Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-01-2021, 19:08   #16
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 42
Pohvala: 2,397
Pohvaljen: 994
Nivo reputacije: 253
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Vandy vape berserker v2 rta

svi smo ludi za dvarvom
jedino (ne bas bas jedino) sto ima bezazleno ime - patuljak
moj atomizer ima horor ime ali mi je najbolji

Pirmin
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-01-2021, 19:11   #17
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 346
Pohvaljen: 864
Nivo reputacije: 224
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Hteo sam da se ponovim sa novim atomizerom ove godine, svideo mi se berserker v2 i naravno porucim. Iskreno, ako je ovo medju najboljim MTL atomizerima trenutno, onda vejp ide unazad. Svakodnevno koristim doggystyle 2k18 i mislio sam da je izaslo nesto bolje, ali berserker je stepenik ispod. Lepo izgleda, protok vazduha je super odradjen, ali drip tipovi ne zna se koji je gori. Ostalo sto svi kude manje vise je ok, svakako nikad nisam ni hvatao top cap vec za donji deo atomizera kad odvrcem i to mi ne smeta, ali aroma za moj ukus ipak mora da bude izrazenija.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-01-2021, 16:14   #18
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: armour pro
Pohvala: 218
Pohvaljen: 186
Nivo reputacije: 46
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Slažem se sa kolegom iz prethodnog posta, definitivno ispod mojih očekivanja. Izgleda da klasici V1 22 i 24mm,teško da mogu da budu prevazidjeni, sem možda v2rdta, ovo oytalo je čist promašaj. Na ovom v2 nema koji setup nisam probao i promenio kamaru tečnosti i ništa. Nula., sad sam našao Venston od JF i tu mi onako možda i može da prodje, stavio sam mu kanthal 0,32 na 2,5 mm prečnika i ajd da kažemo da prolazi, ali definitivno su promašili temu sa V2 mtl rta.

Imperare sibi maximum imperium est
Mejden nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-01-2021, 16:36   #19
Mad AG
Veteran

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 635
Pohvaljen: 725
Nivo reputacije: 142
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu

Na V2 miniju je moglo da se odradi par izmena i to bi bio dobar atomizer.Da se smanji komora,da postovi budu na različitim stranama i da se nađe rešenje za ubacivanje inserata ispod grejača,na primer nešto slično kao kod Vapefly Galaxies.Sve ostalo je dobro odrađeno na V2 mini,promenili su dizajn top cap-a kao i sam izgled atomizera,ali sumnjam da će ovakav kakav je davati bolje rezultate od V2 24mm.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-01-2021, 16:47   #20
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Pa jeste, mislim da je i na v2 24mm to problem, znači prečnik komore i postovi na istoj strani, ali onda nas to dovodi do ničeg novog i povratak na v1, što nebi bila greška, ali su se oni vrv vodili da izmisle nešto novo, i da uzmu pare. Verovatno su i uzeli neke pare al ja sad za sledeću kupovinu ću dobrano da razmislim da ću da im dam kintu, jer kod v2 rta mislim da njih mi neinteresujemo kao korisnici, nego ajmo hajp, pa da prodamo šta prodamo i idemo dalje na v2 22mm,i tu da uzmemo kintu a za krajnjeg korisnika nema veze. I neznam ko je taj što testira nove atomizere, Aleksa više ne pratim, jer i njemu je bitan saldo na kraju priče.

Staro 30-01-2021, 14:30   #21
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,091
Pohvaljen: 5,039
Nivo reputacije: 917
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Nema šanse da V2 mini bude drugačiji sa aromom od V2 običnog.
V2 je nula od atomizera, V1.5 baza i V1 ostatak najbolji kombo ikada.
Mada su i V1 i V1.5 kod mene bilinkorisćeni za previše aromatične tečnosti zbog nemogućnosti izvlačenja kvalitetne pare

Sent from Note 10 using Tapatalk Pro
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-02-2021, 08:35   #22
mrvs
Iskusan član

Registrovan: Feb 2017
E-cig: dead rabbit, supreme2
Pohvala: 27
Pohvaljen: 16
Nivo reputacije: 21
mrvs je na dobrom putumrvs je na dobrom putu

Meni je V2 odličan i za klasu iznad većine atomizera stare generacije ali o ukusima se ne raspravlja
Verujem da mnogi koji ne centriraju grejač tačno iznad rupe, dobiju loš rezultat. Problem sa centriranjem grejača nastaje zato što se grejač pomeri kad mu se stegnu nogice i ako se to ne uzme u u obzir nastaju problemi. Ako rupu za vazduh, promašiš za pola milimetra, ode aroma baj-baj to je inače mana build deck-ova sa postoljima za nogice na istoj strani, ali kod V2 je ovo baš izraženo. Takođe je vrlo lako pomeriti grejač prilikom postavljanja vate ili podešavanja visine grejača. Pomeren grejač znači da vazduh hladi samo pola ili četvrtinu grejača. Ako vazduh ne udara grejač tačno po sredini, donje polovine, sve je džaba.
(ne tvrdim da svi vi koji ste nezadovoljni aromom pravite tu grešku, vidim da među vama ima prvoboraca , al manje iskusni vejperi sigurno tu lako pogreše)
S druge strane sam shvatio da ljudi vole potpuno različite aspekte pare i onda je svaka rasprava besmislena. Napr ako čovek koji voli vlažnu/masnu paru preporuči atomizer čoveku koji ceni izraženost arome bez obzira na kvalitet pare, nesporazum je neizbežan.
Slažem se s kolegom Guruom da Berserkeri kubure s kvalitetom pare ali meni daju najbolju aromu, tako da mi je cela ta serija omiljena što se mtl-a tiče
mrvs nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-02-2021, 22:53   #23
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 625
Pohvaljen: 1,729
Nivo reputacije: 308
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

Sto se tice minija... Nemam vise v2 24mm pa da kogu da uporedim aromu, a sada imam i drugacije tecnosti, a u medjuvremenu sam probao jos brdo atomizera. Ono sto sam mogao da uporedim je ares 2 i bers v2 mini, ares 2 daje po meni sasvim ok aromu, a kada sam sipao istu tecnost u aresu i v2 mini, razlika ogromna. Tecnost ry4 double u aresu parljiva a u mini v2 toliko jaka aroma da mi bude muka i povraca mi se posle par povlacenja, tako da... vrv necu da zadrzim atomizer jer volim da probam sve i koristim ono sto mi najvise odgovara ali v2 mini je vrh atomizer.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-02-2021, 22:59   #24
Mejden
Senior

Mejden's avatar

Najbolja aroma po meni je na v1 22mm,i znači sve se oseti, a kolege iz prethodnih postova da uvrste i njega, pa da čujemo zapažanja.

Staro 04-02-2021, 23:07   #25
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 49
E-cig: vt75 nano+berserker V1
Pohvala: 725
Pohvaljen: 4,084
Nivo reputacije: 737
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

I tako....

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2021, 02:06   #26
Nexus
Veteran

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 30
E-cig: Drag 2 Platinum + Bskr v2
Pohvala: 2,300
Pohvaljen: 1,014
Nivo reputacije: 170
Nexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputaciju

Kad se Raka pojavi u vape shoppu:
"Dobar dan nemamo više Berserker"
-"A Berserker u gunmetal boji?"
- "Nemamo ga ni u gunmetal boji.."
-"A Berserker u crnoj boji?"
-"Nemamo uopšte Berserker ni u crnoj boji.."
-"A Berserker u zlatnoj boji?"
-"Ama Berserker ni u jednoj boji!"
-"Okej, daćete mi 5x Berserkera u ni jednoj boji"

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2021, 10:53   #27
nescha
Aktivan član

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 37
Pohvaljen: 20
Nivo reputacije: 29
nescha je na dobrom putunescha je na dobrom putunescha je na dobrom putu

Šta uzeti, v2 mini ili v1 24mm?

Sent from my iPhone using Tapatalk
nescha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2021, 11:33   #28
Nexus
Veteran

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 30
E-cig: Drag 2 Platinum + Bskr v2
Pohvala: 2,300
Pohvaljen: 1,014
Nivo reputacije: 170
Nexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputaciju

Ako postoji opcija onda definitivno v1 24mm po mom mišljenju.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-02-2021, 12:11   #29
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 126
Pohvaljen: 502
Nivo reputacije: 115
nirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalunirvana je za svaku pohvalu

Ako mozes naci v1 onda bez razmisljanja uzimaj. Imaj u vidu da 90% bersa v1 ima fals vazduh. Najbolja solucija ti je baza od v1.5 prepakovana sa okruglom rupom za vazduh i telo od v1. Govorim ti zbog vazduha jer onda neces imati fals.
Ja evo i sada imam v1 sa falsom, ali mi i ne smeta jer sam navikao na opusteno povlacenje.

Nije mesto ali ajd... Ako neko ima v1 24mm bez fals vazduha a prodao bi (silver ili black), nek se javi u inbox.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2021, 12:35   #30
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 42
Pohvala: 2,397
Pohvaljen: 994
Nivo reputacije: 253
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

ja i @bet smo prvi imali berserker (v1)
secam se da nam je stigao isti dan
itd itt

Pirmin
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:50 sati.