Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-02-2020, 08:46   #631
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 2,453
Pohvaljen: 1,111
Nivo reputacije: 208
nikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kayfun [lite] 2019 i kikiriki

Dobar. Ja baš i nisam srećan, Prime mi je lepše mutirao aromu ali ova 2019, tanka svirka...

nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-02-2020, 11:40   #632
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
Pohvala: 577
Pohvaljen: 650
Nivo reputacije: 143
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od nikolaang Vidi poruku
Jel ima neko kayu sa izlazom za vazduh na deku kao što ima Prime?

Imam obe varijante.
Ova pljosnata, kao kod prime ne vredi ničemu, zaobiđite je.
Odvratna aroma, sasvim druge performanse atomizera.
Okrugla rupa za vazduh je skroz ok i podpuno druga priča.
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-02-2020, 15:39   #633
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

nikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputaciju

Meni je još nepoznanica, menjam tečnosti na istie setupove...negde legne negde ne, na Prime-u sam taj izlaz voleo, ovde je malo čudan ali nije toliko loša priča.

Staro 15-02-2020, 21:06   #634
Boban
Aktivan član

Registrovan: Sep 2018
Godine: 42
E-cig: uglavnom MTL
Pohvala: 15
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 7
Boban je na dobrom putu

Napravili su ga kako su ga napravili, sa okruglom rupom, meni je dobar atomizer tako.
Boban nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-02-2020, 21:27   #635
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Evo npr. ja volim hladnu paru, gde odmah ovaj atty nije izbor (zbog visinene) pri ovakvom izlazu vazduha, stavim 30G kantal na 1,50omh na 2,2mm, sipam Old Captain i dobijem sjajnu novu notu ove tečnosti.Jbg, sve ima svoje...

---------- Post dodan 15-02-2020 u 22:59 ----------

Mislim, tu je u stvari smisao kupovine novih Attyja, potraga za specifičnom kombinacijom sprave i neke odredjene tečnosti. Kada se"dostigne" dobitna kombinacija, to-je-to, uvek su u paru.

Doduše moj posao i nije mnogo težak jer imam grubu podelu na duvanske kisele i opore i Duvanske sa nekim "sladjim" primesama tako da nemam potrebe za nekim većim arsenalom...

Zahvalili :
Staro 16-02-2020, 00:40   #636
Milutin Obrad
Veteran

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
Pohvala: 577
Pohvaljen: 650
Nivo reputacije: 143
Milutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvaluMilutin Obrad je za svaku pohvalu

Najbolje radi sa okruglom rupom kako je i zamišljen u stvari i ekstenzijom. Tu je sve na mestu onda, odličan vejp.

Bez ekstenzije... hmmm, diskutabilno, toplija para i opet malo drugačija aroma.
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-02-2020, 10:26   #637
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Da, ja ga nisam ni koristio bez extenzije.

Staro Juče, 11:30   #638
knockout15
Aktivan član

Registrovan: Jul 2015
Pohvala: 12
Pohvaljen: 64
Nivo reputacije: 27
knockout15 je poznat svimaknockout15 je poznat svimaknockout15 je poznat svimaknockout15 je poznat svimaknockout15 je poznat svimaknockout15 je poznat svima

Sto ljudi sto ćudi.Ja imam sxk klon sa okruglom rupom i ovaj sa rupom kao prime,samo njih i koristim,približno isti setap bude na oba,i vrlo često ovaj sa prime rupom mi bude bolji.Koristim oba sa ekstenzijom.U zadnje vrijeme sam prešao na ss316l na oko 1 ohm i prečnika 2,5 mm,i daju mi oba atomizera neke nove note aroma.Izgleda da je hiljadu i jedna stvar u igri.Ponekad je i do osjetljivosti nepca,nekad ne osjetim aromu pa bilo kakav setap da nabodem.Zato i kažem sto ljudi sto ćudi i na kraju krajeva sto i jedan setap.
knockout15 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro Juče, 13:31   #639
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Tako bude. Nekad dodje full aroma sa Prime rupom, drugačija pa prija.

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:01 sati.