Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-03-2020, 20:55   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 600
Pohvaljen: 1,532
Nivo reputacije: 277
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Smok G priv 3 kit

Smok g priv 3 colors:

- Prism chrome
- Black
- Purple red
- Prism gold

Smok g-priv 3 mod specifications:

- Size: 54 x 28 x 85mm
- Chip: IQ-G Chipset
- Working Modes: VW ( Soft, Norm, Hard, Max ) / TC ( NI, TI, SS, TCR, Preheat ) / My Mode
- Power Range: 1W-230W (VW) / 10-230W (TC)
- Input Voltage: 6.4V-8.4V
- Output Voltage: 0.5V-8.2V
- Battery: two 18650 cells
- Firing Time: 0.001s
- Charging Port: Type-C
- Charging Voltage: 5V
- Charging Current: 2.0A
- Standby Current: <400uA
- Resistance Range: 0.1ohm-2.5ohm (VW) / 0.05ohm-2.0ohm (TC)
- Temperature Range: 200°F-600°F / 100C-315°C
- Screen: 2.4 Inch Touch Screen

Smok tfv16 lite tank specifications:

- Size: 24 x 58.5mm
- Capacity: 5ml
- Filling: Top Refill System
- Material: Stainless Steel
- Coils: TFV16 Lite Conical Mesh Coil, Best: 60-75W; TFV16 Lite Dual Mesh Coil, 0.15ohm, Best: 60-90W
- Thread: Gold-Plated 510 Thread

Smok tfv16 lite tank je atomizer koji je 24mm u precnku, a visina ovog atomizera je 58.5mm. Sto se tice pakovanja vezano za atomizer dobicete dva bubble tanka i dobicete dva grejaca.
Sto se kvaliteta izrade tice, na mom primerku je sve okej i navoji su dobri, bez zamerki. Od detalja na atomizeru na gornjoj strani se nalazi "Smok", a sa donje strane atomizera "Designed by Smok".

Uz ovaj atomizer stize standardni smok-ov drip tip i ovaj atomizer nije kompatibilan sa 510 ili 810 drip tipovima sto ce naravno biti mana. Drip tip kao sto sam rekao standardan od smoka, neki ih vole dok ih drugi ne vole, u principu meni ne smeta da koristim ovaj drip tip.

Na gornjoj strani atomizera se nalazi dugme koje je tu kako bi ste pomerili top cap. Dakle, kada pritisnete ovo dugme mozete da gurnete top cap u stranu i onda cete videti rupu gde se sipa tecnost. Rupa je velika tako da cete moci da sipate tecnost bez bilo kakvih problema. Za sada sistem radi bez bilo kakvih problema i mozete da sipate tecnost veoma brzo. Takodje atomizer ne curi kada sipate tecnost.

Atomizer stize sa bubble staklenim tankom, a u pakovanju se dobija jos jedan rezervni bubble stakleni tank. Kapacitet bubble staklenog tanka je 5ml sto je sasvim okej kapacitet. Atomizer se moze kupiti i sa 2ml kapacitetom ako tako zelite. U svakom slucaju meni se svidja sa bubble tankom i kapacitet mi odgovara.

Atomizer stize sa dva grejaca, jedan ce biti u atomizeru, dok ce drugi biti u kutiji. Grejac koji stize u atomizeru je TFV16 Lite Conical Mesh Coil i ovaj grejac najbolje radi od 60-75w, a otpor ovog grejaca je 0.2ohm. Grejac koji se dobija u pakovanju je TFV16 Lite Dual Mesh Coil, ovaj grejac ima otpor 0.15ohm, ovaj grejac najbolje radi od 60-90w. Grejaci se menjaju veoma lako, sve sto treba da uradite je da odvrnete bazu i izvucete grejac napolje, a zatim gurnete drugi unutra. Na grejacima je takodje obelezena granica za minimalnu kolicinu tecnosti koju treba da imate u tanku. Kada prvi put koristite grejac bitno je da sipate par kapi tecnosti u grejac, a tek onda da stavite grejac u atomizer i sipate tecnost.

Na prstenu za vazduh se nalaze dve rupe za protok vazduha. Na prstenu za vazduh se nalaze detalji koji olaksavaju podesavanje vazduha i sta se podesi na jednoj strani isto je i na drugoj strani, a vazduh se podesava bez ikakvih problema.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Moj primerak atomizera je sasvim okej sto se tice kvaliteta izrade, navoji su dobri i sve funkcionise kako treba. Uz atomizer se dobijaju dva grejaca i dva bubble staklena tanka sto je po meni dobro. Drip tip je onako, standardan od smoka i kao sto sam rekao neki ljude vole ove drip tipove neki ne, svakako je po meni mana sto nije kompatibilan sa 810 drip tipovima. Punjenje odozgo za sada radi lepo, nisam imao nekih problema, a rupa je velika pa se tecnost sipa veoma lako. Kapacitet je sasvim dobar po meni i 5ml mislim da ce biti i vise nego dovoljno za vecinu. Od dva grejaca koja dobijate u pakovanju jedan je single mesh grejac, a drugi je dual mesh grejac. Ja sam koristio single mesh grejac i grejac radi prosecno, ne radi lose svakako, aroma je dobra ali je po meni aroma bolja recimo na tf tanku od smoka. Kolicina pare je naravno vrlo dobra i para je gusta. Kada se uzme sve u obzir atomizer je solidan i ima prelaznu ocenu.

Mane:

- Atomizer nije kompatibilan sa 810 drip tipovima

Dobre strane:

- Kvalitet izrade je dobar ali uzmite u obzir da ima primeraka sa losim navojima
- Lako punjenje odozgo i sistem radi za sada odlicno
- 5ml kapacitet
- Dva bubble stakla u pakovanju
- Dva grejaca u pakovanju
- Dobra aroma
- Dobra kolicina pare i para je gusta
- Lako menjanje grejaca
- Lako podesavanje vazduha

Smok g priv 3 mod:

Smok g priv 3 je mod koji koristi dve 18650 baterije i ovaj mod radi od 1-230w. Dimenzije ovog moda su 54mm x 28mm x 85mm. Kvalitet izrade moda je vrlo dobar i nemam nekih zamerki sto se kvaliteta tice. Dizajn moda mi se svidja, jako lep mod po mom misljenju, e sad voleo bih da je mod druge boje ali dobro, a mod se moze kupiti u 4 razlicite boje. Mod je veoma lepo zaobljen, nema ostrih ivica i mod je vrlo udoban za koriscenje. Od detalja na modu sa prednje strane se nalazi "Smok", a sa zadnje strane "G-PRIV 3" sa jos nekim informacijama.

Sa gronje strane moda se nalazi konekcija, navoji ovde su dobri, nisam imao nikakvih problema, a pin je pozlacen i samopodesavajuc. Na ovom modu mozete da koristite atomizere do 25mm u precniku bez da atomizer strci sa strane.

Sa zadnje strane moda se nalazi poklopac za baterije, a kao sto sam rekao ovaj uredjaj koristi dve 18650 baterije. Poklopac za baterije se drzi uz pomoc magneta i poklopac stoji odlicno u mestu, nema nikakvog lufta sto je jako dobro. Na donjoj strani poklopca se nalazi slot gde mozete noktom povuci poklopac za baterije. Kada skinete poklopac mozete da vidite lepo obelezeno kako se stavljaju baterije u mod, a ovde imamo i trakicu za lakse vadjenje baterija sto je dobro. Kada stavite baterije u mod i kada protresete mod nema nikakvog lupkanja sto je jako dobro.

Sa donje strane moda se nalaze rupice za ventilacju i usb c port. Usb port mozete da koristite za upgrade software-a, a mozete i da ga koristite za punjenje baterija jer ovaj mod podrzava balansirano punjenje. Kao i uvek ja predlazem da baterije punite u eksternom punjacu.

Na jednoj strani moda se nalazi veliki prekidac. Prekidac je veoma kliktav i radi dobro. Meni se prekidac veoma svidja i ovaj prekidac mi je vrlo udoban za koriscenje. Iznad prekidaca se nalazi dugme koje sluzi da ugasite/upalite svetlo na ekranu i da zakljucate/otkljucate ekran.

Na prednjoj strani moda se nalazi veoma veliki ekran, a ovo je ekran na dodir sto mi se svidja, a velicina ekrana je 2.4inca. Ekran na ovom uredjaju je prilicno lep po mom misljenju, a takodje osvetljenje ekrana je jako dobro.

Da bi ste upalili uredjaj treba da kliknete 5 puta na prekidac, a na isti nacin se uredjaj i gasi. Kada upalite uredjaj u power rezimu rada na ekranu mozete da vidite sledece:

- Meni
- Lock/unlock
- Indikator baterije
- Pre heat
- W
- Vreme povlacenja
- Levo/desno
- Otpor grejaca
- V
- Broj povlacenja

Dakle, na ekranu imamo potrebne informacije, a ovo je veliki hd ekran i veoma lepo osvetljen pa se na ekranu sve vidi bez ikakvih problema. Ekran na dodir reaguje veoma dobro i za sada nikakvih problema nisam imao.
Kada udjete u meni mozete da vidite sledece:

- Mode
- My mode
- Puff
- Setting

Kada udjete u mode mozete videti sledece:

- Vw
Pre heat: soft, norm, hard, max
Wattage

- Tc
Material: ni, ti, ss
Tcr
Preheat

Ako izaberete my mode, tu mozete da podesite 4 razlicita vasa rezima rada, tu mozete da podesite snagu, pre heat, mozete i da upisete koju tecnost i sa koliko nikotina koristite u tom rezimu rada.
Ako izaberete puff mozete da resetujete broj povlacenja, a mozete i da podesite maksimalni broj povlacenja.
Ako izaberete setting mozete videti sledece:

- General (about, factory reset, accessibility, power off)
- Chip (informacije o chipu)
- Theme (mozete da izaberete boju i vreme osvetljenja ekrana)
- Passcode (sifra)

Kako ovaj uredjaj radi i moje misljenje:

G priv 3 je po meni jos jedan veoma lep mod od smok-a. Kvalitet izrade moda je dobar, sve je kako bi trebalo da bude i mod deluje vrlo solidno u ruci. Mod je zaobljen i veoma je udoban za koriscenje po mom misljenju. Svdja mi se prekidac, ja licno najvise volim ovakve prekidace i meni licno je prekidac odlican za koriscenje, a prekidac radi bez ikakvih problema. Na ovom modu mozete da koristite atomizere do 25mm u precniku bez da atomizer strci sa strane sto je za moje potrebe sasvim okej. Ono sto moze biti zamerka kod ovog moda je to sto je mod magnet za otiske prstiju. Mod ima usb c port i mod podrzava balansirano punjenje sto ce se mnogima svideti, ali ja preporucujem punjenje u eksternom punjacu. Ekran na ovom uredjaju je prelep, ovo je hd ekran i velicina ekrana je 2.4inca. Ekran na dodir reaguje vrlo dobro i ja sam licno zadovoljan. Osvetljenje ekrana je takodje dosta dobro i na ekranu imamo mnogo informacija. Takodje imamo i neke interesantne opcije kao sto je menjanje boje na ekranu i passcode. Iznad prekidaca imamo i dugme koje cete koristiti da upalite/ugasite ekran i da zakljucate/otkljucate ekran. Vrata za baterije odlicno stoje u mestu i nemaju lufta sto je jako dobro. Sto se tice rada, za sada mod radi veoma dobro i nikakvih problema nisam imao.
Meni licno se ovaj mod veoma svidja i sto je bitnije mod radi bez bilo kakvih problema za sada, tako da sto se tice preporuke ja mogu da preporucim ovaj mod ukoliko volite modove sa ekranom na dodir.

Mane:

- Mod je magnet za otiske prstiju

Dobre strane:

- Dobar kvalitet izrade
- Svidja mi se dizajn moda
- Konekcija je blago podignuta
- Udoban za koriscenje
- Dugme za zakljucavanje i gasenje svetla ekrana
- Svidja mi se prekidac
- 2.4 inca hd ekran na dodir
- Dobro osvetljenje ekrana
- Mnogo informacija na ekranu
- Jednostavan za koriscenje
- Ekran reaguje odlicno na dodir
- Mogucnost da se promeni boja na ekranu
- Balansirano punjenje
- Vrata za baterije nemaju lufta
- Rezimi rada koje mozete podesiti
- Passcode opcija
- Nema zveckanja
- Trakica za lakse vadjenje baterija

Komplet se moze kupiti ovde:
Kod:
https://www.healthcabin.net/smok-gpriv-3-230w-box-mod-kit-with-tfv16-lite-tank-atomizer-p/23026.html
Uredjaj se moze kupiti ovde:
Kod:
https://www.healthcabin.net/smok-gpriv-3-230w-box-mod-p/23028.html

shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:45 sati.