Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-11-2020, 09:22   #16
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
E-cig: sta do'vatim
Pohvala: 191
Pohvaljen: 941
Nivo reputacije: 145
mmladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Joyetech eGo AIO 1500mAh VS Vapefly Galaxies MTL 1400mAh

ne bih jer mi treba :-)
mmladen je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-11-2020, 14:32   #17
Ragnarok
Nov član

Registrovan: Apr 2020
E-cig: iStick pico/Nicolas mtl
Pohvala: 1
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 5
Ragnarok je na dobrom putu

ti rece imas 3 reko da pitam. Mozes da mi bacis link na pm gde si uzeo.
Ragnarok nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-11-2020, 16:42   #18
mmladen
Senior

mmladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalu

razdelio...

Kod:
https://www.aliexpress.com/item/32855773991.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d0QPwbC
Staro 20-01-2021, 11:18   #19
bc201
Nov član

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 19
bc201 je na dobrom putu

U uputstvu za Vapefly Galaxies pise da treba koristiti strujni adapter do 800mAh. Znaci li to da ne mogu koristiti adapter od mobilnog od 1A?
Negde sam procitao, a i pogledao neki video o tome, kako to ne utiče na sigurnost punjenja baterije...ipak kao laik, bolje da pitam za još neko mišljenje...
bc201 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-01-2021, 11:30   #20
mmladen
Senior

mozes taj od 1A, nemoj koristiti brzi od 2A
Staro 11-02-2021, 07:24   #21
bc201
Nov član

bc201 je na dobrom putu

Kupio sam supruzi Vapefly Galaxies MTL 1400mAh pre 20 dana.
Zamenjen grejac, ali baterija blinka. Taj atomizer na drugoj bateriji radi, kao i drugi atomizer na toj bateriji.
Vratio stari grejac, i opet blinka...Kada je baterija bez klira, ne blinka vec svetli konstantno na pritisak dugmeta.
Deluje mi kao da je za nijansu kraci onaj pin atomizera, sto se srafi u bateriju, od pina sa mog atomizera, pa kao da tu nema dobar kontakt. Ali ako je tako fabricki uradjeno nije mi jasno zasto ne radi...
Ima li neko ideju o cemu se radi? U garanciji je, ali da ne nosim ako je nesto bzvz u pitanju, a i svakako mi se ne salje nova oprema na servis...
Staro 11-02-2021, 13:43   #22
Dj_
Moderator

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,606
Pohvaljen: 1,314
Nivo reputacije: 288
Dj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputaciju

@mmladen @Nexus
Pomozite

@bc201; ako može više detalja, slikaj taj pin, napiši režim rada, boju LED lampice koja svetli, koji grejači su u pitanju…

Edit: pročitaj sledeći post ↓
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-02-2021, 14:01   #23
mmladen
Senior

bc201 je dobro ustanovio sta je problem....nismo ni ja niti okolina koja koristi isti kit imali slican problem...mislim da ce morati do prodavnice gde ga je kupio...jeste cimanje, ali nema drugog resenja
Zahvalili :
Staro 11-02-2021, 14:10   #24
Dj_
Moderator

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,606
Pohvaljen: 1,314
Nivo reputacije: 288
Dj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputaciju

mmladen ]

Nisam ni ja našao sličan problem

Sent from my CAT S60 using Tapatalk
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-02-2021, 15:15   #25
Nexus
Veteran

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 30
E-cig: Drag 2 Platinum + Bskr v2
Pohvala: 2,293
Pohvaljen: 1,012
Nivo reputacije: 170
Nexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputaciju

@bc201 ako postoji mogućnost da se pin na atomizeru malo izvuče ili odšrafi (nemam uredjaj pa ne znam da li je moguće).
Ako drugi atomizer radi na toj istoj bateriji, a atomizer iz kompleta radi samo na drugoj bateriji, zvuči kao da taj komplet atomizer i baterija nemaju dobar kontakt kao što si i sam zaključio po dužini pina.
Ako pin na atomizeru bez sile ne može da se odšrafi ili malo izvuče, onda treba odneti u radnju gde je kupljen da ustanove šta je ili zamene za drugi atomizer / bateriju.

Moderator poruka
i tebi brate

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-02-2021, 19:59   #26
bc201
Nov član

bc201 je na dobrom putu

Hvala svima na sugestijama, nisu mi stigla obavestenja o o odgovorima, pa sam mislio da niko nije pisao..
Ali da svakako napisem sta je uzrok, mozda nekome pomogne. GREJAC??!! a rezervne grejace nisam kupio, dok zena ne isproba koji joj vise odgovara..
Ja ne umem da shvatim, ali je tako. Kako se dobiju 2 grejaca uz cigaretu, koristila je prvo 0,6 nautilus, a nakon zamene sa 0,5 je nastao problem. U radnji su mi rekli da se desava, i da su pouzdaniji 0,6 grejaci. Ja koristim aegis solo mod, i on je uspevao da ocita taj manji otpor, ali grejac kao da nije bio dovoljni dobar za galaxies.
Ono sto me je jos vise bunilo, jeste zasto onda ni onaj prvi grejac nije radio kada sam probao da ga vratim, i to nisam razumeo.. Po mojoj nekoj logici, kao da se elektronika zbunila stavljanjem loseg grejaca, pa nije mogla da pokrene ni stari korisceni grejac.
Mozda nekome posluzi ovo iskustvo... Hvala jos jednom
Staro 18-02-2021, 20:12   #27
Nexus
Veteran

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 30
E-cig: Drag 2 Platinum + Bskr v2
Pohvala: 2,293
Pohvaljen: 1,012
Nivo reputacije: 170
Nexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputacijuNexus ima reputaciju

Odlično, bitno je da je misterija rešena i da je samo grejač bio u pitanju.
Aegis Solo obično pita (New/Old) kada se zameni grejač, tako da mi je to čudno, ali eto svašta može da se desi.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:42 sati.