Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-10-2020, 02:16   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 616
Pohvaljen: 1,688
Nivo reputacije: 299
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Geekvape zeus nano

Geekvape zeus nano colors:

- Silver
- Blue
- Gold
- Gunmetal
- Black
- Rainbow

Specifications:

- Size: 22mm x 56.55mm
- Capacity: 2ml/3.5ml

In the box:

- Zeus Nano Tank (2ml)
- Geekvape B Series Coil 0.40, 25-33W
- Geekvape B Series Coil 0.60, 15-25W
- Drip tip
- Coil tool
- User manual
- Spare parts pack
- Spare glass tube (3.5ml)

Zeus nano tank je atomizer koji je 22mm u precniku, a visina ovog atomizera je oko 56mm. Atomizer dolazi u lepom pakovanju, u pakovanju cete dobiti dva grejaca, jos jedan drip tip, alat za grejac i bubble tank. Kvalitet atomizera je dobar i nikakve zamerke ne postoje za kvalitet. Od detalja na ovom atomizeru imamo detalje na top capu i na bazi, na prstenu za vazduh se nalazi "Zeus", na komori je logo, a sa donje strane atomizera su standardne informacije.

Ovaj atomizer stize sa 510 drip tipom, a u pakovanju dobijate jos jedan drip tip sto je odlicno. Oba drip tipa su ista, voleo bih da su razliciti ali su po meni okej za koriscenje. U slucaju da vama ne odgovaraju drip tipovi iz pakovanja mozete ovde da koristite bilo koji drugi 510 drip tip sto je odlicno.
Ovo je atomizer koji se puni sa gornje strane, a na top capu imamo detalje kako bi se lakse skinuo top cap sa atomizera. Na top capu nemamo navoje vec se samo top cap odvrne za cetvrtinu kruga sto je odlicno. Kada skinete top cap mozete da vidite dve rupe gde se sipa tecnost i ovde mozete veoma lako i brzo da sipate tecnost.

Ovo je atomizer koji vuce vazduh sa gornje strane sto mnogi vole jer ovaj atomizer ne moze da procuri. Dakle ispod top capa se nalazi prsten za podesavanje protoka vazduha. Vazduh se ovde podesava lako i bez ikakvih problema.
Atomizer dolazi sa obicnim staklenim tankom i kapacitet ovog tanka je 2ml. U pakovanju cete dobiti i bubble stakleni tank, a kapacitet atomizera sa bubble tankom je 3.5ml sto je odlicno po mom misljenju.

U pakovanju cete dobiti ukupno dva grejaca, a jedan od njih ce biti u atomizeru. U atomizeru ce biti grejac koji ima otpor 0.4ohm i preporucena snaga za ovaj grejac je 25-33w. U pakovanju cete dobiti grejac od 0.6ohm i preporucena snaga za ovaj grejac je 15-25w. Pre koriscenja grejaca je potrebno da sipate par kapi tecnosti u grejac kako grejac ne bi zagoreo, a onda montirajte grejac i sipajte tecnost u tank. Grejaci se menjaju uz pomoc alata iz pakovanja, tako da ovde nemamo navoje.

Kako ovaj atomizer radi i moje misljenje:

Kvalitet izrade atomizera je dobar i sve je kako bi trebalo da bude. Atomizer stize u jako lepom pakovanju gde se dobijaju drip tipovi, alat, grejaci i bubble tank. Drip tipovi iz pakovanja su sasvim okej za koriscenje po meni ali moram da kazem da drip tip malo labavo stoji u mestu, ne moze da ispadne ali je labav. Punjenje odozgo je odlicno, atomizer mozete da napunite veoma lako i brzo. Protok vazduha sa gornje strane je kod mnogih dobra stvar jer atomizer ne moze da procuri. Vazduh se podesava lako i bez ikakvih problema. Ovaj atomizer koristi iste grejace kao i neki od prethodnih geekvape uredjaja sto je odlicno po mom misljenju, grejaci nisu perfektni ali su dobri po mom misljenju i ja vec duze vreme koristim ove grejace i nemam neke zmerke na rad ovih grejaca, svidja mi se kako ovi grejaci rade. Sto se tice arome na ovom uredjaju, ona je sasvim korektna sa ovim grejacima uzimajuci u obzir da atomizer vuce vazduh sa gornje strane. Kako kazu ovaj atomizer moze da se koristi i za mtl i za dtl parenje, ali ja nisam pario mtl na ovom uredjaju jer je za mene ovo dtl atomizer i svidja mi se kako radi na taj nacin. Po mom misljenju zeus nano je veoma korektan atomizer zbog vazduha odozgo, lakoce upotrebe i grejaca koji su kompatibilni sa grejacima od prethodnih geekvape uredjaja.

Mane:

- Voleo bih da su razliciti drip tipovi u pakovanju i drip tip stoji labavo

Dobre strane:

- Odlican kvalitet izrade
- Izbor boja
- Dva grejaca u pakovanju
- Dva drip tipa u pakovanju
- Lako punjenje odozgo
- Dobar protok vazduha
- Kompatibilan sa grejacima od prethodnih geekvape uredjaja
- Dobra aroma
- Atomizer je veoma lak za upotrebu
- 3.5ml kapacitet sa bubble tankom

Ovaj atomizer se moze kupiti ovde:
Kod:
https://store.geekvape.com/geekvape-zeus-nano-tank.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-10-2020, 07:27   #2
PøisøN
Veteran

PøisøN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 47
E-cig: AegisX|DeadRabbitV2 RDA
Pohvala: 1,529
Pohvaljen: 859
Nivo reputacije: 172
PøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Geekvape zeus nano

Mene interesuje koliko dugo (u ml) traju grejači..?
Ne mora nešto precizno, nego recimo 10, 30, 60.. ml.

Vapor running through my veins
PøisøN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro Juče, 06:27   #3
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Tripod RTA
Pohvala: 724
Pohvaljen: 831
Nivo reputacije: 140
Cookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvalu

Sve ti to zavisi od tečnosti. Sa nekim tečnostima ćeš videti razliku posle 2-3 tanka, a neke možeš i 2-3 nedelje da koristiš.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro Juče, 09:57   #4
PøisøN
Veteran

PøisøN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 47
E-cig: AegisX|DeadRabbitV2 RDA
Pohvala: 1,529
Pohvaljen: 859
Nivo reputacije: 172
PøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvalu

Hm.. pa da. Iako to znam, nekako sam zaboravio na same tečnosti koliku ulogu igraju.
Svakako svetlije duvanske koje koristim bi bile bolja opcija od tamnih i/ili slatkih.. pošto gledam da uzmem nešto minijaturno od Geekvape (ili Voopoo kao sekundarna opcija) sa izmenjivim grejačima. I ok, konkretno ovaj atomizer nije za MTL (što mi je jedan od preduslova).. ali je taj proizvođač i serija grejača.
Hvala za podsećanje..
.. a meni svakako ostaje da vidim kako će se ponašati sa tečnostima koje ja koristim.

Vapor running through my veins
PøisøN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:16 sati.