Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-03-2014, 14:03   #1
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 63
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,180
Nivo reputacije: 507
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju
Uobičajeno "Vaperski jezik"

Evo zanimljivog linka do opisa i sprečavanja simptoma zvanog "vaperski jezik". Puno članova ovog foruma več je u svojim postovima opisivala simptome i ovde su napisana i neka rešenja:
Kod:
http://www.ecigarettedirect.co.uk/ashtray-blog/2014/03/vapers-tongue.html

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-07-2014, 14:41   #2
lover
Senior

lover's avatar

Registrovan: Jun 2014
Pohvala: 113
Pohvaljen: 120
Nivo reputacije: 45
lover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: "Vaperski jezik"

Možel mala pomoć iskusnijih, probao sam limunadom, žvaćem orbit non stop, zadnjih 6 dana parim i mint al ništa - ubio sam ukus pre 6 dana verovatno jer nisam promućkao aromu od 50ml i sad ne osećam paru.
Koliko ovo traje i šta bih mogao još da probam - šta je vama pomoglo?

One Man Clan. Common sense.
lover nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-07-2014, 14:44   #3
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,616
Pohvaljen: 1,430
Nivo reputacije: 258
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Meni je pomoglo samo puno vode...Vode...i opet...pogodi...VODE.Drzalo me je nedelju dana pored dobre higijene opreme i usne duplje...Onda je prestalo 2 dana i ponovo se vratilo na jedan dan...Od onda nista...I bolje osecam sve arome

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-07-2014, 14:50   #4
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 45
Pohvala: 2,176
Pohvaljen: 3,259
Nivo reputacije: 502
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Pij dosta vode i proci ce. Desava se ponekad.

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-07-2014, 14:51   #5
Iva
Veteran

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 1,606
Pohvaljen: 1,317
Nivo reputacije: 266
Iva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputaciju

Osim VODEEEE ... bilo bi dobro da u toku dana i menjas arome tecnosti koje paris jer svi se lako naviknemo i izgubimo osecaj .
Ili bar na par dana promeni za neku drugu pa vrti u krug

Iva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-07-2014, 14:56   #6
lover
Senior

lover's avatar

lover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosi

Hvala na predlozima, tečnost mi nije jača strana zaista malo pijem vode, menjao sam arome, mirisao kafu...
Možda je problem što miksujem? Popravljam sa mentom ili višnjom skoro od kad sam počeo?

Staro 07-07-2014, 15:08   #7
Iva
Veteran

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 1,606
Pohvaljen: 1,317
Nivo reputacije: 266
Iva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputacijuIva ima reputaciju

Nije problem mixanje, ja sve mixam, retko kad koristim ciste tecnosti ... mada ta menta ( nisam je koristila) mozda malo ubija ukus

Voda je zakon , prema tome nauci se ... a moze i pivo , sto god
ali tecnost moras unositi

Iva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-07-2014, 15:09   #8
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 650
Pohvaljen: 378
Nivo reputacije: 97
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

U kom %ti je odnos pg/vg?Meni je vg pravio problem i imao sam slicne probleme.Od kad sam na 70+pg nemam problema
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-07-2014, 15:28   #9
lover
Senior

lover's avatar

Trenutno sam na Hangsen ne znam koji je odnos ne piše (valjda 70%PG), a mixujem sa cherry koji je dosta gust pa pretpostavljam da je VG možda i 90%.
Nisam mislio da i PG/VG ima veze, (čitao sam dosta al nisam naišao da i VG utiče) izbaciću ovaj cherry pa ću videti...Danas je 6-7 dan valjda će da prođe danas sutra..

Staro 07-07-2014, 18:34   #10
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju
Uobičajeno "Vaperski jezik"

Hoce sigurno...A sto se menjanja tecnosti tice...Ne valja ni previse nenjati...Ja menjam na jedan dan,eventualno uvece promenim za ujutru,pa proparim malo pred spavanje i to je to.Ali definitivno pij puno vode

Zahvalili :
Staro 27-07-2014, 19:13   #11
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 670
Pohvaljen: 285
Nivo reputacije: 114
doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

Ja sam taj problem imao pre par meseci,od tada koristim čistač za jezik posle svakog pranja zuba i nijednom se više nije ponovilo.Čak i da nekom ne pomogne oko vaperskog jezika poboljšaćete svoju oralnu higijenu i imaćete mnogo svežiji i prijatniji zadah iz usta

doktorbole nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-07-2014, 20:08   #12
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Onda to nece biti zadah

Zahvalili :
Staro 16-11-2014, 04:50   #13
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 63
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,180
Nivo reputacije: 507
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Moglo bi pomoči i onima, koji su smoreni vapanjem:

Kod:
http://govape.me/how-to-get-rid-of-vape-tongue/?age-verified=351a0d8041

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-10-2017, 18:57   #14
kawaii potato
Nov član

kawaii potato's avatar

Registrovan: Aug 2017
Pohvala: 8
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 2
kawaii potato je na dobrom putu
Support Vaperski jezik?

Znaci vako stoje stvari, vejpujem par dana, recimo 7 i koristio sam poslednjih 3 mozda i 4 dana 1 tecnost koja mi se bas svidela, i da li sam jedno vece uz cirku vise nego obicno vejpovo ili jednostavno sta se desilo ne znam ni sam, tecnost mi je sutradan skroz izgubila ukus, mislim ne bas skroz ali drugacije je i nije vise toliko aromaticna i prijatna. Mislio sam da je grejac pa sam ga bacio i zamenio da bi skapirao da nije do grejaca haha
Na netu sam nasao taj izraz "vapers tongue" al nisam imao vremena nesto da se udubim samo sam video da treba recimo promeniti ukus tecnost, i inace dok se vejpuje da se ne koristi jedan isti ukus duze vreme. Ukus druge tecnosti mi takodje nije kao sto je bio ( mozda zato sto sam se odvikao od nje za ovih par dana a mozda je opet zbog jezika ili zato sto je slicna vocna aroma, a u pitanju je i blaza aromica).
Neko neki savet/misljenje / resenje ?
Vas potato <3
Ps: prao sam atty i menjao grejace ko sto rekoh.
kawaii potato nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-10-2017, 19:04   #15
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 46
E-cig: Think Vape Finder 167+Ammit
Pohvala: 244
Pohvaljen: 1,226
Nivo reputacije: 209
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Vaperski jezik?

Uzmi malo limuna da resetuješ receptore

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:26 sati.