Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-10-2013, 20:13   #46
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 145
Pohvaljen: 327
Nivo reputacije: 93
NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Nemesis clone

Jos magnete za prekidac da nabavimo i to je to.

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

Caravela mod, KFL, Immortalizer, Boge LR
NikolaP nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-10-2013, 11:36   #47
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 1000
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Ovde su imali magnete do pre 10 dana, ali nisam hteo da porucujem dok ne vidim kakav je mod, zeznuo sam se, mogli smo da narucimo, ali bar da pratimo sajt:
Kod:
http://eliquidbar.com/exclusive-modware/atmomixani-modware/mods-by-atmomixani

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-10-2013, 13:25   #48
Max Damage
Senior

Max Damage's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 146
Pohvaljen: 301
Nivo reputacije: 85
Max Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosi

Imaju i gornji i donji kontakt u dužoj varijanti.

Sa nekim baterijama prekidač ne može dovoljno duboko da se zavije pa ostaje prazan prostor koji (bar meni) bode oči, a opet ne ostaje toliko prostora da se ubaci onaj ukrasni prsten. Ovi duži kontakti bi mogli da reše taj problem.
Max Damage nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-10-2013, 14:09   #49
zogu
Moder

zogu's avatar

zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Ocekivao sam da je ovaj klon jako dobro odradjen, ali ipak sam se iznenadio izgledom i kvalitetom moda. Ako treba da mu nadjem manu u obradi, onda bi to bila sto tube nisu odradjene od istog materijala (ili obradjene na istom nozu), pa kada se usrafi postoji male nepreciznosti u naleganju tuba i naprimer izmedju osnovne tube i tube za 18650 vidi se razlika u obradi, kada se nasrafi 1.5 cm tuba za 18500 bateriju te razlike nema.
Prekidac, konektor, kontakti, podesavanje, sve je uradjeno bez greske, ne mogu da nadjem manu.
Tube su izuzetno uske, panasonic baterija sa zastitnom folijom (folija preko nalepnice) ne moze da stane u tubu, mora da se skine folija da bi mogla baterija da se postavi. Kick ring je jako koristan za duze baterije i fenomenalan detalj, Atmomixani je stvarno razmisljao o svemu.
Isto vazi i za kick, ne moze da stane u tubu, citao sam po forumima da mora minimalno da se ismirgla, mrzelo me da se bavim sa tim. U svakom slucaju sigurno moze da radi u rezimu 18650+kick, mozda cak i bez kick ringa.
Prekidac je tvrd i trazi pritisak na sredini, radi kako treba, nema missfire, ali ja i dalje nisam ljubitelj bottom fire, navikavam se. Kakav je osecaj sa tim famoznim magnetima ne znam, ali narucicu ih prvom prilikom.
Navoji su toliko sitni (nemam cesalj za merenje, ali odokativno korak je oko 0.5mm), to me je mozda i najvise odusevilo na prvi pogled, postavio sam slike gde se vidi poredjenje standardnih navoja i navoja na ovom modu. Korisno je za podesavanje duzine baterije prekidac moze bas lepo da se usrafi prema duzini baterije, nema nikakvog lufta, klimanja, sve je cvrsto kao sto treba da bude.
Jutros smo Bet i ja izmerili perfomanse i ponasa se odlicno, slabiji je za 0.05V od sigelei 13 sto je najbolje od svega sto smo merili do sada. Slagacu vas koliko oma je bio setup na Betovom gbellu, ali izvukao je 3.97V na Sony 30A bateriji, sigelei 13 daje 4.02V. Neka me Bet ispravi ako sam nesto pogresio.
U svakom slucaju subjektivan osecaj perfomansi je da ne zaostaje ni najmanje za 13-icom i 8-icom koje koristimo svaki dan.
Mod je izuzetno mali i u tome je najbolji od svega sto sam testirao.

Evo i par slika:

Fasttech EA clone, Nemesis i Sig #13 sa 18350 baterijom:

Isto to sa 18500 baterijom:

EA i Nemesis sa 18650, Sigelei #13 sa 18500:

Poredjenje navoja:

Subtank mini

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
Staro 24-10-2013, 20:01   #50
smiljke
Senior

smiljke's avatar

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 425
Pohvaljen: 878
Nivo reputacije: 141
smiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalu

Stiže i meni pre podne ovaj klon. Prijatno me je iznenadio kvalitet izrade.
Evo par slika sa različitim extenzijama, uz eVic-a i ProVari-ja.

Sa 18650+ kick:

18490 sa Immortalizer-om:

18350 konfiguracija:

Evolv kick V2 lepo leži u kick-tubi:

Isključio mi je napajanje kada je baterija pala na 3,29V.

Mod sam samo obrisao papirnom salvetom i namazao navoje sa vrlo malo Noalax paste. Evo koliki je pad napona pokazao sa AW18350 baterijom i Immortalizer-om na 1,4 ohm-a:

Sa Panasonic CGR18650CH i MY-T sa otporom 2,1 ohm-a mi je pokazao 4,1V na elektrodama atomizera. Iznenadio me vrlo mali pad napona.

Prezadovoljan sam ovim modom!

smiljke nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-10-2013, 21:37   #51
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Godine: 42
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,548
Nivo reputacije: 552
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Prelepo,po meni jedan od najlepših ako ne i najlepši mod.
Samo što mog još nema ni na TR a poslat je 18-og.

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-10-2013, 08:34   #52
Bestragija
Aktivan član

Bestragija's avatar

Registrovan: Jun 2013
Pohvala: 12
Pohvaljen: 10
Nivo reputacije: 29
Bestragija je na dobrom putuBestragija je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od vesa0108 Vidi poruku
Prelepo,po meni jedan od najlepših ako ne i najlepši mod.
Samo što mog još nema ni na TR a poslat je 18-og.
Ista situacija. Poslat 18og, trackinga nema. Valjda gomilaju pošiljke pa grunu odjednom. Stići će do kraja godine valjda
Bestragija nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-10-2013, 08:59   #53
nedy
Senior

nedy's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 96
Pohvaljen: 219
Nivo reputacije: 65
nedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosi

Ima nas ohohooooo da čekamo sa istim datumom slanja.
nedy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-10-2013, 11:17   #54
zogu
Moder

zogu's avatar

Evo magneti:
Kod:
http://www.ebay.co.uk/itm/10-Neodymium-ring-magnets-19mm-outer-dia-x-14mm-inner-dia-x-1mm-N35-fridge-craft-/181106959716?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2a2ad0e564
A ovde je diskusija:

Kod:
http://www.fasttech.com/forums/1448300/t/1068929/uk-switch-magnets
postarina 4 gbp za 10 komada. Da narucim, jel ima 5 ponosnih vlasnika zainteresovanih za magnete?

Edit: Evo da pomognem

1. NikolaP
2. Max Damage
3. Smiljke
4. Vesa
5. Ja

Moze i neko drugi da naruci, jos bolje i meni lakse

Subtank mini

Staro 25-10-2013, 11:27   #55
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Može .

Edit : to je oko 3 jura po paru sa poštarinom ?

Staro 25-10-2013, 11:32   #56
zogu
Moder

zogu's avatar

Ja izracunao 2.6 eur, po googleu je 11 gbp 12.91 eur / 5. Ako ne radi Joca na carini toliko bi trebalo da bude + 100inak din postarina zavisno ko naruci i gde se ko nalazi...

Subtank mini

Staro 25-10-2013, 11:34   #57
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Greška,editovao sam ,ja sam za,samo za koliko o može da stigne ?

Staro 25-10-2013, 11:45   #58
ajovetic
Iskusan član

ajovetic's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 89
Pohvaljen: 85
Nivo reputacije: 43
ajovetic je poznat svimaajovetic je poznat svimaajovetic je poznat svimaajovetic je poznat svimaajovetic je poznat svimaajovetic je poznat svimaajovetic je poznat svima

Ako ima još neko ko poručuje Nemesis ja bih da se pridružim, nemam karticu za plaćanje pa ne mogu sam, ali uplatiću novac na račun ili dajem keš u Beogradu.
ajovetic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-10-2013, 11:45   #59
zogu
Moder

zogu's avatar

Citat:
Originalna poruka od vesa0108 Vidi poruku
za koliko o može da stigne ?
UK, obicno za 7 dana (ako nije meshcompany ).

Subtank mini

Zahvalili :
Staro 25-10-2013, 11:58   #60
zogu
Moder

zogu's avatar

Nemam dovoljno eura na kartici, ja mogu tek sutra da narucim. Ako neko moze brze neka se javi , uplaticemo na racun koliko kaze i plus ako treba da se doda za pdv itd...

Subtank mini

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi

Pošalji link

Tagovi
nemesis clone

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:03 sati.