Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-02-2021, 17:33   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 618
Pohvaljen: 1,727
Nivo reputacije: 308
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Uwell aeglos

Uwell Aeglos colors:

- Red
- Black
- Grey
- Gold
- Blue

Specifications:

- Material: PCTG, Aluminum Alloy
- Size: 107.9*26.9*26.3mm
- E-juice Capacity: 3.5ml
- Wattage Range: 5W-60W
- Coil Specification: 0.8ohm Coil/0.23ohm UN2 Meshed-H Coil
- Battery Capacity: 1500mAh
- Screen: 0.96 inch OLED screen
- Charging: Type-C charging

In the box:

1pc Uwell Aeglos Pod Kit
1pc Uwell Aeglos UN2 Meshed-H 0.23ohm Coil (pre-installed)
1pc Uwell Aeglos 0.8ohm Coil
1pc Type-C Cable
1pc User Manual
1pc Replacement

Aeglos stize u pakovanju gde dobijate pored uredjaja jedan kertridz i dva grejaca sto je lepo. Uredjaj se moze kupiti u nekoliko boja. Kvalitet izrade uredjaja je dobar, sve je uradjeno kako treba, uredjaj je lagan, a dimenzije ovog uredjaja su 107.9mm x 26.9mm x 26.3mm.

Kertridz

Sa gornje strane kertridza se nalazi usnik i on je sasvim okej za koriscenje, u pitanju je fina plastika. Ovaj kertridz se puni sa gornje strane, a rupa gde se sipa tecnost se nalazi ispod usnika. Kada skinete usnik mozete da vidite rupu gde se sipa tecnost i ovde se tecnost sipa prilicno lako. Kapacitet kertridza je 3.5ml sto je sasvim okej kapacitet. Kertridz je providan sto mi se svidja jer uvek mozete lepo da vidite tecnost u kertridzu. Ovde nemamo magnete i kertridz stoji jako lepo u mestu. Ovde se menjaju grejaci veoma lako sa donje strane. Uz uredjaj dobijate dva grejaca sto je jako lepo, grejac koji size u kertridzu je mesh grejac koji ima otpor 0.23ohm, a grejac koji stize u pakovanju je obican grejac i ovaj grejac ima otpor 0.8ohm. Za pocetnike je bitno reci da kada prvi put koristite grejac bitno je da sipate par kapi tecnosti u grejac, a tek onda da montirate grejac i da sipate tecnost.

Mod:

Ovaj uredjaj radi od 5-60w. Sto se uredjaja tice sa gornje strane uredjaja se nalazi slot za kertridz. Ovde kertridz stoji jako lepo u mestu i ovde nemamo magnete. Ovde se takodje nalazi i prsten za podesavanje protoka vazduha sto je zanimljivo. Dakle ovde treba da izvuete kertridz i onda mozete da podesite protok vazduha. Vazduh se veoma lako podesava i svidja mi se sto ovde protok vazduha moze da se podesi. Takodje na gornjoj strani moda se nalaze i dva slota za protok vazduha. Na prednjoj strani moda se nalazi prekidac, ekran, plus i minus dugmici, a sa donje strane se nalazi usb port. Ovde imamo bateriju od 1500mah. Ovaj uredjaj ima usb tip c koji cete koristiti da napunite bateriju. Prekidac i dugmici su dobri, lepo rade za sada. Ekran na ovom uredjaju nije u boji, ali jako lepo izgleda.
Ovaj uredjaj mozete da upalite ili ugasite kada kliknete 5 puta na prekidac, a na isti nacin se uredjaj i gasi. Kada upalite uredjaj na ekranu cete videti sledece:

- Pow
- Battery idicator
- Volt
- Coil
- Time
- Piff

Kada kliknete da prekidac i na minus dugme zakljucacete uredjaj, a na isti nacin se uredjaj i otkljucava. Kada zadrzite prekidac i plus dugme zakljucacete samo dugmice, a na isti nacin ih i otkljucavate. Kada zadrzite plus i minus dugmice resetovacete broj povlacenja.

Moje misljenje:

Dakle, kvalitet izrade uredjaja je dobar, a u pakovanju dobijate dva grejaca sto je odlicno. Uredjaj je lagan i udoban za koriscenje. Usnik na ovom uredjaju je udoban, a u pitanju je glatka plastika, ali ovde ne mozete da korsitite svoje drip tipove. Ovo je uredjaj koji se puni sa gorje strane, treba da izvucete usnik i da sipate tecnost. Kertridz je providan sto mi se svidja, a kapacitet ovog kertridza je 3.5ml sto je sasvim okej. Grejaci se menjaju sa donje strane lako i bez probleema. Ovde imamo podesavanje protoka vazduha sto je zaista odlicno, a kada je vazduh zatoren dobijate otvorena mtl povlacenja, to nije mtl koji ja volim. Sto se tice uredjaja, prekidac je veoma dobar i ima dobar odziv. Ekran nije u boji ali se sve lepo vidi na ekranu. Ovaj uredjaj ima usb c i mozete brzo da napunite bateriju od 1500mah sto je odlicno. Takodje ovde radi sve lepo i nikakvih problema za sada nisam imao. Svidja mi se kako radi mesh grejac, daje jako dobru aromu i vise mi se svidja od obicnog grejaca. Sve u svemu uredjaj je sasvim dobar, radi pristojno i jednostavan je za upotrebu.

Mane:

- Samo jedan rezim rada, meni licno ovo ne smeta
- Ne mogu da se koriste drugi drip tipovi

Dobre strane:

- Dobar kvalitet izrade
- Udoban usnik za koriscenje
- Punjenje sa gornje strane
- Podesavanje protoka vazduha
- Prekidac i dugmici su dobri
- Jako lepo osvetljen ekran
- Usb c
- Urejdjaj je vrlo jednostavan za koriscenje
- Veoma dobra aroma
- Lako se menjaju grejaci

Uredjaj se moze kupiti ovde:
Kod:
https://www.healthcabin.net/uwell-aeglos-pod-system-kit-p/25964.html

shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:25 sati.