Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-09-2012, 14:00   #11
PøisøN
Veteran

PøisøN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 46
E-cig: Primo Mini & Atomic RDA
Pohvala: 1,504
Pohvaljen: 827
Nivo reputacije: 163
PøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Jos malo anti ecig "propagande"

Citat:
Originalna poruka od Sh@rance Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od PøisøN Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od Sh@rance Vidi poruku
Ali i sa druge strane iz ovih cigara takodje ne izlazi Zdravlje kako se promovise ovde na forumu. Samo je pitanje sta je stetnije i koliko.
Pa jel sad napisa nebulle da pred njegovim ocima iz e-cig izlazi VISE zdravlja nego iz analogne cigarete.
Plus sto svako od nas oseca to isto. Vise ili manje, ali svako sigurno oseca.
Da nije tako - obaj Forum bi zvrjao prazan.
Decko je napisao post pre mene tacnje pisali smo izgleda u isto vreme. Poslao je post dok sam ja kucao ovaj.
Iz e cigarete ne izlazi Zdravlje nikako, ako ti je nikotin zdrav onda ok
Nema katrana i 300 cuda kao u analognim, ali ima para koja se dobija sagorevanjem.
Elem gledam po sebi nepusim analogne vise od mesec dana i osecam se kao NOV.
Ja mislim da shvatam da si ti za umerenost, mislim da shvatam i da si mozda za svoj prestanak pusenja/parenja i slicnih takvih "poroka".. mislim da su zato pojedini tvoji tekstovi odraz ubeljivanja kojim ubedjujes sebe da istrajes u svojim namerama/zeljama, sto je sasvim legitiman nacin.
Mislim i da se treba drzati odredjene teme (uz neminovne varijacije).. pa cu zato reci samo da u ovom slucaju ne pravis razliku izmedju pojmova Zdravo (koji ja nisam nigde upotrebio, niti se negde upotrebljava, niti bi trebalo) i Zdravije, kao i da je rec o Sagorevanju, a ne Isparavanju, oko nasih grejaca bi bile gomile pepela. Kada e-tecnost sagoreva, to svi dobro osetimo, a imamo i nazive - Dry-hit (slucano) i Dry-burn (namerno) i niko to ne inhalira.

Vapor running through my veins
PøisøN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:35 sati.