Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-01-2019, 08:35   #1231
RC36
Senior

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 26
E-cig: 101
Pohvala: 1,196
Pohvaljen: 762
Nivo reputacije: 126
RC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Pomoc za pocetnike (sta kupiti itd.)

15A, ali nikad neces buti ni blizu toga sa tim otporom. Sad je koristis na nekih 2-3A i to je potpuno ok za mtl

Sent from my F3311 using Tapatalk
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-01-2019, 10:48   #1232
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,990
Pohvaljen: 2,068
Nivo reputacije: 347
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Nwki put imam utisak da sam papagaj... Kod regulisanih modova, otpor nema veze sa brojem A (električne struje) koji se vuče iz baterije već minimalan napon baterije pri radu, broj baterija i snaga

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-01-2019, 11:06   #1233
RC36
Senior

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 26
E-cig: 101
Pohvala: 1,196
Pohvaljen: 762
Nivo reputacije: 126
RC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvalu

To stoji, ali moja poenta je bila da niko nece koristiti atomizer na kom ima grejac od 1.8 oma na 50w

Sent from my F3311 using Tapatalk
RC36 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2019, 12:49   #1234
Savke87
Nov član

Registrovan: Dec 2018
Pohvala: 20
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 4
Savke87 je na dobrom putu

Zdravo drustvo. Evo da prenesem svoje iskustvo sa nautilusom. Grejaci traju oko 10-12 dana. Takva je situacija makar sa ovima sto su mi stigli. Aroma je dobra, sve u svemu vrlo sam zadovoljan. Pretezno koristim duvanske arome. Polako dolazi vreme da narucim zamenske grejace jer dok stignu.....taman cu potrositi ova 3 preostala . MOD, baterija, sve lepo radi i zaista hvala na savetima. Dosta sam citao forum ali naravno, nista bez vaseg dragocenog iskustva. Posto mi je zanimljiva cela ova prica. Menjanje grejaca, pravljenje tecnost sad me kopka sledeca stvar. Hteo bih jedan MTL RTA atomizer (kad vec porucujem grejace).
Gledao sam da se najvise preporucuje kayfun, doggystyle, rose i novijeg datuma vapefly galaxies MTL RTA.
Ono sto mi je potrebno da bih sam pravio grejace je ukoliko ne gresim:
- preko kineza da porucim jedan coil master kit- cena oko 11evra
-koju vatu poruciti sa FT? (ako nije dozvoljeno na forumu neka mi neko posalje broj artikla na pp)
-koju zicu odabrati? Kanthal 28awg?? Mogu i vise njih poruciti obzirom da nisu skupe (ako nije dozvoljeno na forumu neka mi neko posalje broj artikla na pp)
-i naravno, uzeo bih i vapefly galaxies MTL
Da li sam nesto propustio mozda?
Savke87 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-02-2019, 13:38   #1235
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 515
Pohvaljen: 676
Nivo reputacije: 131
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

nisi ništa propustio,
ti mtl rta su dobri koje si nabrojao. U vezi alata ja sam zadovoljan sa kupovinom ovog na ft
1243300
1986902
9640068
2675100
9638883

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2019, 13:42   #1236
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 291
Pohvaljen: 409
Nivo reputacije: 87
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Ništa nisi propustio.Odabir atomizera je odličan,lak za rad i dobar je za početnika koji počinje da pravi svoje grejače,mislim na Galaxies.Žicu naruči i više komada raznih veličina.Za MTL od 0,25mm pa do 0,35mm debljinu žice.Pamuk možeš koji god hoćeš,ima tu neke nijanse u kvalitetu,ali nećeš pogrešiti koji god da poručiš.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2019, 13:43   #1237
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,074
Pohvaljen: 570
Nivo reputacije: 116
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Ne mora da kupuje makaze za žicu,dovoljna je grickalica za nokte Vata KohGenDo ili Muji.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2019, 13:51   #1238
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Muji jako dobra.Ne treba ti ceo kit,nekoliko burgija ili šrafcigera za motanje žice,keramička pinceta i grickalica,mada ja višak samo vrtim dok ne pukne i tako naj bolje se odstrani višak nogica.

AG no1
Zahvalili :
Staro 12-02-2019, 14:39   #1239
st.gandra
Senior

st.gandra's avatar

Registrovan: Oct 2016
Godine: 42
E-cig: Thor pro Blitzen
Pohvala: 960
Pohvaljen: 625
Nivo reputacije: 99
st.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalust.gandra je za svaku pohvalu

Moj savet :

- mali šrafcigeri od 1.4 do 3 mm za motanje 100 din kod kineza ja ih koristim i dan danas
- vatu i žicu imaš u domaćim prodavnicama kod nas, pa isprobaj šta ti prvo odgovara pre nego uzmeš veće količine i nije toliko skupo
- atomizer naruči ili daj oglas ovde na forumu šta kupuješ i eto za par dana si skupio sve što ti treba
- i naravno grickalica za nokte

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
st.gandra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2019, 15:32   #1240
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,248
Pohvaljen: 962
Nivo reputacije: 218
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Koh Gen Do je najbolja japanska vata.
[važno!]
NE GeekVape Koh Gen Do!

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2019, 15:35   #1241
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,667
Pohvaljen: 16,614
Nivo reputacije: 2703
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

I Koh Gen Do i Muji imaju više vrsta vata (beljene ovako onako, ne beljene itd) . To su samo nazivi firmi...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-02-2019, 15:57   #1242
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,248
Pohvaljen: 962
Nivo reputacije: 218
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Ozbiljno su nešto zeznuli, kao da fali sredina, tanko je dva mm

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-02-2019, 16:36   #1243
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Plava kesica,standardna kod nas na tržištu.Organska,hemijski ne obrađena,ne blanširana.Nigde na kesici ne piše da je Muji,samo na zalepljenoj deklaraciji.

AG no1
Staro 15-02-2019, 11:11   #1244
Savke87
Nov član

Registrovan: Dec 2018
Pohvala: 20
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 4
Savke87 je na dobrom putu

Porucen svemirko i propratna oprema. Hvala, kraljevi ste. Javljam utiske cim stigne ��
Savke87 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-02-2019, 00:16   #1245
dobrivoje55
Nov član

Registrovan: Aug 2018
Pohvala: 4
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 5
dobrivoje55 je na dobrom putu

Pozdrav svima! Koji baterijski mod (sa 18650 baterijom) bi mogao da uparim sa Innokin Zenith. Posto mu je diametar 24mm, da li moze da legne na Eleaf Pico 75w, sta predlazete generalno?
dobrivoje55 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Tagovi
kupovina, pocetnici, saveti

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:02 sati.