Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-10-2016, 10:48   #16
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 430
Pohvaljen: 772
Nivo reputacije: 140
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Kako zastititi tecnost na plazi pri velikim temperaturama?

Drzao sam Evic i Serpent Mini na stocicu pod suncobranom celo letovanje i nisam se mnogo brinuo da li je u hladu ili ne. Rezervnu bateriju u plasticnoj kutiji i flasicu tecnosti u torbi. Nema potrebe za brigom. Isti uredjaji se koriste i u Australiji, Brazilu, Hong Kongu...

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-06-2017, 15:52   #17
milanez
Senior

milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 599
Pohvaljen: 141
Nivo reputacije: 49
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

danas sam kupio neku tecnost i procitah cuvvati na tamnom i hladnom mestu .mislim se o tome nisam ranije razmisljao pa jel moze da stoji tecnost u sobi na ovoj vrucini ? jeste tamno ali je vruce . hvala
milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2017, 16:14   #18
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 46
E-cig: Think Vape Finder 167+Ammit
Pohvala: 240
Pohvaljen: 1,198
Nivo reputacije: 204
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Bez ikakvih problema ceo dan ispod suncobrana. Dva kompleta, bez rezervne tečnosti. A ako baš mora rezerva, onda u torbicu pa u hladovinu.
Što se tiče promene ukusa tečnosti na visokim temperaturama, sem promene u samoj gustini tečnosti, nisam primetio neku bitnu razliku. Promena verovatno ima, ali ne toliko da se drastično odraze na ukus same tečnosti.
Inače kao što reče kolega @sirius sem ja i kući posle sazrevanja tečnosti čuvam u frižideru.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2017, 16:24   #19
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 134
Pohvaljen: 6,472
Nivo reputacije: 871
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Kod mene skroz druga priča. Osećam da se tečnost ukuvala i osećam promenu u ukusu.
Kad sam na plaži, tečnosti držim u zip lock kesi, a nju "obložim" ledom i nosim samo onoliko koliko mi je potrebno da "preživim" dok sam na plaži.

A čuvanje tečnosti uvek na mračnom i hladnom mestu.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-06-2017, 16:29   #20
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 46
E-cig: Think Vape Finder 167+Ammit
Pohvala: 240
Pohvaljen: 1,198
Nivo reputacije: 204
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

@Bet
Pa jagode ne mogu na sunce, a još pita od jagoda....

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:10 sati.