Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 30-07-2018, 13:46   #16
hrco83
Aktivan član

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 0
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 11
hrco83 je na dobrom putuhrco83 je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Uwell Crown 3

Evo naručio ja naručio ja uwell crown 3,na grijaču piše preporučena snaga od 80 do 90 wati,pa bih ga tako i pario.Sad me zanima dali bi bila prejaka tekućina od 6 miligrama,imam je 3 i pol litre,nebi je htio razrijeđivat na 3 miligrama jer bih onda imao 7 litara a to mi je previše.Znači mogu li parit na 6 mg tekućini.
hrco83 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-07-2018, 13:48   #17
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,897
Nivo reputacije: 527
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Na tim snagama nrma šanse. Do 35-40w može uz muku, ali na 90w otpasče ti pluca.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2018, 18:31   #18
hrco83
Aktivan član

Je li normalno da mi uwell 3 nakon četvrtog dana korištenja na 0,5ohma pri snazi od
70 wati daje daje dry hitove,tank nije opran možda je to razlog,pa ako netko zna u ćemu je problem molio bih ga da mi pomogne.

Lijep pozdrav.
Staro 11-12-2018, 18:54   #19
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Preterao si sa snagom. Traži se na izmedju 40 i 50w. Ti grejači mogu da traju preko 2 meseca. Ja sam onaj iz pakovanja od 0.20oma terao preko dva meseca svakodnevno. Isterao preko 200ml diy tečnosti na oko 45 do 50w.

Staro 11-12-2018, 18:54   #20
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 679
Pohvaljen: 892
Nivo reputacije: 200
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Normalno da ce da ti zagori grijac od 0.5 Ohma na 70W. Suludo je i pomisliti da moze da radi na toj snazi.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2018, 19:19   #21
hrco83
Aktivan član

Da si onda nabavim smok ali neznam koji prince ili neki drugi.
Staro 11-12-2018, 19:25   #22
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Ako hoćeš dobar dtl atomizer onda reload rta. Na njemu možeš sam motati grejače. Poručiš sa FT i žicu i dobiješ idealan rta za dtl.
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=36933

Zahvalili :
Staro 11-12-2018, 20:30   #23
hrco83
Aktivan član

Ja bih neki dobar dl atty koji koristi gotove grijače,da ih ne moram sam pravit.
Staro 12-12-2018, 10:00   #24
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,147
Pohvaljen: 855
Nivo reputacije: 162
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od hrco83 Vidi poruku
Je li normalno da mi uwell 3 nakon četvrtog dana korištenja na 0,5ohma pri snazi od
70 wati daje daje dry hitove,tank nije opran možda je to razlog,pa ako netko zna u ćemu je problem molio bih ga da mi pomogne.

Lijep pozdrav.
Nisi rekao kakvu tekućinu pariš. Ovi Uwell ati guraju 50/50 ko grom. Hoče da potera i 70/30 ali i to zavisi koliko šećera ima u tekućini. Tako da su meni grijači na starom Crownu drajhitovali i prije. Evo sad sam na RTA i mjenjam vatu nekad i na dnevnoj bazi. Sve zbog zaslađivaća. Ne bi isključio kao krivca bazu (VG pogotovo). Aroma takođe hoće da isprlja. I na kraju pravilan breking coil je sveto pismo za Crwna.
Kupujem neke USA gotove liquide i npr. većina je 70/30 ali jednostavno ne prljaju coil jednako. Mnogo Crown sam coila bacio poslije jednog dana a neke sam koristio i po 15 dana. Bušio iglom...al sve to vremenom hoće da smori.
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-12-2018, 13:08   #25
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

BrankoBL, od tebe sam očekivao mnogo konstruktivniji odgovor od ovoga.
Kao prvo, apsolutno je jasno da hrco83 preterao sa snagom i apsolutno nikakvi šećeri (ne znam ni gde si ih našao), zasladjivači neće povećati ili smanjiti zagorevanje na toj snazi jer očigledno tečnost sagoreva i tu je kraj. Da je na 35w pa da kažemo da u tečnosti ima 1kg šećera i zasladjivača te mu tečnost zagoreva od toga. Čovek je sa 0.50oma na 70w što je skoro pa duplo jače nego što bi trebalo. Evo probaj ti napravi grejač od čega god hoćeš pa teraj 70w pa da vidimo imaš li šećera u tečnosti ili ne.

Staro 12-12-2018, 13:24   #26
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,147
Pohvaljen: 855
Nivo reputacije: 162
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od hrco83 Vidi poruku
Evo naručio ja naručio ja uwell crown 3,na grijaču piše preporučena snaga od 80 do 90 wat
@zajcik
Trajanje coila, između ostalog, definitivno traje u skladu sa tekućinom, količinom VG, zaslađivača i arome, stilom parenja...itd, naravno i od parenja na većoj snazi. Naspi neki espresso ii čokoladu i samo čekaj dry hit. Nema veze na kojoj snazi. E sad, ne znam al hrco83 dal' se odmah držao onoga šta piše na grijaču. I ja bi da sam na njegovom mjestu al vremenom shvatiš da svašta piše na tarabi. Da je npr. radio braking coila sam bi naslutio gdje mu je swet spot. Al' ovako dečko je izgleda odmah otres'o u glavu na 70W.

ps: "nisu problem drugi ljudi već naša očekivanja" ja sam budaletina i to ti je!
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-12-2018, 13:35   #27
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Upravo je to problem što se on držao baš tih vrednosti napisanih na grejačima. Sve što si rekao u vezi prljanja stoji, ali ne u toj meri da grejač zagori posle 3-4 dana. Trajao bi bar nedelju. Pokušao sam da mu objasnim na PP pošto me kontaktira još iz vremena kada je kupio uwell Crown 3, ali nisam mogao da ga ubedim da je snaga od 70w prejako za taj grejač. Ja sam one sa 0.20oma pario na 50w.

Staro 27-12-2018, 18:20   #28
hrco83
Aktivan član

Mislim da znam u čemu je problem,treba dvije rupice na grijaču,zakačit na dvije kvačice na bazi,sad neznam kako da to napravim jako je komplicirano.
Staro 27-12-2018, 19:38   #29
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Kada ubaciš grejač u dimnjak baza naleže sama od sebe sa tim porezima koje ima na sebi u rupe na grejačima.

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:46 sati.