Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-08-2016, 08:16   #1
leptirica75
Aktivan član

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 70
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 20
leptirica75 je na dobrom putuleptirica75 je na dobrom putu
Uobičajeno Kako zastititi tecnost na plazi pri velikim temperaturama?

Potreban mi je hitan savet! Idem na letovanje i pitam se da li ce mi tecnost i baterije izdrzati toplinu kada po ceo dan budem na plazi. Kako da zastitim nacetu tecnost od eventualnog curenja? Da li ce mi tecnost na suncu promeniti ukus? I kako da zastitim baterije od vrucine? Kakva su vasa iskustva kada idete na plazu? Molim vas, svaki savet je dobrodosao!
leptirica75 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-08-2016, 09:07   #2
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 938
Pohvaljen: 1,080
Nivo reputacije: 155
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kako zastititi tecnost na plazi pri velikim temperaturama?

Nemoj da se plasis bice sve uredu. .. principal je isti kao kod mobilnog telefona. Ti se suncaj a sve ostalo u hladovinu. Ako nema hladovine prekrij ih majcom i uzivaj
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-08-2016, 10:39   #3
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 134
Pohvaljen: 6,725
Nivo reputacije: 904
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Baterije u hlad ili pod majicu kao što kaže Dragon, a tečnostima nema pomoći. Svaka će da se skuva i promeni ukus. Kako se snalazim? Poneo sam mnogo tečnosti i na plažu nosim samo onoliko koliko ću da potrošim. Parim kolače i voćke (sa više arome) dobro ide i mentol mada ga nemam. 😎

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-08-2016, 11:37   #4
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 319
Pohvaljen: 1,346
Nivo reputacije: 184
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Ako vam stvari nisu u 'ladovini, uzalud je stavljanje tekućine ispod majice... Kad sunce prži skuva se sve živo i neživo... Ja sam prije par dana kad sam iša na plažu usput kupija dvi IW baze... Problem je bia kako sačuvat baze od vrućine... Rješenje sam naša u sladoledari - frižider!
Inače uglavnom na plažu ponesem pun tank plus oko 5 ml tekućine u bočici...
Leptirice, ako nosiš onaj mali frižiderčić na plažu onda nemaš nikakvog problema po tom pitanju...

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll, iStick 30W + Kayfun Lite Pawns
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-08-2016, 12:14   #5
leptirica75
Aktivan član

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 70
Pohvaljen: 15
Nivo reputacije: 20
leptirica75 je na dobrom putuleptirica75 je na dobrom putu

Pa mozda mi je najpametnije da na plazu ponesem dva puna klira i baterije u torbu, u hlad. Nego ne znam koliko tecnosti da ponesem za deset dana? Ovde potrosim oko 30 ml za sedam do deset dana...a otkud znam koliko cu tamo pariti...ja bih ponela 60 ml ali ne znam hoce li se moj muz slognuti zbog toga...najveca frka mi je da ostanem bez tecnosti na letovanju

@Gorane, jesi siguran za frizider?
leptirica75 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-08-2016, 12:32   #6
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,251
Pohvaljen: 1,970
Nivo reputacije: 467
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Neki cllanovi cuvaju tecnost u frizideru i kuci,tako da opushteno
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-08-2016, 12:42   #7
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 319
Pohvaljen: 1,346
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Ma frižider je zakon... Poneseš 60 ml, od viška glava ne boli... A ako ti nestane tekućine vidi na netu ima li di koji e-cig dućan u blizini.
Eno, @Attila je na litovanju na Krku već 5 dana, može on odgovorit koliko je cisterni tekućine povukao sa sobom... More "otvara apetit", a apetiti su različiti, kako kod koga...

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll, iStick 30W + Kayfun Lite Pawns
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-08-2016, 23:48   #8
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 39
Pohvala: 1,044
Pohvaljen: 636
Nivo reputacije: 161
nemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Betrayer Vidi poruku
Baterije u hlad ili pod majicu kao što kaže Dragon, a tečnostima nema pomoći. Svaka će da se skuva i promeni ukus. Kako se snalazim? Poneo sam mnogo tečnosti i na plažu nosim samo onoliko koliko ću da potrošim. Parim kolače i voćke (sa više arome) dobro ide i mentol mada ga nemam. 😎

Izmuckah upravo malo peperminta. Peskire i papuce pakujem sledece nedelje

i can't keep calm i'm nemirko
nemirko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-08-2016, 08:52   #9
Attila
Moderator

Attila's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 38
E-cig: Provari P3
Pohvala: 4,765
Pohvaljen: 2,183
Nivo reputacije: 351
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

Pa neznam..ja poneo 100 ml za 7 dana kao..potrosih 40...kako sam uspeo "samo" toliko neznam..napunim tank i 10 ml ponesem na plazu i plus 18350 rezervnu..koju nijednom nisam menjao..mod baterija tecnost u torbi..nit eksplodirala nit tecnost procurela iz tanka..ne ostavljat na suncu valjda i vozi 😊

Tapatalkkal küldve az én SM-N9005 eszközömről

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-08-2016, 10:50   #10
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,502
Pohvaljen: 1,553
Nivo reputacije: 295
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Teško će baterija da pukne ako nisi amer.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-08-2016, 08:32   #11
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,210
Pohvaljen: 1,379
Nivo reputacije: 213
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Ja ne idem na plazu. Ali kada idem na pecanje na jakom suncu,mod,klir i rezervnu bocicu u torbicu pa u hladovinu i par grancica sa liscem (naravno zelenim)preko toga. I pored jos plasticnu bocu sa vodom iz frizidera. I nema da brines.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-08-2016, 12:16   #12
milos0049
Nov član

Registrovan: Aug 2016
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 5
milos0049 je na dobrom putu

Kolika je temp do koje ecig moze da radi
milos0049 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-08-2016, 13:50   #13
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,770
Nivo reputacije: 349
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Licno bih se drzao preporucenih vrednosti za skladistenje baterija a to je za litijumske baterije - 20 do +60 za kraci period, duze vreme - 20 do +25 a idealno +15c. U svakom slucaju elektroniku ili baterije ne treba izlagati previsokim temperaturama i trudio bih se da uslovi budu sto povoljniji.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-10-2016, 22:33   #14
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,889
Pohvaljen: 8,453
Nivo reputacije: 1154
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Jes' da je sezona poodavno prosla...
Ja kompletnu cigaru na plazi drzim u termosu. To veoma uspesno odrzava temperaturu.
Vece modove sam stavljao u one plasticne kutije sto idu jedna u drugu, sto funkcionise skoro isto kao termos. Dovoljne su i 2, a ako je bas na punom suncu onda 3.

Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-10-2016, 23:20   #15
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,840
Pohvaljen: 888
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Ja dok sam imao egicu dryao je oko vrata,a mehaniku ne ispustam iz ruku osim kad ronim,stavim je u papucu

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:54 sati.