Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-05-2018, 19:08   #1036
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,217
Pohvaljen: 1,375
Nivo reputacije: 259
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kayfun Lite Plus clon

Hmm mislim da to nije ista baza... i nesto mi se mota po glavi da sam imao tu verziju sa legendgadget, sad ne mogu da se setim, ali za v4 secam se da su lagali, nije SXK kao sto pise...

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-05-2018, 19:13   #1037
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 44
Pohvala: 1,778
Pohvaljen: 891
Nivo reputacije: 241
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

taj sto sam imao je bio odlican, sad da l su lagali ili ne , ne znam, ali je bio primerak za 5...
i 510 pin je bio drugaciji od standardnih sa ft-a, mnogo kvalitetniji i za 2 desete deblji-sirii na navoju, takav 510 pin nisam nigde video....

kako god, ovaj na 3F treba definitivno uzimati, jer su one baze, bar ovaj zadnji batch krsevi, kanala nema nigde...uzas!!!

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-05-2018, 19:15   #1038
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,217
Pohvaljen: 1,375
Nivo reputacije: 259
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Moguce da je taj lite bio ok, ne mogu da se setim, v4 secam se da je bio bas los...
Ali ovo na 3fvape nije lite plus v2, zato mislim da je malo drugacija baza...

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-05-2018, 19:17   #1039
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 44
Pohvala: 1,778
Pohvaljen: 891
Nivo reputacije: 241
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

to sam i ja pomislio, fivepawns jeste nesto drugaciji, mada na kraju krajeva, manje-vise sve se svodi na isto(slicno)

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-05-2018, 19:52   #1040
nikolaang
Senior

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 1,058
Pohvaljen: 456
Nivo reputacije: 93
nikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosinikolaang ima čime da se ponosi

Ja čekam ovu, nisu čak ni pogodili koja je tačno, kraljevi, ali vrlo je jeftina pa ce vidimo...

$7.52 Monster V2 Styled RTA Rebuildable Tank Atomizer - Monster V2, SS + Acrylic, Translucent (free shipping) - FastTech.com

Kod:
https://fs.tc/p/9600100
Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk

Admin poruka

Stavljaj linkove u kôd

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=10965

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=16932

nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-06-2018, 07:03   #1041
Piki
Senior

Piki's avatar

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Kayfun dugi lite
Pohvala: 544
Pohvaljen: 739
Nivo reputacije: 124
Piki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvalu

Jel ima neko problem sa KFL da mu se šraf za punjenje odozdo zaglavi? Mislim, mogu ja da ga odvrnem, nego dodjem u situaicju da ga vrtim ko lud i neće d' ispadne uopšte.

(:
Piki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-06-2018, 07:44   #1042
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 41
E-cig: modovi&rta
Pohvala: 971
Pohvaljen: 1,053
Nivo reputacije: 230
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju

stavi gumu od insulinskog sprica.dihtuje strava,a nikad lakse za sipanje.samo je noktima izvuces

"Prvo te ignorišu,onda ti se podsmevaju,pa ti se suprotstavljaju,i na kraju pobediš." Mahatma Gandhi
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-06-2018, 07:49   #1043
Novak
Iskusan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Cloupor mini 30w,VTC Mini 75w,Kayfuns,CloudOne
Pohvala: 274
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 31
Novak je poznat svimaNovak je poznat svimaNovak je poznat svimaNovak je poznat svimaNovak je poznat svimaNovak je poznat svimaNovak je poznat svima

Desava se zbog loseg navoja.Imam jednu moram da je cuknem o sto da bi ispao a ostale su ok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Novak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-06-2018, 07:52   #1044
Piki
Senior

Piki's avatar

Piki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvaluPiki je za svaku pohvalu

Ja sam već jedno staklo slomio od čukanja, bio je dobar navoj izgleda da je ovaj riknuo.

(:
Staro 01-06-2018, 14:39   #1045
Piki
Senior

Piki's avatar

Ode KFL osakaćen u penziju. Ne mogu odvrnem šraf bez da ga gurnem sa unutrašnje strane :-(
Staro 01-06-2018, 14:58   #1046
RC36
Senior

RC36's avatar

Registrovan: Jan 2017
Godine: 24
E-cig: 101
Pohvala: 863
Pohvaljen: 514
Nivo reputacije: 83
RC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvaluRC36 je za svaku pohvalu

Neodijumski magnet? Oni mali sto mogu da se nadju kod nas su dovoljno jaki da iscupaju sraf a staju u novcanik
RC36 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-06-2018, 15:00   #1047
Piki
Senior

Piki's avatar

Sjajna ideja imam ih dosta po kući , ali svakako ne nosim KFL van kuće zbog nezgodnog punjenja. Tako da... Ostaje kući

(:
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:51 sati.