Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-09-2017, 13:32   #1741
andjela291969
Aktivan član

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 16
Pohvaljen: 37
Nivo reputacije: 26
andjela291969 je na dobrom putuandjela291969 je na dobrom putuandjela291969 je na dobrom putuandjela291969 je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Koliko dugo ste bez "analognih" cigareta?

4 godine i 10 meseci
andjela291969 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-10-2017, 04:42   #1742
Skip
Aktivan član

Skip's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 6
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 24
Skip je na dobrom putu

5 god

Skip nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-10-2017, 22:35   #1743
petar071
Aktivan član

Registrovan: Oct 2017
E-cig: Jomotech lite 40
Pohvala: 11
Nivo reputacije: 4
petar071 je na dobrom putu

Od 25.07.2017, što je tri mjeseca, manje četri dana. Prije toga sam motao duhan pet i po godina, a prije duhana kupovne cigarete 25 godina. Skoro svaki dan, otkada parim, smotam jednu cigaretu. I svaki put se zapitam zašto sam to učinio. Odvratna je.
petar071 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-11-2017, 08:53   #1744
wulle
Aktivan član

Registrovan: Feb 2013
Pohvala: 30
Nivo reputacije: 23
wulle je na dobrom putu

Prvi put ostavio sam ih od februara do septembra 2013. godine, no ondašnja oprema me je izneverila, tačnije baterija koja nije izdržala put od 18 sati.
Evo sada sam povratnik-vapers od septembra ove godine, sa malo ozbiljnijom opremom, tačnije klasičnom.

Znači povratnik
wulle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-11-2017, 10:56   #1745
gaucho
Iskusan član

Registrovan: Sep 2013
Godine: 31
Pohvala: 79
Pohvaljen: 57
Nivo reputacije: 30
gaucho je poznat svimagaucho je poznat svimagaucho je poznat svimagaucho je poznat svimagaucho je poznat svimagaucho je poznat svima

Treći pokušaj došao na red pre 7 dana Pre skoro 4 godine prvi put pokušao sa ecig, protank ako se dobro sećam, izdržao sam par meseci. Pre dve godine uzmem nautilus mini, odlično sve, oko 7 meseci izdržim i onda mi 8 grejača crkne u 7 dana, to jeste, loša serija bila, redom svi otišli, ili već bili loši odmah na početku, nisam imao gde da kupim i.... uzmem analogne. U međuvremenu kupovao razne atije, ali uvek sebe ubeđivao da je previše komplikovano da sam napravim setup, ali pre 7 dana se prvi put potrudim da to stvarno uradim, posle 4 pokušaja sam pogodio setup i ta aroma iz kaye v3 mini....... Jednostavno, druga dimenzija parenja u odnosu na već napravljene grejače za nautilus, triton, bilo šta od joyetecha. Naručio odmah i K. prime, kupio i doggy 2k16, dodatne baterije, tečnosti, pamuk, svu opremu i deluje da će ovaj putu biti na duže vreme. Ja mrzim smrad cigarete, ne pušim u stanu npr., u kolima, nikada nisam imao krizu, pa da zbog toga prestanem pariti, nego ili crkne oprema, ili nesvesno počnem da pušim. Uz kafu baš, baš, leži ova v3 mini, dosta bolje od analogne. Eto, možda neko bude u situaciji kao ja, pa ako ne ide, neka pokuša da sam napravi setup na nekom dobrom RTA i uvek imati dosta rezervne opreme

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
gaucho nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-11-2017, 11:38   #1746
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 218
Pohvaljen: 505
Nivo reputacije: 109
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Ma nije problem oprema, ima da se kupi za 4-5k solidna oprema za start i ako crkne stara uvek se moze snaci za 30-40e na brzaka i kupiti, nego su to sve izgovori koje mi smisljama vodkenjem strasti i navike oko duvana ja parim 6 meseci i idalje zapalim cigaru, svaki dan svaki drugi, ne zato sto mi treba nego iz navike, pusio sam 7 godina od 18 do 25 koliko sad imam... ne smatram nista strasno to sto zapalim ali vidim u sebi tu borbu.. nikada se nece prestati ako budemo trazili zamenu za cigare jer para to nije, to je sasvim drugacije nesto i nikada nece biti isto kao cogare, sto pre prihvatimo to bolje ali ostaje u mozgu dugorocne posledice narkomanstva koju su nam proizvele duvanske industrijw i nazalost to nikada necemo izbaciti iz sebe jer kao sto kazu jednom pusac-uvek pusac, naravno sve je subjektivno neko pobedi to sve neko nikada ne uspe. Ja licno nisam strastveni pusac jer sam mlad ali me ta navika oduvek vukla nazad na cigare. Vise ne ali sad po prvi put svesni razmisljam i gledam objektivno na celu situaciju sa cigarama, sto zdravstvenu tako i finansijsku. Nije isto kao kad sam poceo kad je pakla bila 120din i sad 320.. a uzelo je maha toliko da crknem do 3 sprata peske i zato sam presao na paru na kojoj cu ostati pa makar i uz tu jednu cigaru u dva dana. Ali sve manje i manje i tu jednu zelim. VAPE ON ( izvinjavam se zbog gresak pravopisnih i u kucanju ne ide mi pisanje sa fona)
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-11-2017, 12:12   #1747
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,029
Pohvaljen: 7,530
Nivo reputacije: 1093
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Ja sam jedino sto se tice vejpa radikalan: ni jedna cigareta zapaljena od 12. Jula 2014. kad sam prvu Usrellu kupio. Nije dugo trajala ali sam posle 7 dana nasao forum i lagano se posvetio sve boljoj i boljoj opremi koja ce me drzati dalje od cigareta.

Pre toga, 25 godina 2 ipo pakle dugog Vinstona. Malo je reci da sam bio strastveni pusac...

To sto neko zapali po koju smrdljivu, nije strasno ni sa zdravstvene ni sa finansijske strane ali je besmisleno iz razloga sto je nepotrebno: dovoljno nikotina se unosi preko e-liquida a ni jedan vaper ne bi trebao sebi da dozvoli da ostane bez opreme ili tecnosti potpuno.

I kad nestane hleba u kuci, niko ne jede misomor da zameni hleb.

Moze da se kupi jednokratna e-cig da se premosti.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-11-2017, 14:35   #1748
Danone
Senior

Pohvala: 279
Pohvaljen: 321
Nivo reputacije: 74
Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi

Ja sma bio strastveni pusac 23 godine..Bukvalno svaki dan 2 kutije prvo legendarnog Kenta 100s meko pakovanja pa kad je nestao sa trzista onda presao ma Winston 100s..
Mislio sam da nikada necu mocu ostaviti cigarete i da ne postoji zamena za njih..

Ipak sam se nekako odlucio da probam paru pre nekih 7 meseci iznerviran sto sam uspeo da progorim jedno tridesetu trenerku..I odmah mi se svidela i zazalio sto nisam nikad probao ranije..U pocetku sam par meseci kobinovao analogne i elektronske a poslednja 4 meseca nisam zapalio nijednu jedinu cigaretu niti ikada pomislim na istu..

Uzivam u pari i ogromnim mogucnostima kombinovanja koje pruza..Jeste da me drzi malo veca manija za kupovinom opreme ali kontam proci ce i to a opet i dalje trosim mnogo manje nego sto sam trosio na analogne cigarete

Gotovo sam siguran da se nikada necu vratiti cigaretama

Naravno ogromnu zahvalnost dugujem ovom forumu
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-11-2017, 16:17   #1749
Zoran123
Banned

Registrovan: May 2016
Pohvala: 192
Pohvaljen: 117
Nivo reputacije: 0
Zoran123 ima čime da se ponosiZoran123 ima čime da se ponosiZoran123 ima čime da se ponosiZoran123 ima čime da se ponosiZoran123 ima čime da se ponosiZoran123 ima čime da se ponosiZoran123 ima čime da se ponosiZoran123 ima čime da se ponosiZoran123 ima čime da se ponosi

3godine i 2 meseca, nisam kupio cigare, mada i dalje volim da se ponekad ogrebem.
Zoran123 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-11-2017, 17:29   #1750
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Sad je grebanje najsladje hahahaha, a njima kad nestane pljuga samo uzmem modic i duvkam, a oni se tresu i traze da probaju
Staro 19-11-2017, 02:02   #1751
sepsa
Senior

sepsa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 88
Pohvaljen: 97
Nivo reputacije: 48
sepsa je poznat svimasepsa je poznat svimasepsa je poznat svimasepsa je poznat svimasepsa je poznat svimasepsa je poznat svimasepsa je poznat svimasepsa je poznat svima

...ja sam se skinuo i sa hleba, i sa analognih...

I dalje mi stoji u fioci poslednja kutija kupljena Vinstona sto es crvenog (za nekih 160 dinara) januara 2013...
sepsa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-11-2017, 07:08   #1752
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi&rta
Pohvala: 987
Pohvaljen: 1,083
Nivo reputacije: 234
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

ja palim samo kad mi se istroše baterije,a nemam zamenu,i tako od kad su se pojavile e-cig
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-11-2017, 09:39   #1753
nikolaang
Senior

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 1,082
Pohvaljen: 459
Nivo reputacije: 95
nikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosi

Ja sam kod cigareta uvek voleo samo throat hit.Onog momenta kada sam probao e cig ( kanger baterija i t2 klir) sve je bilo gotovo sa cigaretama.Od sredine 2014 pa do danas, ništa se nije promenilo.

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
nikolaang je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-11-2017, 19:57   #1754
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 47
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,029
Pohvaljen: 7,530
Nivo reputacije: 1093
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od ezgeta Vidi poruku
ja palim samo kad mi se istroše baterije,a nemam zamenu,i tako od kad su se pojavile e-cig
Koliko imas baterija?

Na svake 4 pakle pljuge mozes da kupis po jednu bateriju.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-11-2017, 20:06   #1755
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Na svaka 3 dana se spali baterija jedna a kad treba da se kupi jednom u 6 meseci godinu dana kukamo da su skupe
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:48 sati.