Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-02-2017, 23:52   #16
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,613
Pohvaljen: 3,364
Nivo reputacije: 558
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Para i alarmi za dim?

Crni siruse sta napravi

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2017, 00:19   #17
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,484
Pohvaljen: 6,820
Nivo reputacije: 1000
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

@SSem

Cuti, dobro te nisu izbacili.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2017, 19:30   #18
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 28
Pohvala: 270
Pohvaljen: 334
Nivo reputacije: 84
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Evo moja iskustva iz banje (Selters Mladenovac). Kad sam dosao u banju receno mi je da je zabranjeno pusenje u banji i u krugu banje, malo kasnije prijatelj mi je reko da slobodno mogu da pusim napolju i na terasi kao i u kafani u kojoj je isto zabranjeno, i da u sobi ne pusim zbog senzora za dim. Aj kao nisam hteo da parim (prvih 2 sata jbg dolazile sestre i doktori odredjivali terapije), ne reaguju ti senzori nista. Nakon 5 dana dodje jedan leposavac sa 5l domace sljive a sutradan i jedan sto voli da pije (oboje puse po 2 pakle), kako je napolju bilo ladno rese oni da puse unutra, to jedno vece smo u sobi ubili malo vise od 2l rakije i ubili skoro 2 pakle pljuga (tipicno-podrazumevano upoznavanje). Narednih 10 dana sve ok nista se ne primecuje, alarmi kuliraju, miris isti (verovatno se i pre pusilo). Nakon dve nedelje pojavljuje se magla na staklima koja se neda lako obrisati. Par dana pre otusta (21+15 dana banje) kroz prozore i staklena vrata ne mozes da ukapiras sija li sunce ili kisa pada, dolazi cistacica i gleda i ne veruje i cudi se sta je sa staklima, krpa, voda, ma jedva mora se trlja (zapeklo), za tih mesec i kusur dana ja sam u sobici od oko 15m2 sa dva pusaca ubio oko 0.5l tecnosti PG-VG 20-80, naravno pravio se blesav, kao kondez susili peskire itd. Tek kada sam odlazio primetio sam i da su zamagljene uramljene slike a i tv je poprimio kondeza. Opsti pichvajz je bio nakon par dana kad me pozvao prijatelj koji radi tamo da me iskreno pita sta se desavalo u sobi jer su se spremacice debelo namucile isljicivo oko sobe u kojoj sam ja bio cak je jedana morala od kuce da donese Mer Glass (koje inace dojaju ali ne koriste u banji vec nose kuci).
Moje misljenje je da ili su iskljucili senzore za dim a ostavili za vatru (u svkoj sobi ima dva razlicita senzora) ili se preko tih senzora uvatio neki deblji sloj katrana i ko zna cega vec pa ne reaguju. Sto se tice prozora do 10 dana je ok nakon toga (kao i kuci) magla (mozda je drugace za M2L ali ja sam D2L 40-50w 15ml dnevno).

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2017, 19:35   #19
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,613
Pohvaljen: 3,364
Nivo reputacije: 558
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Al si me nasmejao zastoko

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2017, 20:35   #20
x-man
Veteran

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 25
E-cig: iStick 30W, iPower,Rose v2,v3,Musso,ego one mega 2
Pohvala: 468
Pohvaljen: 347
Nivo reputacije: 99
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi

Hahhaha, ja stakla na autu ne mogu da obrisem 50/50 vg/pg m2l

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-02-2017, 22:10   #21
apotekar
Senior

Registrovan: Sep 2015
E-cig: Menja se u skladu s mogućnostima.
Pohvala: 337
Pohvaljen: 395
Nivo reputacije: 68
apotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosiapotekar ima čime da se ponosi

@ricma79 i ja kod mene na poslu aktivirali alarm jednom ružom i jednom kajom... Parili uz kafu u prostoriji od petnaestak kvadrata nekih pola sata kad je počelo da svira
Tako da je vrlo izvodljivo.
apotekar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-02-2017, 17:10   #22
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 44
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 166
Pohvaljen: 893
Nivo reputacije: 206
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Шта је заједничко пари и диму? Да би могао да се активира аларм, треба дима.....а на који састојак дима "ради" аларм?

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-02-2017, 22:21   #23
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 41
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,662
Pohvaljen: 1,303
Nivo reputacije: 294
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Ne znam koliko vrsta senzora ima, ali najčešći su oni koji rade na gustinu dima, tj. imaju neku vrstu foto-senzora koji odreaguje kad se promeni količina ili boja svetla koju prima. Ima i onih koji reaguju na ugljen monoksid.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:20 sati.