Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-01-2021, 10:26   #9811
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 552
Pohvaljen: 759
Nivo reputacije: 149
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Ovih dana mi je stiglo/tema za hvalisanje

i pored toga što sam obećao sebi da neću više kupovati ovaj put nisam odoleo
voopoo argus air u domaćoj prodavnici

Послато са мог фона

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-01-2021, 11:26   #9812
PřisřN
Veteran

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 47
E-cig: DeadRabbitV2RDA|AegisX
Pohvala: 1,882
Pohvaljen: 1,123
Nivo reputacije: 207
PřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputaciju

Meni najlepši pod koji imamo u ponudi.
Danima sam vagao da li Voopoo ili Geek Vape. I onda odlučio da prvo bude Geek Vape, iako mi se za nijansu dizajnerski manje dopada, a onda će kasnije biti vremena za Voopoo kada dođe vreme za zamenu (kada bude dotrajao i sl).
Haha, ali sam zaboravio da do tada Argus Air verovatno više neće biti u ponudi, a pitanje kako će izgledati naslednici.
Tako da - za novi pod.
Nadam se da i pari onako kako izgleda..

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-01-2021, 14:21   #9813
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 552
Pohvaljen: 759
Nivo reputacije: 149
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

pa izgrađen je veoma kvalitetno od kvalitetnih materijala može da menja snagu. dobija se ketridž sa grejačem i jedan bez. grejači se mogu menjati. količina pare je baš obilna kao da je mtl. mogu se koristiti obične tečnosti i nick salt. evo fotke grejača
estetika i kvalitet izrade su presudili

Послато са мог фона

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-01-2021, 15:16   #9814
Bratzza
Veteran

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 50
E-cig: VTinbox,LeTurbo, Nemesis
Pohvala: 1,918
Pohvaljen: 1,198
Nivo reputacije: 199
Bratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputaciju
Uobičajeno Ovih dana mi je stiglo/tema za hvalisanje

Odavno nista bez rba, pa tako i za ovog malisu, Joyetech exceed grip pro , ovih dana stigla ez rba head. Neverovatno ali daje odlicnu aromu. Od mtl do opustenog rdtl uz naj razlicitije kombinacije setupa i snagu do 40w. Baterija jes mala, 1000mAh, ali uz kafu i mtl do 12w sasvim prihvatljivo.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2021, 14:42   #9815
Nexus
Veteran

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 30
E-cig: Drag 2 Platinum + Bskr v2
Pohvala: 2,300
Pohvaljen: 1,014
Nivo reputacije: 170
Nexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputaciju

Danas stigao i moj Sxmini sa Everzon, poručen 8. januara tako da je brzo stigao

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2021, 22:12   #9816
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 346
Pohvaljen: 273
Nivo reputacije: 95
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Njam,njam,mljac,mljac
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2021, 13:27   #9817
Nexus
Veteran

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 30
E-cig: Drag 2 Platinum + Bskr v2
Pohvala: 2,300
Pohvaljen: 1,014
Nivo reputacije: 170
Nexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputaciju

Topčina

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-01-2021, 14:34   #9818
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,091
Pohvaljen: 5,039
Nivo reputacije: 917
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Meni se vratio Lost Vaoe SKAR DNA 26650...
Prošao je bar 5 vlasnika, sada ne ide nigde

Sent from Note 10 using Tapatalk Pro
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-02-2021, 16:33   #9819
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
E-cig: sta do'vatim
Pohvala: 191
Pohvaljen: 943
Nivo reputacije: 146
mmladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalu

Nautilus prime x...dobar ali ima lufta gore izmedju poda i moda i propusta vazduh...da li je pod malo los iki sta je vec...kad ga pritisnem onda moze da bude tesno da ne moze da se vuce...ovako, na skroz zatvorenom vazduhu izadje na nekih 2mm. Kod nekih reviewera je tesno bas...a kod nekih kao kod mene...

mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-02-2021, 21:38   #9820
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
E-cig: sta do'vatim
Pohvala: 191
Pohvaljen: 943
Nivo reputacije: 146
mmladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalu

jednostavno, pod je na klik i ne zatvori skroz fals vazduh i onda regulacija vazduha ne radi najsrecnije...probacu ga sa nekim mtl 1,6 ili 1,8 grejacem pa da vidim koliko prolazi, sad je unutra 0,7 koji je generalno vise rdl grejac...a ako pritisnem pod od gore kad se vazduh na afc zatvori ne prolazi ni mrva vazduha....

ali kao rdl sa ovim 0,7 grejacem radi perfektno....
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-02-2021, 10:21   #9821
Gaga Kanasta
Veteran

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,346
Pohvaljen: 688
Nivo reputacije: 138
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Jedan rezervni modić i poklon od Innokin-a, hvala im
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-02-2021, 13:36   #9822
Bratzza
Veteran

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 50
E-cig: VTinbox,LeTurbo, Nemesis
Pohvala: 1,918
Pohvaljen: 1,198
Nivo reputacije: 199
Bratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputacijuBratzza ima reputaciju

VooPoo Drag x ... neverovatna sprava.
Modularni pod/mod sa velikim brojem opcija ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-02-2021, 15:48   #9823
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 682
Pohvaljen: 765
Nivo reputacije: 164
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

SXK Imperia

Odličan Mtl ,ko voli malo komotnija povlačenja

Sent from my SM-A605FN using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-02-2021, 09:11   #9824
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,091
Pohvaljen: 5,039
Nivo reputacije: 917
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

@Danone

Javi kad ti dosadi

Sent from Note 10 using Tapatalk Pro
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-02-2021, 15:06   #9825
taunus
Senior

taunus's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 44
Pohvala: 584
Pohvaljen: 673
Nivo reputacije: 106
taunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalutaunus je za svaku pohvalu

Nekim čudom za simbolične pare dodje iPower do mene u baš korištenom stanju. Mislio sam baterija ne drži nešto puno. Ali ne lezi vraže... 4 x doggystyle 2k16 i jedan tank kfl2019 22mm.Ako mi je račun dobar 14ml izgurala na 10-11w i još nije prazna.

Ne pali me marketing,placeni oglasi,sportisti,glumci...Daj mi neki KFL i dobru duvansku tecnost,pa da vidis veselja.
taunus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:38 sati.