateriji,uzmeš parče, premotaš sa novom folijom i teraš dalje.

My mobile уз помоћ Тапатока and my brain
Zahvalili :
Staro 09-01-2019, 15:38   #1226
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 587
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 138
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Životni vek baterije se meri brojem ciklusa punjenja i pražnjenja

Odprilike oko 350 ciklusa traje baterija

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-01-2019, 15:40   #1227
Savke87
Nov član

Stigao Nautilus, baterija, punjac. Sve je komplet sada. Namontirao sam sve. Ubacio u vw mod i jacinu 9-9.5w. 1.84ō pokazuje i oko 4V i nesto vise od 2 A. Mislim da je to bezbedno za upotrebu ? Nazalost, prehladjen sam pa mi je culo ukusa i mirisa otkazalo trenutno ������
Staro 18-01-2019, 17:29   #1228
Savke87
Nov član

Do koje jacine je bezbedno pariti uz ovu bateriju?
Staro 18-01-2019, 17:50   #1229
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,667
Pohvaljen: 16,614
Nivo reputacije: 2703
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Do 15 ampera sigurica.

+ @scooter ove formule :-)

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2019, 18:39   #1230
Savke87
Nov član

15A ili 15W? Pitam posto uz 1.84ō da bi se postiglo 15A prema programu izbacuje 27 V i 400W. To bi prakticno znacilo da je jedino ogranicenje u preporucenom opsegu koriscenja grejaca odnosno do 5V?
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Tagovi
kupovina, pocetnici, saveti

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:00 sati.