Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-06-2015, 08:15   #16
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 470
Pohvaljen: 677
Nivo reputacije: 127
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Kanger eVod 2

Niti imam problema sa curenjem, niti sa aromama. Kombinacija ovog klira I RL Cuban je raj na zemlji.
Veljo_81, misliš properem bez vađenja čunka mlakom vodom I malo grejačem osušim, kolko da voda ispari?
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2015, 09:01   #17
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,835
Pohvaljen: 886
Nivo reputacije: 183
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Milutin Obrad Vidi poruku
Elem...zbog tog klira supruga se vratila na analogne i nemam nikakve šanse da je vratim nazad.Kao svidela joj se u kompletu sa baterijom vizuelno i te fore.
Curi non-stop,aroma totalno neautentična,što je na drugim klirovima melem za sva čula,na EVOD2 je bleda senka...sve sam probao na njemu i ništa nisam uradio da bih ga doveo da radi kako valja.Promašena investicija.
Premotaj na sigle koil,koristi grejace od pt2 mini uz dodatak silikopnske gumice,muji vata umesto fibera
gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2015, 09:22   #18
veljo_81
Aktivan član

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 3
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 13
veljo_81 je na dobrom putuveljo_81 je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od drako Vidi poruku
Niti imam problema sa curenjem, niti sa aromama. Kombinacija ovog klira I RL Cuban je raj na zemlji.
Veljo_81, misliš properem bez vađenja čunka mlakom vodom I malo grejačem osušim, kolko da voda ispari?
Sta je čunk?
Na yt operu pa onda pale coil da se usija, tako se spali silica pa daje zagorio okus, ti napravi tako al cim prestane da isparava prekini sa spaljivanjem, natankaj i koristi tako, bljuavo ce biti u pocetku
Ne znam sta bih ti rekao za rebuild tih grijaca, ako ces ih motati sam onda uzmi si pravi rba, dual coil neces moci smotati i ne isplati se patiti s njim, single nije za taj ati. Kako god okrenes ceka te ili rba ili analogija ili problemi s evodom. Ja nisam htio slusati pa sam se tako patio mjesecima, gledam na ft narudzbe iz tog perioda, trosio sam vise nego na cigarete a bio nesretan vaper

Poslano sa mog V1_Viper_I koristeći Tapatalk
veljo_81 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2015, 09:45   #19
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,889
Pohvaljen: 8,453
Nivo reputacije: 1154
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Čunak, dimnjak, odžak = chimney

Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2015, 09:52   #20
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,835
Pohvaljen: 886
Nivo reputacije: 183
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Sa grejacima od pt2 minija ima iste perfomanse kao pt2 mini,pa ako je nekom do izgleda,i izmenjivog drip tipa sto da ne?
gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2015, 11:20   #21
veljo_81
Aktivan član

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 3
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 13
veljo_81 je na dobrom putuveljo_81 je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Finder Vidi poruku
Čunak, dimnjak, odžak = chimney

aha dimnjak, nikad ne bih skontao, vec sam poceo misliti da vadi silicu nekako
ne moras da vadis, na ovim novijim grijacima ga tesko utjerati, ako imas onse starije na njima mozes da izvadis, operes, puhnes u grijac sto jace, isparis vodu i ides dalje al ja ako te sretnem pomislicu vidi brata sto se pati s evodom
veljo_81 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2015, 11:57   #22
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,418
Pohvaljen: 2,235
Nivo reputacije: 397
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Kao sto je pomenuto, uzmi grejac od pt2, premotaj ga sa nekom NrRNr zicom(ako si na ego baterijama), ubaci vatu, dodaj gumicu i vidi tad razliku

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-06-2015, 17:36   #23
sladoledzija
Senior

sladoledzija's avatar

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 30
Pohvaljen: 221
Nivo reputacije: 49
sladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosi

Imao sam plasticni evod, ovde pomenuti evod glass, pt2 mini, pt3 mini i emow. Na kraju sam ih sve koristio sa single coil glavama, mrzelo me da se drndam sa motanjem dva coila kad isto radi i sa jednim. Na ovom staklenom evodu mi je bio najgori vejp, i siguran sam da se nisam istripovao jer sam par puta premestao grejac sa jednog na drugi...na plasticnom ili pt-u je ok, a ovde ne valja. Ne znam zbog cega, nisam ih premeravao, a u medjuvremenu sam ispoklanjao te klirove.
sladoledzija nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-07-2015, 18:21   #24
TS035
Nov član

Registrovan: Jul 2015
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 9
TS035 je na dobrom putu

pozdrav ljudi, imam jedan problem sa EVOD 2 klirom.

Koristio sam skoro 2 godine onaj sa brkovima, standardni e-fil t2 cc, medjutim dojadilo mi je vise da na svakih par dana menjam grejace i resim da kupim EVOD 2 klir da probam, procitao ovde negde po forumu da mu duze traju grejaci (dal zbog manjeg napona ili same konstrukcije ne znam). I prva 3 dana mi je bilo ekstra, prezadovoljan sam bio. Medjutim evo, 4ti dan krenulo je da mi ulazi ulje u usta (kapljice ulja) kada povlacim.

Zasto se to desava? Sta da radim? Baterija mi je u okej stanju, 650mh standardna e-feel baterija, a klir je isto e-feel metalni ceo sa dva proreda od stakla kao i sa tri rupice.

Molim za pomoc i savet.

Hvala

ps. ja nisam vape "zaludjenik", obozavam e-cig, ali nemam zivaca a ni vremena da se bavim modifikacijama i reparacijama, tako da mollim vas imajte to u vidu, dakle prosecno znanje imam o e-cig.
TS035 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-07-2015, 18:42   #25
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 41
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,662
Pohvaljen: 1,303
Nivo reputacije: 294
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Za početak malo pretraži forum i pročitaj temu o Kanger EVOD kliromizeru (prvi model), glavna razlika u odnosu na Evod 2 je što dvojka ima odvojiv drip-tip (usnik) i dual-coil grejače. Boljke i problemi su manje-više isti, s tim što Kangerovi dual-coil grejači i nisu baš adekvatni za dry-burn. Ne brini, nije ništa nerešivo.
Nisi opisao svoj problem dovoljno detaljno da bi ti iko pomogao, jer nisi pomenuo koliko tečnosti je bilo u tanku kad je počeo da curi. Uvrni ćošak papirne maramice ili nečeg sličnog (salvet, toalet papir) u špic, ubodi u drip-tip, i pažljivo, da ga ne ispustiš ili da ne otpadne usnik, otresi tečnost iz dimnjaka u papir, pa probaj opet.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-07-2015, 23:51   #26
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,532
Pohvaljen: 4,499
Nivo reputacije: 738
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Očisti rupice na dnu baze atomizera, kroz koje prolazi vazduh. U većini slučajeva je to problem.
Iglom ili špenadlom.

Sent from my PAP5044DUO using Tapatalk

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-07-2015, 14:22   #27
TS035
Nov član

Registrovan: Jul 2015
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 9
TS035 je na dobrom putu

hvala momci, za ovo za rupice sam znao, to sam i ranije radio na starom cc2 kliru, ali ovo sto je Estariol savetovao je pomoglo , hvala vam mnogo
TS035 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-07-2015, 14:52   #28
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 41
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,662
Pohvaljen: 1,303
Nivo reputacije: 294
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Obrati pažnju na količinu tečnosti u tanku ako se opet ponovi, prijavi ako se desi pri više od 1/3 tanka i obrati pažnju na količinu tečnosti koju upije papir. Ako je bude malo, onda je kondenz, ako bude mnogo, može biti da se malo razredila tečnost na ovoj toploti pa curne na grejač.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:07 sati.