Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-04-2019, 11:28   #16
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 601
Pohvaljen: 614
Nivo reputacije: 141
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Koji punjac?

C-hell

Jel stanu lagano ili na gurku?
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-04-2019, 11:35   #17
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,828
Pohvaljen: 16,711
Nivo reputacije: 2723
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Na gurku. Ali ja nisam jedan od onih što cepaju zaštitu, tako da mi je ok...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-04-2019, 14:51   #18
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,534
Pohvaljen: 2,153
Nivo reputacije: 418
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od srdjan979 Vidi poruku
Nitecore D2 ili liitokala lii-s2?
I dali mogu da se pune po dve 21700 baterije?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
D2 puni strujom 500mAx2
S2 puni strujom 2000mAx1/ 1000mAx2/ 500mAx2 + pise da je kompatibilan sa baterijama 21700

D2 ce puniti 2x4800mAh baterije oko 10h ili samo jednu takodje oko 10h
S2 ce puniti 2x4800mAh baterije oko 5h ili samo jednu oko 3h

U prvom slucaju postoji mogucnost da pre potrosis bateriju u modu nego se rezervna napuni a u drugom da imas los USB adapter koji ne daje 2A na izlazu pa ti dodje na isto koji ces uzeti

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-01-2020, 14:32   #19
MilanM
Nov član

Registrovan: Mar 2019
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 4
MilanM je na dobrom putu

Ja imam neki kineski evo preko godinu ipo dana i nemam problem za sada
MilanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-01-2020, 13:58   #20
Popovic
Nov član

Registrovan: Jan 2020
Pohvala: 11
Pohvaljen: 10
Nivo reputacije: 3
Popovic je na dobrom putuPopovic je na dobrom putu
Uobičajeno

Neki Nitecore 10 evo dve godine šljaka
Popovic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-01-2020, 14:03   #21
radna skela
Veteran

radna skela's avatar

Registrovan: Jun 2016
E-cig: Istick 60 + kaya
Pohvala: 981
Pohvaljen: 712
Nivo reputacije: 170
radna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvalu

Golisi needle 2, već neko vreme koristim i zadovoljan!!!
Prost i pouzdan!!!

Da bi zlo napredovalo, dobri ljudi trebaju samo – ne činiti ništa."
Edmund Burke
radna skela je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-01-2020, 20:02   #22
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 281
Pohvaljen: 757
Nivo reputacije: 207
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Koristim Efest Luc (prva verzija, prastari) vise od 4 godine. Sada sam u potrazi za novim punjacem jer mi uskoro stizu dva 21700 moda i koliko sam razumeo najvaznije je naci punjac koji ne cepa zastitu odnosno dosta onih koji pune 21700 su knap i vremenom se zastita iskrza. Takodje, bitna je i sigurnost/pouzdanost, struja koju daje i sta sve moze da puni.

Posle dosta citanja sto recenzija sto utisaka korisnika sveo sam izbor na Xtar VP4 Plus Dragon i GyrFalcon All-44 ili All-88. Odlucio sam da uzimam GyrFalcon All samo jos da razmislim da li 44 ili 88. Trenutno mi je 4 slota dovoljno ali od viska glava ne boli.

Inace, koga ne mrzi da cita evo jedne sveobuhvatne liste punjaca. Ja sam gledao ove sa najvecom ocenom - tri srecna smajlija, nema ih mnogo ali i oni sa dva komada su sasvim dobri. Klikom na naziv mozete videti sve dodatne info.

Kod:
http://lygte-info.dk/info/roundCellChargerIndex%20UK.html
A sto se cene tice vise mi to nije bitan faktor i ne zanima me da li cu platiti malo vise za kvalitet. Kada mi Luc traje preko 4 godine i ovaj novi ce se sigurno visestruko isplatiti.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-01-2020, 20:25   #23
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 2,057
Pohvaljen: 803
Nivo reputacije: 211
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

moj xtar ant mc1 plus od 5 dolara ima dva smajlija .znaci dobar ,a najjednostavniji moguci .i na ft su mu ocene pozitivne .kosta 5 dolara mozes misliti kolko je prost prema tome

Pirmin
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-01-2020, 20:35   #24
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Da naglasim da u ocenu ne ulazi onaj deo o sirini slotova/guljenju zastite. Za to morate procitati utiske negde. Za GyrFalcon All kazu da ima mesto koliko hoces, komotan kao stari Ford Granada.

Staro 20-01-2020, 20:59   #25
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 601
Pohvaljen: 614
Nivo reputacije: 141
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Pošto 21700 u nitecore D2 ulazi na gurku naručio sam Q4 pa ćemo da vidimo

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-01-2020, 22:06   #26
miljushm
Iskusan član

miljushm's avatar

Registrovan: Aug 2019
E-cig: Punk 86W/Galaxies MTL RTA
Pohvala: 58
Pohvaljen: 79
Nivo reputacije: 17
miljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svima

Koristim liitokala lii 202. Punim na njemu dve 21700 ili 18650 bez problema. Nema nikakav displej a ima opciju da puni na 0.5 ili 1A. Drzim ga na 0.5A posto nigde ne zurim, punim preko noci, pa ne znam koliko mu treba da ih napuni.
Uzeo ga jeftino na eBay. Mislim da se prodavac zeznuo oko cene ali je ispostovao i poslao.
miljushm nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-01-2020, 00:14   #27
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Citat:
Originalna poruka od miljushm Vidi poruku
punim preko noci
Koliko god da nisam niti plasljiv tip niti paranoik ovo strogo izbegavam i nikada ne radim. Neka su baterije u redu i neka je punjac dobar ali mirnije spavam. Punim ih iskljucivo danju.

Staro 16-02-2020, 10:49   #28
vladannik
Nov član

Registrovan: Apr 2016
Pohvala: 5
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 16
vladannik je na dobrom putu

Koristio sam Nitecor UM20 oko 2 godine, punio i danju i noci, par baterija zamenio i nisam imao nikakvih problema.

Kada sam bio u putu, kacio sam punjac na externu bateriju i tako dopunjavao baterije. A u kolima preko USB punjaca.
vladannik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-02-2020, 18:46   #29
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 48
Pohvala: 455
Pohvaljen: 1,206
Nivo reputacije: 230
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Posao - NiteCore UM10
Kuća - LiitoKala Engineer Lii-500

Prezadovoljan sa oba punjača. LitoKala Lii-500 je bio džabe, 18 dolara na Ali-ju i vredi svaki cent, ma vredi duplo minimum. NiteCore UM10 je dežurni na poslu i nezamenljiv kada zaboravim da ponesem rezervnu bateriju ili neplanirano ostanem duže...
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-02-2020, 19:25   #30
Allegreto
Veteran

Allegreto's avatar

Registrovan: Feb 2017
E-cig: Aegis Legend & KYLIN Mini
Pohvala: 1,198
Pohvaljen: 515
Nivo reputacije: 187
Allegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvaluAllegreto je za svaku pohvalu

LiitoKala Engineer Lii-500
Isto moja preporuka, radi bez mane.

Allegreto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:03 sati.