Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-06-2014, 00:33   #76
alexdja
Senior

alexdja's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 1,424
Pohvaljen: 757
Nivo reputacije: 145
alexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: E-feel - zamena grejaca

Sve više je onih koji jedini prodaju klinički ispitane proizvode...

Nema više divljeg bučka.
alexdja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2014, 02:53   #77
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 65
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,184
Nivo reputacije: 515
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od dacha Vidi poruku
Ovo je inače sa njihovog sajta za Dekang
Eto, @dacha rešio problem. Glavni uzrok je tečnost. Žice zbog njega pucaju od zdravlja.

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2014, 09:48   #78
antatj
Aktivan član

Registrovan: May 2014
Pohvala: 116
Pohvaljen: 24
Nivo reputacije: 25
antatj je na dobrom putuantatj je na dobrom putuantatj je na dobrom putu

Mozda ja za off, ali kod nas u apoteci nema vise rezervnih delova jer su doticni poceli da zezaju i distributere. Lupaju njih po dzepu prilikom zamene skart baterija ( "garancija 6 meseci") ,skart grejaca i slicnih zezalica.
Pricu cuo od apotekarke kada sam juce isao po 1,2mm iglu i hteo usput da uzmem i jedan grejac za CC ,d' ima u rezervi.
antatj nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2014, 14:03   #79
Belac
Iskusan član

Belac's avatar

Registrovan: Jun 2014
Pohvala: 73
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 37
Belac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svima

Zapazanja su sledeca, posle koriscenja jednog dana moj grejac radi sasvim normalno ne boji tecnost i super se ponasa dok grejac od drugara ima duplo slabiji intezitet i zamutio je tecnost. Obojica smo ispusili po 5ml, dakle stvrano treba da se zapitamo i u vezi tecnosti, sta mi ustvari pusimo jer ovo opravdava suludu sumnju da je u pitanju tecnost. Samo da napomenem da smo juce zajedno uzeli grejace i on je koristio tecnost za koju kazu da je povucena a ja sam kupio tecnost koja je kao ok u pitanju je dekang.
Belac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2014, 14:33   #80
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 45
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,948
Pohvaljen: 3,785
Nivo reputacije: 625
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Valjda ste obojica trebali iste kolicine iste tecnosti da provucete kroz grejace da bi experiment bio objektivan...

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2014, 14:56   #81
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 999
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

U tecnostima moze da bude samo razlika vecinski pg ili vecinski vg. Pg je mnogo bolji po grejac.

Sent from SlimKat using Tapatalk

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2014, 15:05   #82
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 52
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,695
Pohvaljen: 1,061
Nivo reputacije: 221
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

nije isto recimo virdzinija i usa mix decang
gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-06-2014, 15:49   #83
Belac
Iskusan član

Belac's avatar

Pohvala: 73
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 37
Belac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svimaBelac je poznat svima

Moguce da je neka tura sadrzala vise VG.

Juce kad sam bio u e-feel radnji raf sa tecnostima skoro prazan sve tecnosti sa tim datumom su povucene, a dobio sam informaciju da ubacuju i neke americke tecnosti, bice povoljne a koje su marke pojma nemam, nije znala prodavacica da mi kaze. Steta sto kod nas u Cupriji vise ne drze joyetech tecnosti koje su za mene vrh,posebno usa mix.
Belac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-06-2014, 17:27   #84
gojkov
Veteran

gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

Danas u Vrscu u jednoj radnji gde prodaju mobilne,izmedju ostalog imaju i tecnosti joyeteh(tek po neku bocicu,vise nece ni da narucuju ,ljudi ne kupuju pa dok pa da rasproda po 400 din)i dekang tecnosti(350din) koje jedino kupuju.Prodavac kaze da uzmem one iz 2013 te jer ove nove iz 2014 prave problema grejacimaNaravno uzeh jedino preostalu youeteh ori 11 mg sve ostale su 0mg(dobio sam badava i tri pokvarena grejaca od kojih jedan radi)
Staro 30-06-2014, 17:36   #85
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Godine: 41
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,181
Nivo reputacije: 304
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

svrno danas do e-feel u KI
priznaju reklamacije tecnosti odredjenog datuma i zamenjuju ih drugim
grejaci su navodno svi ispravni i kvalitetni,ali tecnosti koje su valjali nisu bile prilagodjene tim grejacima. a ja i mnogi od nas se zakopcavaju na ledjima i upravo smo se isunjali iz ludare jer je cuvar zaboravio da zakljuca vrata.
cena grejaca je opet ona stara 180 din za 1 kom,inace su te iste grejace prodavali na foru kupis jedan +3gratis
pitam se sta je sledece

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-07-2014, 15:28   #86
Novak
Iskusan član

Novak's avatar

E-cig: Cloupor mini 30w,VTC Mini 75w,Kayfuns,CloudOne
Pohvala: 416
Pohvaljen: 125
Nivo reputacije: 44
Novak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosiNovak ima čime da se ponosi

Kojeg su datuma te tecnosti,posto bi trebao u nabavku.
Novak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-07-2014, 15:45   #87
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Godine: 41
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,181
Nivo reputacije: 304
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

ne znam prijatelju,ove godine nisam ni jednom pazario neku tecnost
raspitaj se u e-feelu

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-07-2014, 16:28   #88
BoT_SD
Veteran

Godine: 48
Pohvala: 442
Pohvaljen: 1,184
Nivo reputacije: 225
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Problematična serija tečnosti radi samo u opsegu atmosferskog pritiska od 965-968 hPa i cigareta se mora držati pod uglom od 45 stepeni u odnosu na tlo kako bi se redukovao pritisak tečnosti na dno klira. Pri tome, kod uvlačenja pare, napadni ugao vazduha na grejač mora biti 89 stepeni 32 minuta. Ako se ne pridržavate ovih jednostavnih pravila, normalno je da crkava E-feel grejač i problem je u Vama JER TEČNOSTI SU KLINIČKI ISPITANE.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-07-2014, 22:31   #89
gojkov
Veteran

najzad sam namotao grejac da radi onako kako sam zamisljao da treba.Koristio sam NR-R-NR zicu 1.8oma(hvala savi) i fiber 1x2mm + 1x2mm preko.Fiber(hvala Zlatane,fiber je odlican) sam dobro isprzio na plinskoj ringli provuko iglu kroz njega i namotao zicu4/5 obrtaja ,toliko je stalo zice,onaj deo koji sluzi kao grejac odradio dry burn, stavio sprzeni fiber preko i to je to.Napravio sam tako pet grejaca za nekih 30-45 mim i rade bez greske

---------- Post dodan 01-07-2014 u 22:42 ----------

Citat:
Originalna poruka od BoT_SD Vidi poruku
Problematična serija tečnosti radi samo u opsegu atmosferskog pritiska od 965-968 hPa i cigareta se mora držati pod uglom od 45 stepeni u odnosu na tlo kako bi se redukovao pritisak tečnosti na dno klira. Pri tome, kod uvlačenja pare, napadni ugao vazduha na grejač mora biti 89 stepeni 32 minuta. Ako se ne pridržavate ovih jednostavnih pravila, normalno je da crkava E-feel grejač i problem je u Vama JER TEČNOSTI SU KLINIČKI ISPITANE.
kad bi bar problematicne tecnosti prodavali kao te grejace kupis jednu dve gratis gde bi nam bio kraj ali oni se ne zakopcavaju na ledja vec na vracene tecnosti stave drugi datum ,samo jos da saznaju ovde na forumu koji datum bi najvise odgovarao
Staro 02-07-2014, 08:40   #90
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,604
Pohvaljen: 2,304
Nivo reputacije: 394
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

E vala nek si se smirio s grejacima
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:26 sati.