Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-05-2019, 23:37   #1
Lakiza
Nov član

Lakiza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Pohvala: 14
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 9
Lakiza je na dobrom putu
Uobičajeno OBS Engine V2

Skoro stigo sa alija. Uzeo sam ga jer mi je delovao kao best of both worlds: vazduh ulazi odozgo tako da nema curenja apsolutno nikad, a tehnički je bottom airflow. Definitivno imho jedan od najboljih DL RTA trenutno: protok vazduha odličan, podesivost protoka odlična, može a se rebuilduje na modu(što mnogi rta ne mogu, mora buildovati, skinuti sa moda, staviti tank i onda sve zaviti na mod), tank je 5ml mada mislim da može i jače. Top fill je genijalan i leak-proof. Izgleda namanđano ako mene pitate, imam crno-zlatnu verziju. Cena veoma pristupačna, nešto ispod 20e na aliju, a dobijate dosta rezervnih gumica, rezervno staklo, kao i 2 fused-clapton grejača i pamuk.

Što se "negativnih" osobina tiče:
1) Većina se žali da je build deck malo "Unorthodox" jer se pravi naopako, coil-ovi idu odozdo, ali ja sam ga iz prve napravio i i dalje je full. Velike rupe ima za wicking, koje su takođe jako blizu samih grejača tako da nema apsolutno nikad dry-hit-ova ma kolko god vukli, čak i sa 80/20 VG/PG tečnošću.
2) "Subjektivno" 510 drip tip - većina ovih DL RTA tankova koriste 810 ali verujte, 510 koji dolazi uz tank je odličan i daje ogroman protok i odličan ukus. Mala mana je to što gumice za isti nisu baš najbolje, pa može relativno lako da ispadne/mrda.

Sve preporuke za uređaj.
Lakiza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:13 sati.