Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Naše video recenzije
Zaboravljena šifra? Registracija

Naše video recenzije e-cigSerbia: Danilo, smiljke, bOlE82, Zeljko_Kostic, Betrayer, zile, jav74, sasha19_81

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 31-05-2018, 16:36   #1
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 31
Pohvala: 134
Pohvaljen: 7,522
Nivo reputacije: 1011
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju
Uobičajeno VapeOnly Malle S | Recenzija

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-07-2018, 14:36   #2
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 331
Pohvaljen: 778
Nivo reputacije: 201
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: VapeOnly Malle S | Recenzija

Tek sad videh ovu recenziju. Ne koristi se to tako, moras da vuces polako 3, 4 sekunde da se uzari grejac da bi proizveo paru. Sto ne rece koju rec za taj mini powerbank, sta ima u njemu, jel integrisana baterija i koliki je kapacitet?
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-07-2018, 18:15   #3
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Jesi li ti ozbiljan?

Kad vučeš 3-4sec bez prestanka, ne dešava se ništa. Zato i vučem tako kako vučem.

Staro 09-07-2018, 00:10   #4
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Da, mrtav ozbiljan, ti si onda dobio falican proizvod. Ja sam to jedno vreme koristio, samo nisam imao ovaj malle S powerbank vec onaj veliki PCC. Smaralo me stalno da radim rebuild pa sam se vratio na eRoll jer ego-c mogu da cistim. Jedina falinka ovom modelu je vertikalni grejac koji ne moze da se ocisti vec kad god zakrmacim vatu, moram rebuild da radim. Baterija uopste nije losa, ja sam je oko sat vremena praznio, mada sam pravio grejac na 1.8 oma. Sta rece, koje su specifikacije tog malog powerbanka, jel ima unutra integrisana baterija i koji je kapacitet?
Staro 09-07-2018, 11:46   #5
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Hmmm. Onda nešto nije u redu sa ovim mojim. Sad ću da ga iskopam pa ću da testiram opet.

Nije power bank, samo kućište.

Staro 09-07-2018, 14:03   #6
maestro
Veteran

maestro's avatar

Probaj ponovo, mali uopste nije los, Samo da su mu stavili horizontalni grejac, bio bi naslednik e-Rolla, ovako, nije bas prakticno 2x nedeljno motati sve iznova. Ako ti je visak, slobodno prosledi meni, ja volim da se igram sa takvim stvarcicama.
Staro 12-07-2018, 14:42   #7
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Probao opet, nešto se kao dešava, ali ovo je užas. Tebi će leći jer si navikao na ovakve ecig. Pošalji podatke na PP.

Zahvalili :
Staro 12-07-2018, 20:50   #8
maestro
Veteran

maestro's avatar

Ne rade te spravice bez 4% arome i 18mg nikotina, ali meni trenutno rade posao. Hvala za giveaway.
Staro 13-07-2018, 00:23   #9
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

19mg i 10% arome

Nema na čemu. Javi utiske.

Staro 15-07-2018, 01:22   #10
maestro
Veteran

maestro's avatar

Stigao paketic juce, mislio sam da je ovaj model isti kao onaj sto sam ja imao, medjutim, specifikacije su iste, ali glava atomizera i dizajn e-cigarete se malo razlikuju. Odradio sam testiranje najdetaljnije koliko sam mogao, a utisci su sledeci. Napravili su kardinalnu gresku u koracima sto dovodi do toga da im je kontrola kvaliteta jedna velika nula. Tih 10% arome i 19mg nikotina koje si sipao, a ostalo u tanku i doslo kod mene je izgledalo kao 2% arome i 6mg nikotina na e-Rollu. Uspeo sam da nanjusim aromu tek toliko da mi lici na mary jane od helasa ili neke krofnice, sta god. Ta kardinalna greska je u atomizeru koji je dosao verovali ili ne sa vertikalnim grejacem od kantal A1 zice debljine 0.4 mm!!!

Realno tako namotan grejac na precnik 2mm sa 8 krugova moze da potera 18650 baterija na 15W, a prema specifikaciji koju sam pronasao, ove baterije su deklarisane na 8W sto je rezultovalo onakve performanse koje si imao na snimku sa recenzije. Prosto i jednostavno, baterija sa takvim grejacima ne moze da bekne. Sam grejac je lepo spakovan, a kao sto se moze videti na slici iznad, unutra je i traka muji pamuka. Ono sto sam ja uradio, a to je premotavanje grejaca na precnik 1.5mm i zicu debljine 0.18mm, cuveni nr-r-nr od 1.8 oma i obmotao ebelin viskoznu vatu oko grejaca je bukvalno dalo zivot cigareti i vratilo funkcionalnost. Moj utisak je da model ima potencijala i u neku ruku bolje radi od e-Rolla jer je baterija jaca i kuciste grejaca vece pa samim tim stane i mnogo vise vate nego u ego-c, a to naravno dovodi i do bolje arome. Kapacitet tanka je 0.8 ml sto sa ovim grejacem moze da potraje prilicno, bar sat, sat i po normalnog koriscenja. Medjutim, mana je sto baterija ima 180 mAh, ona moze da izgura ceo tank tecnosti, ali da bih je posle napunio, moram da imam izvor struje jer futrolica koja dolazi kao punjac nema u sebi integrisanu bateriju vec se napaja preko USBa. Taj punjac napuni bateriju za nekih pola sata, ali opet kao sto rekoh, ne moze bez struje. Sa dve baterije bi to bilo u redu da u ovom slucaju nije jedna neispravna. Cenim da to nisi primetio jer je koriscena glava bila zavrnuta na ovu drugu bateriju koja radi lepo. Da si prvo uzeo ovu sto ne valja, verovatno ne bi ni beknula. Takodje jos jedna mana koju sam primetio je kondenz koji se preterano stvara u komori ispod usnika, ali sam to resio tako sto sam izvukao onu belu plastiku sa vrha pa ta komora sad moze da dise i stvara se daleko manje kondenza. To je problem i na e-Rollu, ali sam ga na isti nacin resio. Sve u svemu, lepo zamisljeno, ali lose realizovano. Onaj ko zna da uradi rebuild i resi problem ce imati solidnu e-cigaretu, dok neko ko pocinje i kupi MALLE S dobija jedan veliki sipak. Umesto ovog MALLE-S modela bih pre preporucio MALLE PCC posto ima powerbank od 2200 mAh, slicno kao e-Roll i to vec moze da radi posao na duze staze, ali svakako ostaje problem oko ciscenja jer posle izvesnog vremena mora da se radi rebuild posto u zavisnosti od tecnosti, vata unutra nece trajati duze od 7 dana, a kod ovog tipa grejaca dry burn nije moguc. To je verovatno proizvodjac sa namerom i uradio da bi se kupovale rezervne glave sto kod nas Srba to naravno nije opcija, al opet sreca pa su ostavili mogucnost da se glava otvori i odradi rebuild. Eto, toliko od mene, nadam se da sam resio neke misterije koliko toliko pa ako nekoga ko je kupio MALLE S google navede ovde da potrazi resenje zbog cega mu e-cigareta radi kilavo zna sta da radi. Hvala jos jednom za giveaway.
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Naše video recenzije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:00 sati.