Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-01-2017, 08:43   #1
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,210
Pohvaljen: 1,379
Nivo reputacije: 213
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju
Uobičajeno Anketa?

Postoji li (ja ne mogu da nadjem) anketa na ovom forumu,tipa koje vam se arome i ukusi najvise svidjaju? Nije bitan proizvodjac, da li je gotova ili DIY tecnost, samo sledece: kremaste,vocne,duvanske,kombinovane. Ako postoji neka neko stavi link, a ako ne postoji moze li da se postavi? Hvala unapred.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2017, 08:50   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,847
Pohvaljen: 12,840
Nivo reputacije: 1996
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Anketa?

Anketa tipa

-kremaste
-duvanske
-voćne

... Mislim da ne...

OT:

Meni visok nikotin m2l duvan, slab nikotin d2l voćke...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-01-2017, 08:54   #3
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,210
Pohvaljen: 1,379
Nivo reputacije: 213
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Moze li da se postavi? Mislim da bi bilo zanimljivo, ne samo meni, nego i drugima na ovom forumu da se vidi koje arome korisnici vise preferiraju. Bar mislim tako.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2017, 09:19   #4
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Mislim da može i mislim da mogu, ali nisam pri računaru
Zahvalili :
Staro 26-01-2017, 09:26   #5
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: iKuun i200+Melo4,Barlog70w+Kayfun v5, iJust2 mini
Pohvala: 480
Pohvaljen: 492
Nivo reputacije: 126
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Onda bi mogla ta opcija da se koristi i za druga pitanja

Послато са PSP3452DUO уз помоћ Тапатока

Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-01-2017, 09:33   #6
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Ne obećavam... Ako @ECSmoki vidi, verovatno bi više znao... Ja sam površno gdelao te opcije
Zahvalili :
Staro 26-01-2017, 15:10   #7
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 304
Pohvaljen: 652
Nivo reputacije: 176
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Bolje da ide anketa "Da li jos uvek verujete da postoje duvanske arome".
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2017, 20:45   #8
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 937
Pohvaljen: 1,079
Nivo reputacije: 155
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

po meni duvanske arome, nisu vazne, jer sada ne pokusavam da zamenim analogne cigarete elektronskim, problem je da pocetnici zele da dobiju isti osecaj sa elektronskim cigaretama kao sto su imali sa analognim, to nemoze i nece nikada da se desi,elektronske cigarete su namenjene da se jedna navika zameni drugom, uredu elektronske i analogne sadrze nikotin, ali dosta osoba pari bez nikotina i nemaju zelju za analognim, znaci uspeli su da zamene jednu zavistnost sa drugom, ja nemam nista protiv osoba koje koriste analogne cigarete, razumem ih i znam da je velika zaraza i tesko je da se ostavi, sada posle duzeg koriscenja elektronskih cigareta, necu nista da parim sta ima ukus kao cigarete i poseca me na njh jer nevolim taj miris vise, kada neko razgovara samnom a pusio analogne smeta mi kako smrdi,[kao sto sam ranie napisao nemam nista protiv osoba koje puse, ali analogne cigarete mi sada smetaju] neznam da li ste razumeli sta sam hteo da objasnim, ali nevolim arome koje zele da imitiraju ukus cigareta, pozdrav svima parite bezbedno
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2017, 20:51   #9
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,041
Pohvaljen: 1,032
Nivo reputacije: 194
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Pa zavisi kako kome, meni su jako vazne, i bez duvanskih aroma ne bih ni pario.
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-01-2017, 20:58   #10
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 937
Pohvaljen: 1,079
Nivo reputacije: 155
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

naviko si na te arome, lepo je maestro napisao Da li jos uvek verujete da postoje duvanske arome [duvanske arome se zovu ali nista nisu slicne duvanu]
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2017, 21:01   #11
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,041
Pohvaljen: 1,032
Nivo reputacije: 194
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Navika ili nesto drugo ali duvanske arome mi najvise prijaju sa vecom kolicinom nikotina (6m koliko koristim), probao slatke, vocke i sve ostalo ali nista mi ne ide sa tom kolicinom nikotina, za D2L samo slatko i kolace sa 2mg ili bez nikotina
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-01-2017, 23:56   #12
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 28
Pohvala: 270
Pohvaljen: 334
Nivo reputacije: 84
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Krem krem i uglavnom krem. Vanila custard, franch, ice cream, Apple pie i razni kremovi.

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2017, 00:46   #13
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,204
Pohvaljen: 1,749
Nivo reputacije: 334
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Sve i svasta a to zavisi od toga sta jedam,pijem ili koliko cu da se nerviram ili opustam.Stvarno, udjem u moj lab i gledam u policu sta cu i gde cu pa tako i odlucim.I da, nikad ne idem bez dva razlicita ukusa iz kuce
PsyBoza je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-02-2017, 09:40   #14
Mrvoje
Iskusan član

Mrvoje's avatar

Registrovan: Oct 2016
E-cig: iStick Power 80w/ Kanger ProTank4/Avocado 24
Pohvala: 49
Pohvaljen: 77
Nivo reputacije: 18
Mrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svimaMrvoje je poznat svima

D2L kremkremkremkrem dodaj vocku i malo vanile

M2L isto vocke [skroz sam se odvikao od duvanskih] al za ovaj tip parenja krem menjamo mentom i izbacujemo vanilu

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Mrvoje nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-02-2017, 10:06   #15
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,662
Pohvaljen: 1,303
Nivo reputacije: 294
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Duvanske arome u suštini nisu duvanske, već pokušaj imitacije ukusa duvana. Ja sam isključivo na takvim aromama, jako, jako retko presečem sa Colom i ništa više. Ostale arome probam na nekom druženju, i neke mi se dopadnu, neke ne, ali mi ništa od toga nije za ceo dan, i recimo kad bih dobio 10ml neku npr voćnu aromu, trajala bi mi i više meseci. I od 10ml Cole koju sam dobio imam još uvek oko 3ml.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Opšte diskusije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:27 sati.